"Ryk Stegadona" - Turniej w Nowym Dworze Mazowieckim 12.12

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Dawid
Chuck Norris
Posty: 603
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Re: "Ryk Stegadona" - Turniej w Nowym Dworze Mazowieckim 12.12

Post autor: Dawid »

Łatwo powiedzieć, rozkręćcie xD. My to chcemy i 150 osób, a na jako takie rozkręcanie mało czasu mamy, jebane matury :P. Będzie trzeba siłą ludzi wjebać na turniej, ktoś się zgłasza? :D. Kohortex głupi nie jest, ale sporo zmieniania już było, powiedzcie co o tym sadzicie.
Jak chcesz likaon to wbijaj z Chadecją, nikt się nie obrazi :D .

EDIT:
Manfred, Śmiechu, Morgan, Kotlet, Kielon i reszta Kultowiczów, Eathshakerów, Ordinów?
A Linux?! Gdzie on jest?:D

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Owszem zapewniałem że przyjade i postaram sie wziąść troszke ludzi ze sobą, ale jak narazie nie wiadomo jak bede mial z robota niemal ze przed samymi swietami.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Mam pięciu znajomych(testerów)
1 wystawia nocne gobliny(ja też je chciałbym wystawić [-o< )
3 poczatkujących(grali dotychczas orkami lub krasiami) z chaos krasiami
1 chciałby wystawić gnoblar hordes na kilka setek(!) gnoblarów
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Zyraf
Chosen of Slaanesh
Posty: 666
Lokalizacja: Pomiechówek Terror Boyz

Post autor: Zyraf »

Chadecje i Gnoblarów dopuszczmy, z tym że trzeba mieć podręcznik wydrukowany do tego.

nad goblinami sie zastanowimy

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Gnoblar hordy? Nocne gobliny? Indy chad? A co to do wafla pana? Turniej dla warzyw? :D
Będę prosił o inny paring jak trafie na coś takiego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Kalesoner pisze:Gnoblar hordy? Nocne gobliny? Indy chad? A co to do wafla pana? Turniej dla warzyw? :D
Będę prosił o inny paring jak trafie na coś takiego.
nie pierdol...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

serio :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Eeee
To ja poprosze VC ze Storm of Chaos :D

To był najlepszy okres dla tej armii i chętnie bym sobie przypomniał dawne czasy :P:P:P

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Poczekajcie do poniedziałku-master się skończy ruszą się zgłoszenia.

Ja zamierzam się pojawić, ale zobacze dopiero w następnym tygodniu jak stoję z czasem

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Marek powiedział na pewno się pojawi i wystawi 600 gnoblarów! :shock:
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Dawid
Chuck Norris
Posty: 603
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Dla mnie to zajebista beka, fakt faktem, nie powinno to być wystawialne na normalnym turnieju. Ale ktoś się obrazi? :D . Choć kurde, żeby też nie robić na siłę frekwencji, bo zaraz bedziemy wyskakiwać, że ten chce zagrać thunder lizardami z 6 ed. a inny jakimś DL.
Gnpblar Horde znam, a co to ten army list oddzielny dla NG, nie mozna ich zrobic ze zwykłych O&G?

Zyraf
Chosen of Slaanesh
Posty: 666
Lokalizacja: Pomiechówek Terror Boyz

Post autor: Zyraf »

likaon pisze:Marek powiedział na pewno się pojawi i wystawi 600 gnoblarów! :shock:

a ilu będzie proxować?

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Nie do końca, z O&G użyteczne dla NG są:
-nocne gobliny
-trolle(te są w specach)
-hoppy
-herdy
-fanatyki
-gleba łaa gleba(zmiast goblina squig)
Na końcu booka jest opisane które modele używać
W Polsce(jeszcze 6 w zagranicą) jest 13 ludzi(no nie do końca, część nich to nie ludzie tylko podłe narzekające na booka gobliny za to że nie jest on mocniejszy od DE) którzy konwertują te małe bydlaki na potrzeby tej armii.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

chyba około setki, reszta jest orginalna, ba nawet lepiej pomalowane niż moje gobliny
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

o come on.......


jak pisałem "rozkręćcie turniej" to miałem nie miałem na myśli sprowadźcie na turniej 5 graczy gnoblarów i napisanych samemu przez siebie golbinów, tylko miałem na myśli (o dziwo!) rozkręcenie turnieju...

wykładni literalnej użyjcie....




