Złoto dla zuchwałych! Pre Szczyrk - Strych, Kraków 18.05

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Re: Złoto dla zuchwałych! Pre Szczyrk - Strych, Kraków 18.05

Post autor: Kosmo »

Pewnie! dzięki! :)
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wyniki:

1. Kuba Paraszczak
2. Andrzej
3. Panterq
4. Sevi
5. Maciek Paraszczak
6. Kosmo
7. PiotrB
8. Danrakh
9. Dydu
10. Leoh
11. Skaven
12. Kosa
13. Kondzio
14. Dark Wolf Dog
15. Caledor
16. Dibo

Dziękuje tym co byli za przybycie. Duży minus dla tych co się zapisani, nie przyszli a nie dali wcześniej znać - tak się nie robi [-X

Mam nadzieję że bawiliście się dobrze :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Kosa grał na trzeźwo, że tak słabo?
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Tak, jak sam powiedział przez to że się wyspał :P
Wisła Kraków.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Dzięki za fajowy turniej!
Na następnym w Strychu tez postaram sie być, bo miejscówa fachowa.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wyniki wysłane do ligi :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Kosa dostał ode mnie 0-20 na farmazonie (pierwszy czar w pierwszej turze zassał mu 3 levele na Miscascie i od tego czasu rządziłem Magią niepodzielnie). Magia + Strzelanie społowiły WL więc byli łatwym kąskiem dla COld One Knightów (I6!). Phoenix Guardzi z -1S i -1T też już nie są tak sycący. Do tego Słonko w Feniksa i Seering Doomy z Metalu na lewo i prawo. Zrobił co mógł - w zasadzie nie popełnił błędów.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Ja dziękuję moim przeciwnikom za bitwy i Dildowi za pożyczenie bretki. Grało mi się fajnie, czasami sporo cieżkich rozkmin było, choć jak zwykle magiczka dupnęła w kluczowym momencie zabijając pół lancy :D Skoro i tak wybucha to muszę dużą przetestować ;) 54 łukoli to za dużo , 40 mi styknie a nawet 2x15 też powinno być ok ;)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Apropo farmazonów, jak to szło? "Swift na warriorach, zdałem. Marsz na warriorach, zdałem. Nie widzisz mnie!".
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Nieee tak, zamiast przecinków były ku*wy! :D Dydu był pod presją. Słuchając ich stolik obokczułem się jak za dawnych lat na turnieju w bardzie gdzie Śliwa albo Gruby grał z jakimiś dzieckiem :D
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Ja też czułem się jak 7 latek, na następny raz postaram się być bardziej nie przyjemny niż Kuba (będzie trudno, ale się postaram ;)) i zagramy 3 tury.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

panterq pisze:Apropo farmazonów, jak to szło? "Swift na warriorach, zdałem. Marsz na warriorach, zdałem. Nie widzisz mnie!".
Ty, ale dowiedziałem sie, że to Dydu tak kazał Kubie w ferworze walki:) I obaj nie zjarzyli, że to wał.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Ja tylko powiedziałem, ze nie wykreci i musi zdac SR.

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Chyba was koledzy bóg opuścił z tymi docinkami. KAŻDA akcja ma swoją reakcję! W w/w sytuacji Treeman stał jakieś 4 cale od 30 Warriorów z dużym Magiem. W mojej ocenie (i to bez dyskusji!) oddział po jednocalowym wheelu (stali około 4" od siebie frontalnie) mógł opuścić LoS Treemana. Damian stwierdził, że to absolutnie niemożliwe (absurd nr1) i żeby wyjść poza LoS marszem to muszę zdać Swift Reform (absurd nr2). Notabene sam zapomniałem, że po SR nie mogę maszerować. Dla świętego spokoju i żeby było szybciej (spieszyłem się do domu) zdałem 2x LD Test (na marsz i SR) i wyszedłem poza LoS. W tym momencie Damian poddał w wątpliwość ogólną możliwość maszerowania przez murki(!!!!!!) (absurd nr3) i potrzebowałem opinii z zewnątrz, że jednak można maszerować przez murki.

Sytuacja dla Dyda była o tyle ch****a, że 5 cali obok stało 20 Kuszników do których mógłbym (bez zdawania marszu!) wprowadzić Maga bez konsekwencji. Notabene Treeman był na ostatniej ranie i fazę później zmarł z Magii.

Dydu spierdolił bitwę dosłownie po całości i jakimiś dziwnymi akcjami próbował ratować punkty. Całą swoją armią na 2700 zabił jedne Harpie i Generała na Pegazie ( co w przypadku Generała w mojej ocenie i tak nie było zgodne z zasadami! Odpuściłem te 400pts bo mi się extremalnie spieszyło).

Wszystkie akcje po których leciały Ku**Y miały miejsce po ABSURDALNYCH interpretacjach Dyda, których nie jestem nawet w stanie przytoczyć. Wcześniej grałem z Danrakhem, miałem 100 x gorsze akcje, 100 x gorsze rzuty i 100 x gorszą sytuację na stole i nie poszła ani jedna ku**a.


A teraz jeszcze mnie Dydu straszy, że będzie niemiły i że będzie stallował. Człowieku ogarnij się i zacznij czytać Rulebooka bo czasami żal Cię słuchać.

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

dzięki za turniej, fajnie było :)

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Sroki że nie dotarłem, ale obudziłem sie rano z wysoką gorączką i stwierdziłem że jechać na tura w tym stanie bez sensu.
Gratuluję wszystkim i do następnej okazji :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Sevi pisze:Wyniki:
...
16. Dibo
Widzę że sporo z nas miało "powrót do przeszłości" #-o
No cóż granie inaczej niż "po swojemu" tak sie musi kończyć.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Kozy ze świątynia nie dały rady? :wink:

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Dibo, trzeba bylo wstawic dooma maszynke 1/1Asv doomka z przerzutami, 2 gorebulle i hura do przodu:P
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Kuba po pierwsze wydzierałeś się od samego początku gry (faza rozstawienia), co zauważyli i słyszeli wszyscy na sali, następny raz nie będę grał z Tobą na takich warunkach. Po drugie potrzebowałeś z 2-3 calowego wheel'a żeby móc mnie minąć o 1", a wtedy nie wychodziłeś poza LOS, po trzecie powiedziałem Ci, że wheelem nie wyjdziesz a nie, że musisz zdać SR i marszem wyjść, więc mnie zwałowałeś. Po czwarte twoi kusznicy byli dobre 6" od twojego generała.
Poczytaj RB bo twój generał uciekł ustawiając się za Dark Rider'sami, DR przegrali walkę z orłem i uciekli, orzeł ich pogonił i wpadł w uciekającego generała, więc go zjadł. Nie przyjąłeś tego ze spokojem tylko ciskałeś się o to do puki Panter nie powiedział Ci, że tak jest i go tracisz.
Przegrałem zasłużenie maską, co nie zmienia faktu, że bitwa z Twojej strony do najprzyjemniejszych nie należała.

ODPOWIEDZ