Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Khogg pisze:Raczej uczucia zazenowania. ;)
Na polke pomysl super, do gry juz nie bardzo.
E no co ty miałbyś większe szanse wygrać bo rozpraszałbyś przeciwnika :P Super sprawa :P

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

Khogg pisze:Raczej uczucia zazenowania. ;)
Na polke pomysl super, do gry juz nie bardzo.
kurde oni nie beda z zabawek ]:-> to nie moj 2gi chaos to beda zasuszeni ludzi i ludzie muchomory ]:->
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Hehe, Flower Power! Są rozkoszni ! =D>

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:Max zamieść tu zdjęcia swej bandy, jak mi sie uda to może za tydzień zamieszczę foty swojej ;]
Masz tu bez ociągania umieścić fotki swojej bandy. Może to zmobilizuje mordheimowców do lepszego malowania.
Jedna z najlepszych band, jakie widziałam, pod względem konwersji i malowania.

Banda pacyfistów - widziałam, Hak to kiedyś wyszperał i wrzucił na NG.
Podoba mi się bardzo.

Aha, połączyłam temat z Galerią. Nie róbmy bałaganu.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Skavenblight pisze:[
Masz tu bez ociągania umieścić fotki swojej bandy. Może to zmobilizuje mordheimowców do lepszego malowania.
Jedna z najlepszych band, jakie widziałam, pod względem konwersji i malowania.
Dzięki :wink: Dzisiaj skończę ogra malować, a w najbliższym czasie zostanie mi jeszcze kupiec i jeden flagelant. Do końca tygodnia muszą się tu pojawić zdjęcia, postaram się jak będę mógł najbardziej :P

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Wrzucam z dawna obiecane zdjęcia z naszych potyczek w sklepie Hobbit w Nowym Sączu...

Niestety żadna to rewelacja - po pierwsze ich mało, po drugie jakość plewna, bo pstrykane komórką, ale niech przynajmniej wspomnienia ożyją ;)...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Na większości zdjęć mój Karnawał, a chyba chodziło o uchwycenie figurek Sykstusa... nic to, oby zamieścił ich zdjęcia jak najszybciej!

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Położyłem już czarny na podstawki :P Jeszcze 4 warstwy i Static gras i będzie all done :P A na jutro koło 17stej mam umówioną cyfrówkę. Jak przyjedzie to wieczorem będą zdjęcia :)

EDIT:Wielkie dzięki za zamieszczenie :P
zdjęcie nr:
4 Flagellanci mają nadzieje na ubicie chaośnika (niestety nie udało sie ;/)
5 Flagellanci wraz z priestem wchodzą w samo centrum konfliktu w celu przechwycenia księcia (ten szary model po lewej to strzelec reiklandu w wykonaniu Pniaka :P Wygląda jak z ss :P )
8 "Chopaki wystrzelamy te plugastwo" wh strzelcy wraz z wh captainem i priestem bronią "chaty" czarownika...
9 Zgnilaki undedów nadchodzą (przypatrzcie sie ogrzycy wyprodukowanej przez Skavenblight :P )
10 "Qr&# M&% Karanawał u ścian :P Zrzucić im kamienie na głowy :P"
11 Moje widmo :P

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Heh, czy mi się wydaje, czy ta wieża na środku to nie papierowy model latarni morskiej w Świnoujściu? :D

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Telchar pisze:Heh, czy mi się wydaje, czy ta wieża na środku to nie papierowy model latarni morskiej w Świnoujściu? :D
Zdaje się, że tak ;)

Ogrzycy dobrze na tych zdjęciach nie widać. Postaram się dorwać kogoś z cyfrówką, to ją obcykamy ;)

P.S. Czy to nie ja, a raczej Pani Plaguebearerowa, zdjęła Jezusowi jedną ranę, rzygając DO GÓRY? ;)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Telchar pisze:Heh, czy mi się wydaje, czy ta wieża na środku to nie papierowy model latarni morskiej w Świnoujściu? :D
Taa Necro kiedyś to przyniósł :P
Skavenblight pisze: P.S. Czy to nie ja, a raczej Pani Plaguebearerowa, zdjęła Jezusowi jedną ranę, rzygając DO GÓRY? ;)
Hmm tak, ale został obmyty z rzygów przez Healing Hand Priesta :P
Ale piękan akcja była w pierwszej bitwie... ;] Na polu pozostał mój lider, Kealeth (WH strzelacz) i Jezus trzymający w jednej ręce za koszule księcia a w drugiej rece mierzący do Srcerera Karnawału. Tuż przed wydostaniem sie z pola bitwy nacisnął spust swej uświęconej kuszy i trafił bełtem w pierś maga. :P
Fotograf dotarł na czas więc zdjęcia już są :P
http://sykstus1.fotosik.pl/albumy/238326.html

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Widziałam znaczną część tej bandy na żywo, teraz widzę całość... brak mi słów chłopie, Niszczysz przez duże N i nie ma przebacz - to jest jedna z najlepiej pomalowanych i skonwertowanych band do Mordheim, jakie w życiu widziałam. Pozostaje mi się cieszyć, że grasz właśnie w tę grę, w którą gra tak mało tak dobrze malujących ludzi, przez co poziom malowania na turniejach jest bardzo średni, nie licząc wyjątków.

