TK

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Re: TK

Post autor: gerald_tarrant »

Morsereg pisze:
X.Maciek pisze:Problemem nie jest przegiętość power scrolla. To tylko jeden jedyny pewny IF w grze.
nie masz 100% pewnosci, ze z PS bedziesz mial IF'ke.
zawsze istnieje szansa, ze wyrzucisz 1, 2, 3, 4, 5, 6 a wtedy nie ma dubletu, nie ma IF'ki ;)
szansa, ze tak wypadnie jest bardzo mala ale jednak ja juz widzialem dwie takie sytuacje.
ciekawe u kogo.... :evil:

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

White Lion pisze:Książka u HE kosztuje 100pkt i dodaktowo wymaga spełnienia wartości czaru. A to spora różnica pomimo tego że działa non stop.

Chodzi mi ogólnie o problem autoifek bo z 6 kostek właśnie tak to wygląda.

Jeżeli uznajemy że autoifki są klimatyczne inależy z nimi grać to proszę bardzo odblokuje Power Scrolla.

Jeśli uznamy że autoifki są be to też zbanujmy scrolla u TK i już.

A HE skoro był to niech sobie będą dalej wyjątkiem ze swoją książką.
Ich 100pkt kompletnie blokuje Lorda a 50pkt u TK pozwala jeszcze mu coś powciskać.
Nie wierzę, od kiedy to na turniejach banuje się przedmioty bo są "nieklimatyczne"? 8)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

W ogóle banowanie przedmiotów jest bezsensowne. Jeśli banujemy Power Scrolla, a chcemy banować Neferra's Scrolls of Mighty Incantations i Book of Hoeth to dlaczego nie zbanujemy Pendant of Khaleth? Jest za słaby? Nie widziałem jeszcze darkelfickiej rozpiski bez niego. Owszem można wszystkiego zakazać, zabronić, zbanować, ale po co?

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Jak to po co ? By grało się lepiej :) . Jak dla mnie mogą banować co chcą byle z sensem :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

gerald_tarrant pisze:
Morsereg pisze:
X.Maciek pisze:Problemem nie jest przegiętość power scrolla. To tylko jeden jedyny pewny IF w grze.
nie masz 100% pewnosci, ze z PS bedziesz mial IF'ke.
zawsze istnieje szansa, ze wyrzucisz 1, 2, 3, 4, 5, 6 a wtedy nie ma dubletu, nie ma IF'ki ;)
szansa, ze tak wypadnie jest bardzo mala ale jednak ja juz widzialem dwie takie sytuacje.
ciekawe u kogo.... :evil:
Ja mialem tak 3 razy na power scrolu :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

+ Zielony na Silesianie
+ Ja na jakimś lokalu
takie przykłady:D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

I tak nam go w praktyce zbanowali i tak, nikt go nie wystawi. I uważam, że to jest krzywdzące. Ludzie piszący w tym temacie pozbawieni są wyobraźni, Eliah to już podsumował- spójrzcie się na ten przedmiot nie przez pryzmat każdej armii, ale tej konkretnej, nie bez kozery jest on dostępny tylko dla TK. TK nie mogą maszerować, bo tak, nie mają wybitnych jednostek do walki, zasada undead na 8 edycje jest wybitnie gówniana. Żeby działać trzeba mocnej magii i dlatego mamy tytana, casket czy scrolla. Tzn mieliśmy, bo przy obecnych cięciach większość weźmie sam casket.
Ja czekam na zbanowanie pedanta, jest zdecydowanie bardziej gięty, a ludzie grają.

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

nie chodzi mi koniecznie o jego zbanowanie.

chodzi mi o konsekwencje.

jeśli Power Scroll jest zbanowany to i TK.
a jeśli TK nie to cofnijmy bana do power scrola i niech każdy może kombinować komba na autoifkach.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Dobra, dajmy TK za to marsz, stubborny, ASFa dwurakami i I 10 :mrgreen:

Pozdro poćwicz

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Ja i tak jestem za zbanowamiem pendanta. Praktycznie ward na 2+ za 35 pkt...

Awatar użytkownika
Azz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Azz »

Domino pisze:I tak nam go w praktyce zbanowali i tak, nikt go nie wystawi. I uważam, że to jest krzywdzące. Ludzie piszący w tym temacie pozbawieni są wyobraźni, Eliah to już podsumował- spójrzcie się na ten przedmiot nie przez pryzmat każdej armii, ale tej konkretnej, nie bez kozery jest on dostępny tylko dla TK. TK nie mogą maszerować, bo tak, nie mają wybitnych jednostek do walki, zasada undead na 8 edycje jest wybitnie gówniana. Żeby działać trzeba mocnej magii i dlatego mamy tytana, casket czy scrolla. Tzn mieliśmy, bo przy obecnych cięciach większość weźmie sam casket.
Ja czekam na zbanowanie pedanta, jest zdecydowanie bardziej gięty, a ludzie grają.


Wiesz, zawsze mozesz sie przerzucic na inna armie jak ta jest taka gowniana i sie nie da nia grac bo inne sa lepsiejsze, gdyz maja to i tamo.

A w ogole ja mam animozje w zielonych, zbanujcie. I mam malo inicjatywy - dajcie wiecej. I w ogole czemu orki nie zabijaja na 2+ ? :(

Imo jak ksiazka jest dopuszczona to w sumie power scroll tez powinien byc, skoro scroll TK ma nie byc zbanowany (i kazdy z nich powinien kosztowac 2 pd), a jak banowac to wszystkie 3 rzeczy, wtedy nikt nie bedzie czul sie pokrzywdzony :wink:

Pozdro :D

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

TK: Neferra's Scrolls of Mighty Incantations counts as 2 PD. Hierotitan is worth 1 PD. Sphinxes of all kinds: 0-3 per army

Aktualne zasady euro.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie ma to jak flamować, nie mając pojęcia o czym się flamuje :mrgreen:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Azz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Azz »

Heh bystrzaku :wink: moja wina ze nie zerknelem do nowego ar dla tk, niemniej jednak nie zauwazylem bym nie mial pojecia o czym pisze, ale stary jestem, moze Ty mlody lepiej to widzisz... eot

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

Przepraszam za lekki offtop, ale czym jest ten pendant?

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Taki durny przedmiot ( talizman bodajże ) dark elfów. Daje warda równego sile ataku ( czyli jak masz atak z siła 5 to zdajesz warda na 1,2,3,4,5 tylko na 6 zawsze oblewasz ).

Dodajmy ze kosztuje 35 pkt. :roll: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

koniec tematu tu na temat euro tk i innych zali na power scrle i inne przedmioty. Dalszy offtop bede usuwal

ODPOWIEDZ