"Ryk Stegadona" - Turniej w Nowym Dworze Mazowieckim 12.12

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Zyraf
Chosen of Slaanesh
Posty: 666
Lokalizacja: Pomiechówek Terror Boyz

"Ryk Stegadona" - Turniej w Nowym Dworze Mazowieckim 12.12

Post autor: Zyraf »

DATA: 12.12.2009


MIEJSCE: Nowy Dwór Mazowiecki, Hala sportowa NOSIR ul. Sportowa 66

Zgłoszenia: turniejwpomiechowku@o2.pl

FORMAT:
BP
1650
Przynajmniej 1 bohater nie może być magiem w sytuacji gdy zapełniamy wszystkie sloty hero.
Sloty dla orków są takie jak u HE, z wyjątkiem że w special max 3 sloty na maszyny i w rare 1 slot na maszynę

1 bitwa- Ryk Stegadona.

"Stegadon" wypija magiczny napój, wybieramy go spośród bohaterów i na tę bitwę dostaje supidity, frenzy. Jego zdolności zostaja wzbogacone także o multiple vomit x2 attacks, taki jak u trolli.


2 bitwa- Gamble!

Przed bitwą gracze zapisują na kartce ilość punktów, które są gotowi oddać za możliwość użycia bonusu. Następnie jednocześnie pokazują sobie kartki i osoba z większą ilością punktów wygrywa licytację i może skorzystać z bonusu. Przegrany w licytacji po bitwie dodaje do swoich zdobytych punktów zalicytowaną przez przeciwnika liczbę punktów.

Zwycięzca licytacji rzuca na poniższą tabelkę po czym wybiera jeden spośród swoich oddziałów, który otrzyma bonus na czas trwania bitwy:

1 - Baba Jaga dała magiczne jabca oddziałowi: MR 2 i magiczne ataki.
2 - Jeden z twoich oddziałów to weterani wojenni: +1 WS +1 BS.
3 - Oddział jest naspeedowany: ASF.
4 - Oddział pragnie walki i zasypuje wroga swymi ciosami: +1 Atak.
5 - Oddział jest uparty w opór: dostaje stubborn.
6 - Tzeentch obsikał oddział swym czarodziejskim, zmutowanym moczem: 4+ Ward Save.


3 pitched battle

GRAMY: Zapisy od 9. Gramy od 10 na stołach 48x72.

Terminarz:
I Bitwa
10:00-12:30
II Bitwa
12:40-15:10
III Bitwa
15:35-18:10

Ocena Malowania:
-1p. 50% pomalowanej armii
2p. 50%-100% pomalowanej armii
-1p. podstawki
-1p WOW
-1p zgodność broni(itd.) w rospie z modelami na stole

Proxowanie dozwolone w ramach przyzwoitości.
Ramy przyzwoitości wyznaczają sędziowie i organizatorzy.
Mengili i heraldów Khorne'a nie można proxować. :(

Cena 15 (obiad wliczony w cenę.)
Ostatnio zmieniony 1 gru 2009, o 20:43 przez Zyraf, łącznie zmieniany 15 razy.

Zyraf
Chosen of Slaanesh
Posty: 666
Lokalizacja: Pomiechówek Terror Boyz

Post autor: Zyraf »

Zgłoszeni:
1. Żyraf
2. Angelus
3. Dajed
4. Miesiek
5. Łosiu
6. Kondzio
7. Patryk
8. Rafał
9. Caledor
10. Michał Matejuk
11. Jasiuuu
12. PIOTROSLAV
13. look
14. Szymon
15. andmiz
16. Kalafior
17. Ciastor
18. Śmiechu
19. Gąsior
20. Krzysztof Żak
21. Slanesh
22. Paździoch.
23. Arecki
24. Kielon
25. Arbiter Elegancji
26. Szwentas
27. Fisch
28. Shino
29. Mobi
30. Rince
Ostatnio zmieniony 11 gru 2009, o 18:51 przez Zyraf, łącznie zmieniany 23 razy.