swoją drogą, ponieważ BP tak obciął demony, vc, lizaki i de, że piszę nowe, własnie kodeksy do tych armii?
może dopuścicie?

stworzyłem już armie wraithów, watahę bloodthristerów (są takie malutkie w corach, torche wieksze w specjalach, duze w rarech, a te ze statsami równymi 10 to herosi), teraz myślę nad nowymi kuszami dla DE 10x multiple shoot 5S, no armour saves? jak grają przeciw HE to +3 do hita, bo ich nie lubią... nawet fluffowo da się to wytłumaczyć!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Tak jak napisałem, niech sobie graja, ale poproszę mnie z tym nie parować.
Obrazek

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

WBF chodzi o zabawę a nie wygrywanie za wszelką cenę, a te trzy booki nie przewyższają poziomu lizaków czy nie daj boże nowych szczurów czy DE. To miał być przedewszystkim polowy play-test armii nocnych goblinów w turniejowym środowisku, a gdybym chciał tylko wygrywać to grałbym demonami. A gnoblary czy chadecja krasnoludzka też nie jakimiś super tęgimi armiami które zjadają wszystkie inne(szczególnie gnoblary!).
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Dawid
Chuck Norris
Posty: 603
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Nie wiedziałem Likaon, ze sam napisałeś NG :? . Stąd to pytanie. Swoją drogą na turniejach liczy się zabawa, ale także w dużej mierze wyzwania i rozgrywki. Bo Gnoblar Horde to znam, a skoro Indy CHD jest dopuszczane, to czemu nie gnoblary, które są słabe. Najwyzej z nimi grać nie bedziecie, zmienić pairing zawsze można. Co do NG to wątpię, żeby przeszły.
No i Likaon, nie macie zwykłych armii? wtedy wilk byłby syty i owca cała

Dawid
Chuck Norris
Posty: 603
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Cauliflower pisze:o come on.......


jak pisałem "rozkręćcie turniej" to miałem nie miałem na myśli sprowadźcie na turniej 5 graczy gnoblarów i napisanych samemu przez siebie golbinów, tylko miałem na myśli (o dziwo!) rozkręcenie turnieju...

wykładni literalnej użyjcie....




swoją drogą, ponieważ BP tak obciął demony, vc, lizaki i de, że piszę nowe, własnie kodeksy do tych armii?
może dopuścicie?

stworzyłem już armie wraithów, watahę bloodthristerów (są takie malutkie w corach, torche wieksze w specjalach, duze w rarech, a te ze statsami równymi 10 to herosi), teraz myślę nad nowymi kuszami dla DE 10x multiple shoot 5S, no armour saves? jak grają przeciw HE to +3 do hita, bo ich nie lubią... nawet fluffowo da się to wytłumaczyć!
Kalafior, spoko, spoko. To jest etap rozmów dopiero. Nie ma co ciśnienia sobie podnosić :wink: . Poważnie dopiero bedziemy kminić po masterze w Białymstoku, bo mam nadzieję, że wtedy ludzie się zmobilizują i zaczną zgłaszać, oby xD. Także jak pisałem wczesniej gobosy to jakoś mi nie pasują, nie pamietam jak jest dokładnie z gnoblar horde. Najwyżej Indy ChD jest do wzięcia. Będzie git, po niedzieli bedizemy się martwić.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Sam na pewno nie. W booku jest pięć jednostek(i 12 przedmiotów, dwa czary i kilku bohaterów) przeze menie stworzonych(reszta to jeden autor jedna maszkara, dlatego prawie każdy potwór i przedmiot jest pisany w innym stylu), już nie mówiąc o rozczłonkowanym na autorów fluffie. Więc book NG to twór całej masy ludzi z bordera i poza. Indy GT w Anglii też nie spotkał się na początku z miłym powitaniem, a teraz jest dostępny na co trzecim turnieju. NG rzeczywiście są nieco za młodą armią by pojawić się na stołach turniejowych(to nie uczciwe wobec starszych booków autorskich), ale miło by było gdyby dało się puścić (nawet z ograniczonymi miejsca). Nie długo puszczę pseudo łatkę czyli "NG na Balansie", bo są przedmioty które wchłaniają PD lub DD, oraz monstery którym należy się status 0-1(starożytny squig, jazda pająków jaskiniowych i zębaczolot). Twórca Nightlings który mieszka na Wyspach(polscy rodzice) pisze właśnie tłumaczenie zasad na angielski.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

ODPOWIEDZ