Serce roście!

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Eh jest tam wiele niedociągnięć ale poprawie sie w przyszłości, teraz czeka na mnie penitent Engine brr trza się nauczyć malować metaliki :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Dość fałszywej skromności, spójrz w lustro i powiedz sobie głośno: powaliłem Skavenblight na kolana, ale jestem master :D

Niedociągnięć nie widzę, a zdjęcia są w rozmiarze znacznie większym niż ebayoromański ;)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Skavenblight pisze:Dość fałszywej skromności, spójrz w lustro i powiedz sobie głośno: powaliłem Skavenblight na kolana, ale jestem master :D

Niedociągnięć nie widzę, a zdjęcia są w rozmiarze znacznie większym niż ebayoromański ;)
Eh muszę się wybrać przed lustro :P :twisted: Ale niektóre przejścia pokazują że maluje nocami :P A zdjęcia wykonywał "profesjonalista" ( i tak twierdzi że można by jeszcze lepsze zrobić przy użyciu czegoś tam jeszcze czego nie wziął ze sobą :P )

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Bardzo fajna banda, choć po zapowiedziach Skavenblight spodziewałem się nnmów i innych fajerwerków. Mimo to, całość prezentuje się naprawdę świetnie, zwłaszcza pod kątem konwersji. Szczególnie podoba mi się ziom ze sztandarem i kusznik z płonącą głową. Skąd pochodzi główka główka kolesia w białym ubranku i z dwoma pistoletami?

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Hmm niestety panowie z GW nie pokazali go w pierwszym szeregu milicji :P Na początku ta głowa miała ta sobie taki kapelusik położony pod skosem z piórkiem w nim (główka z milicji po prostu :P ) Jako że i się nie podobał to odciąłem ten chamski kapelusik w h^& i z gesu zrobiłem takie włoski. BTW ten koleś to Jezus :P Ziom ze sztandarem to milicjant z dorobioną z po części gsu, po części plasticardu pełnopłytówką. Sztandar pochodzi z nowego boxa Flagelantów :) Kusznik to Zaemus (stracił jedno oko ;/) Dorobiłem mu ogień gsem a ta "pochodnie" wokół ognia z cienkiego drucika.

Khogg

Post autor: Khogg »

Koles ze sztandarem kojarzy mi sie z orkowym Mistrzem Ostrzy z W3, nie wiem dlaczego w sumie :O. Chyba przez ten sztandar wlasnie. Swietnie zrobieni sa owy Jezus i jego milicyjny kolega z workiem w dloni. W sumie to nie podobaja mi sie ci nowi plastikowi flagellanci. Zbyt udziwnieni sa (ale to wina GW, nie twoja).
Bardzo fajna banda, tylko idea plonacych glow dupna imo.

K.

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

tylko idea plonacych glow dupna imo.
Przejrzyj "artworki" w podręczniku do Mordheim - płonące czerepy to dość częsty i bynajmniej nie najbardziej bluźnierczo-szaleńczy, podszyty fanatyzmem, motyw, jaki możesz tam znaleźć.

Dla mnie idealna banda WH byłaby właśnie wzorowana na ww. rysunkach będących swoistą kwintesencją atmosfery szaleństwa panującej w Mieście Potępionych (btw, rzućcie gałkami ocznymi na wariackie mordy obok tabeli niewypałów dla broni palnych - moja ulubiona to ta tłusta z harmatą w pysku).

I muszę szczerze przyznać, że ze wszystkich widzianych przeze mnie band WH, wojacy Sykstusa są najbliżej tego ideału.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

Khogg pisze:W sumie to nie podobaja mi sie ci nowi plastikowi flagellanci. Zbyt udziwnieni sa (ale to wina GW, nie twoja).
Bardzo fajna banda, tylko idea plonacych glow dupna imo.
K.
herezja,herezja!!!! glowy sie musza palic bo to kara za grzechy
a za udziwnienia sie doplaca wiec ]:-> milczec nowi flagellanci sa wypasni jak nie wiem co ... poprostu boskie modele tych flagellantow
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

ODPOWIEDZ