Awatar użytkownika
Angel
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz
Kontakt:

Post autor: Angel »

Chciałbym dodać kilka rzeczy jeszcze od siebie.
Turniej ten rozegra się w Hali Nosiru w NDM. Ulica Sportowa 66.
Tych którzy nie orientują się gdzie to jest pragnę zapewnić że dojazd wszelkimi środkami komunikacji PKS , PKP czy samochodem jest wymarzony właściwie z każdej części polski.
Wysiadacie w odległosci 300 metrów od miejsca gdzie bedzie turniej.

Turniej z założenia będzie imprezą promocyjną ten rodzaj zabawy...
Będziecie oddzieleni taśmą biało czerwoną z za której wszelkie zainteresowane osoby będą przyglądać się rozgrywkom. Chciałbym na wstępie uczulić was o takiej ewentualności. Warto zwrócic większą niż zazwyczaj uwagę na to gdzie leżą a gdzie powinny leżeć figurki:) .
W okolicach między 2/3 bitwą przewidziany jest porządny obiad dla uczestników..
Będzie prasa może telewizja.. Sponsorzy nagłośnienie itd..

Cena za udział to 15 zł... w cenę tą wliczony został już posiłek.

Dla zwycięzcy przewidziana została nagroda.

Informacje o turnieju na dniach pojawią się w strategicznych miejscach np u Faberów.
Jesteśmy przygotowani na 100 do 150 osób
Serdecznie zapraszam w imieniu Firmy Imperium.prv.pl / Ekipy Terrorboys i miasta Nowy Dwór Maz.

Uwaga.. NAGRODĄ W TURNIEJU BĘDZIE REGIMENT WYBRANY PRZEZ ZWYCIĘZCĘ. do wyboru z puli regimentów przedstawionej na imprezie .

Dodatkowo pamiątkowe medale i dyplomy :)
Ostatnio zmieniony 10 gru 2009, o 11:23 przez Angel, łącznie zmieniany 1 raz.
Sklep w Nowym Dworze Maz
www.Imperium.prv.pl
gg 5296007
skype : imperium.prv.pl
mail imperium0@wp.pl

Zyraf
Chosen of Slaanesh
Posty: 666
Lokalizacja: Pomiechówek Terror Boyz

Post autor: Zyraf »

Podrzućcie jakieś pomysły co do formatu. :D

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Żyraf macie możliwośc przesunać wasz turniejik ;) ?? my chcieliśmy zrobić w tym czasie

Awatar użytkownika
Angel
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz
Kontakt:

Post autor: Angel »

Chcesz przesunąć turniej takiego rozmiaru?. temat jest juz nagrany hala zarezerwowana.. są sponsorzy , pozwolenie od miasta itd.
Sklep w Nowym Dworze Maz
www.Imperium.prv.pl
gg 5296007
skype : imperium.prv.pl
mail imperium0@wp.pl

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

nie wiem kiedy będzie białystok, ale jak chcecie miec dobra frekwencje to radziłbym Wam zrobić pre-białystok format!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Angel pisze:Chcesz przesunąć turniej takiego rozmiaru?. temat jest juz nagrany hala zarezerwowana.. są sponsorzy , pozwolenie od miasta itd.
jakiego rozmiaru ?? :shock: nie nastawiałbym sie na 100 osób raczej :D

Zyraf
Chosen of Slaanesh
Posty: 666
Lokalizacja: Pomiechówek Terror Boyz

Post autor: Zyraf »

Chodzi tu o rozmiar przygotowań i miejsca w którym gramy(hala ma olimpijskie rozmiary).

Awatar użytkownika
Harry101
Mudżahedin
Posty: 319
Lokalizacja: Nemezis Warszawa

Post autor: Harry101 »

przesuniemy się z terminem na 19. A za nazwę przyznać się kogo zabić, czy ma ubić wszystkich? :)

Awatar użytkownika
Angel
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz
Kontakt:

Post autor: Angel »

Dzieki chłopaki.. :wink:
browarka za to obalimy przy okazji
Sklep w Nowym Dworze Maz
www.Imperium.prv.pl
gg 5296007
skype : imperium.prv.pl
mail imperium0@wp.pl

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Czy turniej będzie zaliczany do ligi?
straszny bigos się narobil, dwa tury jednego dnia a pojechać można tylko na jeden.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Angel
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz
Kontakt:

Post autor: Angel »

Tak normalnie jest zaliczany..
Kto jeszcze robi turniej?.. nemezis przenieśli swój..
Sklep w Nowym Dworze Maz
www.Imperium.prv.pl
gg 5296007
skype : imperium.prv.pl
mail imperium0@wp.pl

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

MSWiA w babicach.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3355
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Niestety to my :(

Jest to konkurencyje - wszczególności że ludzie jadąc do was mają podrodze do nas :(
Ale ja już wczoraj zapraszałem na 12.12.2009 graczy którzy wychodzili z naszego tura i sporo osób odrazu potwierdziło obecność.

