Bandy w Mordheimie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

WH do 40-stki i skonwertować, widziałem takie coś bardzo zacnie prezentuje się na stole.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Sykstus pisze:Jest jeden powód dla którego sie nie opłaca .. Banda nieoficjalna czyli nie zagrasz na turnieju. Tyle minusów z mojej strony :P
A nie chodziło koledze przypadkiem o Middenheim?
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Aragorn007
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Aragorn007 »

Tak, chodziło mi o Middenheim. :) Więc zdecydowałem się jednak na Łowców Czarownic :) pytanie: czy mogę używać tu najemników, np. z Reikladnu czy Middenheimu?

Awatar użytkownika
Cresus
Mudżahedin
Posty: 300

Post autor: Cresus »

Jeśli dobrze pamiętam to nie
najemnicy to w mordzie jak rasa
chyba
Obrazek
SZARŻAAA!!!
new steggie has super huge multi fire high strength big blowguns

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Nie Cresusie :P
Aragornie: może zatrudniać hired swordów. Polecam Ogra ochroniarza, ale nie na sam początek bo trochę kosztuje :P BTW tez gram WH :P I używam w dużych ilościach flagelantów, 2 pieski (bo tyle mam figsów :P ) max herosów czyli 3xwh, captain i priest. Zelotów nie używam bo mam wizje specjalistycznej dobrze wyszkolonej bandy ;P

Awatar użytkownika
Aragorn007
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Aragorn007 »

ok. dzięki za radę, a jakie modele używasz na pieski oraz na łowców ? Możecie mi podać jakiś sklep gdzie są figsy do Mordki ? :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Sklep to www.games-workshop.com Moja banda to niecały box milicji imperialnej, ogr, flagelanci imperialni i 2 pieski z oryginalnej bandy Wh kupione przez MO.

Awatar użytkownika
Wertus
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wertus »

jest blister do LOTRa 3 psiaki i hobbit co prawda troszki przymałe ma brytany WH ale mogą być
proszę daj się okraść: http://s1.visarcana.pl/ref.php?id=2538

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Lotrowe są brzydkie, małe i nie pasują klimatem do Mordheim, przypominają jamniki. Kup przez Meil Ordera, albo poluj na okazję na allegro, ebay-u.
Obrazek

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Fajne są też psy z Chronopii (i tanie :D).

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Telchar pisze:Fajne są też psy z Chronopii (i tanie :D).
Pokaż jakieś przykładowe foto :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »


Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Widziałem te z Chronopi. Dwa wzory tylko (reszta to klony) i paskudne... a oszukałem się tego kiedyś ze szok...

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Na zdjęciu nie wyglądają tak źle no i 5 psów metalowych za 18 zeta się opłaca. Chociaż trochę przypominają świniaki z obrożami:P
Obrazek

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Pieski GW owszem fajniejsze, ale też dwa klony. No i cena 1 = 5 chronopiowych ;).

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Podzielam zdanie Telchara; od siebie dodam, że wystarczy nieco inwencji, dorobienie własnych obróż (np. z kolcami, kawałkiem łańcucha) i innych dupereli trochę na modłę piesków GW (w stylu jakaś opaska na oko ;)) i mamy sprawę piesków załatwioną - jak za tę cenę, całkiem nieźle.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Pieski z GW są dwa różne :P Nie klony :p Wiem bo mam ;) Kto jak woli ja tam wolałem pieski Gw przy okazji innego MO zamówić ;)

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Właśnie o to chodzi - tylko dwa wzory, a jeżeli chcesz mieć pełną piątkę piesków do WH, to masz dokładnie taki sam atak klonów, jak ten z Chronopii, z tą różnicą, że nieco fajniejszy i droższy.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Dlatego w bandzie mam miejsce na max 2 psy ;) I max 5 flagasów :P

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Można pokonwertować, a Sykstus ma do tego smykałkę :wink: Nawet mam dla Ciebie fajną propozycję na konwersję, jak zaczynałem przygodę z Mordką, niegrający już niestety kolega miał ładnie skonwertowanego pieska - z przyklejoną do pleców wymodelowaną z GS książką, wymodelowane były stronice etc, i coś niby napisane. Bardzo ładny efekt.
Obrazek

ODPOWIEDZ