Mantic Games - konkurent dla GW?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mantic Games - konkurent dla GW?

Post autor: ANtY »

Te krasnale wygladaja wypasnie, jak wyglada cena w porownaniu do gw?

I będą w ogóle w polsce do kupienia elfy i krasnale? Bo na cytadeli only undeadzi

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

apropos elfów: widzieliście bohatera na smoku? Dla mnie miodzio, jeśli będzie do dostania w naszym pięknym kraju, to będzie mój pierwszy zakup po wakacjach

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

ANtY pisze:Te krasnale wygladaja wypasnie, jak wyglada cena w porownaniu do gw?
I będą w ogóle w polsce do kupienia elfy i krasnale? Bo na cytadeli only undeadzi

Jeśli masz założone konto w paypal to możesz spokojnie zamawiać bezpośrednio w Manticu.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Te krasnale wygladaja wypasnie, jak wyglada cena w porownaniu do gw?

I będą w ogóle w polsce do kupienia elfy i krasnale? Bo na cytadeli only undeadzi
Nie możesz sprawdzić na stronie producenta? :roll: 12,5Ł za regiment 20 lub dwie maszynki, 30Ł za "batalion" zawierający 40 piechoty i dwie maszyny, ew. army deal zawierający dwa bataliony, metalowych berserków i bohaterów za 99Ł. Pewnie w sierpniu będą też jakieś inne "deale".

Cytadela jak to się już zdarzało przy sprowadzaniu czegoś fajnego ściągnęła dwa pudełka na krzyż i kiedy okazało się, że 12 latki wolą sobie kupić Spaz Marinów, zaniechała dystrybucji :P Mantica na bieżąco można dostać za to Faberze zarówno stacjonarnym, jak i internetowym. Jednak jak Thrawn zauważył, to nie trzeci świat i nie widzę, czemu nie zamówić z 'zagramanicy' - powyżej 20Ł Mantic wysyła za darmo, mają też wiele zniżek i promocji - np. za samo wpisanie sie do newslettera jest 10% na pierwsze zamówienie, do tego obecnie do zamówień powyżej 50Ł dorzucają gratis swoją firmową torbę na ramię :D Wszyscy jesteśmy w rodzinie europejskiej, więc cła nie ma. Fakt, że funt drogi jak cholera teraz, ale po przeliczeniu nawet bez zniżek wychodzi taniej niż po cenach Faberów.

Jedyne, co może być przeszkodą to brak PayPala, ale na pewno mama/tata/brat/kolega/uczynny forumowicz w tym pomoże :)

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Jakiś czas temu przyszły mi figurki od elfów więc kiedy już zrobiłem zdjęcia moge sie pochwalic ich wygladem ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak zauważyła moja siostra są troche ,,chudzi" lecz w tym cały ich urok :D
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Don_Silvaro: chodziło mi o ceny w PLNach, a nie funtach. Nie mam paypala i w tym właśnie problem (próbowałem co prawda kiedyś założyć, ale coś numeru karty nie przyjmowało normalnie.

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Kubon (albo ktoś kto ma figurki Mantica), powiedzcie mi czy podstawki manticowe mają taki sam wymiar jak małe podstawki GW.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

PeyPal można obsługiwać bez karty kredytowej, tylko przy użyciu przelewów, ja tak robię.
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

@ Krassus

Są identyczne mimo tego ze na pierwszy rzut oka wydaja się większe ( to przez to że te z GW są jakby w kształcie piramidy - zwężają sie u góry a te z Mantica są w każdym miejscu takie same)
Oczywiście chodzi o takie 20x20 :P
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

kubon pisze:@ Krassus

Są identyczne mimo tego ze na pierwszy rzut oka wydaja się większe ( to przez to że te z GW są jakby w kształcie piramidy - zwężają sie u góry a te z Mantica są w każdym miejscu takie same)
Oczywiście chodzi o takie 20x20 :P
Dzięki na info.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

No dobrze na zdjęciach widać- Eternal wciąga nosem tego śmiesznego patyczaka :lol2:

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

ANtY pisze:Don_Silvaro: chodziło mi o ceny w PLNach, a nie funtach. Nie mam paypala i w tym właśnie problem (próbowałem co prawda kiedyś założyć, ale coś numeru karty nie przyjmowało normalnie.

Wystarczy pomnożyć przez 5 :P Regiment będzie nieco ponad 60zł, warhost ok. 150. Ceny w sklepie gracz.com.pl możesz sprawdzić sam, ceny w stacjonarnym sklepie są kilka (5-10) złotych wyższe niż 'na internetach'.

Jak wspomniał Motorek, nie ma potrzeby podpinania karty do PayPal. Sam miałem z tym problem, którego żałosna obsługa klienta w mBanku nie potrafiła rozwiązać :roll: Jeśli masz konto w PayPal, wystarczy, że zrobisz na konto PayPalowe zwykły przelew z konta bankowego - po maks dwóch dniach kaska będzie siedziała na PayPalu, wtedy robisz przewalutowanie na funty i jazda :D Co prawda jest jakiś limit kwoty na transakcje bez podpiętej karty, ale jest on na tyle wysoki, że na zamówienie z UK od wielkiego dzwonu spokojnie wystarcza.

Zdjecia super - elfy GW wyglądają przy Mantysiach tak pokracznie, że aż śmiesznie :lol2:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Don_Silvarro pisze:
Rasti pisze:ich zbroje wcale nie przypominają mi krasnoludzką robotę.
Nie, po prostu nie przypominają roboty Gejs Łorkszopu :roll:
To do młotka mam kierować się fluffem Mantica =D> ?
Po prostu te krasnale to nie to samo, co się opisywało i widziało w podręcznikach do ErPeGa i choćby później w battlu.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Chodziło mu o figsy :roll:
Krasnale fajne oprócz łączenia głowy i tłowia. Ciekawy jestem czy sa takie wysokie jak dwarfy od GW czy wyższe.
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Na filmiku Beasts of War, do którego link pojawił się w tym temacie nieco wcześniej, znajduje się porównanie Ironclads z załogą armaty made in GW. W skrócie - na wysokość identyczni, Mantic jednak zauważalnie bardziej masywny.

Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Malcavian »

a wie ktos czy w jakims polskim sklepie beda dostepne modele revenent knightow ( http://www.manticgames.com/Shop-Home/Ne ... -Deal.html ) ?? imo nadaja sie jak zloto na BK do vampire countow.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jeśli ktoś by zamawiał kraśki chętnie bym się podłączył !!!

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Grand Admiral Thrawn pisze:http://www.manticgames.com/Shop-Home/Dw ... iment.html

strzelcy
Już od kilku dni są

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek

ODPOWIEDZ