Więc kto będzie chciał przyjechać do was to itak pojedzie.

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Jak wy robicie turniej Smiechu, to moze byc problem z frekwencja rzedu 150 osob. Moze przelozcie jednak, to bedzie najwiekszy lokal w historii wtedy. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

ej,a le w babicach nawet dyplomów nie dają :P :roll: :wink:


a Imperium pewnie jakieś fajne nagrody przyszykuje :wink:
u mnei szabelka wisi na ścianie cały czas, pora jakąś kolejną część uzbrojenia dołożyć do tego 8) :D


Śmiechu, przełóżcie, bo chłopaki planowali ten turniej od sierpnia z tego co pamiętam i trzeba dac im szansę zrobić coś większego :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

No właśnie prawda jest taka, że Angelus już w wakacje ogarniał termin i miejscówkę i starał się, aby nic nie kolidowało z masterami. Niektórzy będący na naszej ostatniej dwudniówce nawet słyszeli o tym, że wszystko od dawna jest zarezerwowane. Nie ma co się śmiać na temat frekwencji, panowie :D . Wiadomo, że 150 osób nie przyjedzie, ale sala w każdym razie tyle oferuje, zgrywusy :wink: . Przepraszamy Śmiechu, że tak wyszło, ale teraz wszystko zmieniać to strasznie nam nie na rękę. Jeszcze szanowna rada Nowiaka się wkurwi i albo nam zabroni w przyszłości robić cokolwiek albo poczęstuje nas swoimi oprawcami, skądinąd nawet sławnymi (BMW, trzy paski, itp. :D). Poza tym do Nowego Dworu dużo łatwiej się dostać niż do Pomiechówka.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3355
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Ja nie odbieram im frekwencji - poprostu robie turniej dla ludzi którzy itak nie pojadą do NDM.

To musisz zrozumieć - ja też chętnie może bym pojechał do was, ale niestetyw Niedziele już nazapraszałem ludzi, z czego spora część poprostu odrazu potwierdziła.

Co do nagród i dyplomów: Kalafior - czy od tego zależy czy pojadziesz na turniej czy nie?? (materialista ;p )

My przynajmniej doceniamy graczy i mamy wejściówki niższe niż wszedzie indziej i nie każemy nosić blatów po groźbą karniaków - cytat jednego z graczy.

Angelus ogarniał termin - a co by było gdyby trafił na termin Białego stoku??!!?? To raptem tydzień różnicy i nie wiele brakowało żęby tek wyszło :)

Nie chce sie spierać o tunieje, ale jak u nas będzie 15 osób które powiedziało że przyjedzie to mi wystarczy - liczy sie zabawa, a nie pkt. do ligi.

Pozdro.

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

W Pomiechówku też za drogo nie jest, nikt blatów nie każe nosić, a jeszcze grill zawsze do tego dochodzi :P. Noszenie blatów pod groźbą karniaków to chyba taka tradycja warszawska xD. Śmiechu z tym Białymstokiem przywaliłeś :P. Turniej turniejowi nierówny, lokal to nie master. Turniej planowaliśmy od dawna, ale ignorantami nie jesteśmy. Poza tym bodajże Angelus sam gadał z Białymstokiem, ale nie chcę skłamać. Dlatego nie traktujcie tego jak: my robimy, reszta w dupie. Poza tym sytuacja z Białymstokiem, którą zasugerowałeś wydaje mi się tak abstrakcyjna, że to szok. Ciekawe ile wtedy osób by do nas przyjechało, nie wspominając o wszystkich hejterach :wink: . Po takiej akcji chyba byśmy byli wyklęci, a jak już pisałem do ignorancji i chamstwa to nam trochę brakuje.
Jedyne czego żałujemy to to, że jednak Was zabraknie i mówię szczerze, bez ironii :P.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