ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Re: ETC 2012

Post autor: Cauliflower »

Myślałem o Shinie czy Lidderze, ale oni występowali i pewnie będą w roli sędziów. Chociaż jakby tam Liddera przepchnąć to nie byłoby głupie, wypowiada się ostatnio dość często, był sędzią i pewnie będzie sędzią. To w sumie dobry argument, aby w w komitecie był też i sędzia.


Kudłaty, z tego co wiem to w ogóle się na forum nie wypowiada, na euro był raz i wiele osób myślało, że to Cosmo zapuścił brodę :D ;) Z całym szacunkiem, ale po prostu nie przejdzie, to nie my wybieramy, a większość drużyn.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Niech się zgłosi Barbarossa. Jak go wybiorą (chyba ma największe szanse z naszych), to odda passy do konta odpowiedniej osobie i załatwione.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Hehehe =D>
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Zbyszek by sie na to nie zgodzil, ale pomysl jest zajebisty ;)

Kurde, jak pojawi sie wiecej takich kandydatur jak grecka (z ciekawych punktow - brzytwa daje dodatkowo ASL, mieszanie w kosztach punktowych, itp.) to bedzie slabo...

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Ja się chętnie podejmę jak nie znajdziemy lepszego kandydata. Rozpoznawalność, ok jest ważna i nie mamy tam nikogo rozpoznawalnego po za JJ, Barba i Lidderem, ale naprawdę lepiej być anonimowym/niemal anonimowym gościem mającym uwiarygodnienie kogoś rozpoznawalnego (wierze że osobie kandydującej go udzielą) niż jakimś nadpobudliwym dziwakiem ładującym posty na lewo i prawo lansującym scenariusze z warmachiny czy zmieniającym system 0-20 na win/draw/loss.
Cauliflower pisze: Kudłaty, z tego co wiem to w ogóle się na forum nie wypowiada, na euro był raz i wiele osób myślało, że to Cosmo zapuścił brodę :D ;) Z całym szacunkiem, ale po prostu nie przejdzie, to nie my wybieramy, a większość drużyn.
Oj wypraszam sobie mam 8 postów.

@Barabara.
Generalnie ja bym się nie bał Greków, brzytwa z ASL to małe piwo, potem napisał że można by poprawić zasady i koszty niektórych potworów ale zdążył to zedytować.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Kudłaty załatwo sobie do podpisu na twf


............
Barbarosa APROVED
............

i będzie dobrze :D
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Pisał do mnie biboun i pytał kogo polecam do AR.com. Napisałem, że jeśli w tym roku się nic nie zmieni to tradycyjnie Barbarossa. Jednak nie wiem czy jest chętny bądź czy ma czas. Z tego też powodu poleciłem kudłatego.

Nie chce się bawić w AR.com bo gram dla ubawu, a jedyne czym się posiłkuje to teoria, statystyka i wyniki turniejów. To samo robi Kudłaty, z tym, że jest on bardziej aktywnym graczem.

Na razie więcej nie mogę powiedzieć bo zadeklarowałem poufność niektórych informacji. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że nie ma źle :)

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Ja osobiście Shina i Kudłacza widzę, obaj mogą kandydować. Większa szansa, że będziemy mieli "naszego" człowieka w AR COM, a istnieje zawsze malutka szansa, że razem się dostaną.

Jeżeli będzie problem z tym, aby Polak się dostał to poza Barbem Shino jest bardzo rozpoznawalny: sędziował kilka etc, grał w squadzie, był couchem reprezentacji, jest z Ordinu, a to ważne po pół squadu będzie w tym roku Ordinu, a drugie Snot. Kudłaty aż takiego rozpoznania nie ma chociaż broda na pewno pomaga :)

Pozdro

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Crusader pisze: a to ważne po pół squadu będzie w tym roku Ordinu, a drugie Snot.

O kurde :D

Przypomina mi się ta reklama biedronki z Błaszczykowskim.
-Ordin, sam Euro nie wygrasz
-Wygram, wygram :D :D :D


Mi tam obojętne kto to będzie, wydaje mi się, że decyzję powinien tutaj podjąć Crus z Młodym, ale posiłkując się opinią środowiska.
Naprawdę nie ważne jest tutaj kto to będzie osobiście, czy gra, czy czyta faqi, czy sędziował euro i czy był w repie, ważne aby mieć tam jednego Polaka, który po prostu zadba o nasze interesy i nie da zrobić z euro ar'u karykatury.

Dlatego trzeba naprawdę pomyśleć KTO ma największe szanse, żeby przejść. Postarać się, aby osoba ta napisała ładną zapowiedź własnej kandydatury, oraz w miarę możliwości powymieniać wiadomości z co bardziej wpływowymi graczami z innych krajów.



P.S. Lato z Kręciną zadbali, aby Zidane wylosował nam grupę marzeń to i my musimy o swój ar marzeń zadbać :D :D :D
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Ja z checia bym sie na to pisal.

Czas co prawda mam ostatnio glownie w godzinach 23-03 ale to z reguly wystarcza na ogarnienie wszystkiego i zrobienie ARu w miare uczciwego dla armii (dla nas to ogromny plus. Jesli nie bedzie sie ograniczac bitew do parowania tylko do samej gry to kraje, gdzie skill jest wiekszy maja bonus. no i wtedy nie ma ciagle tych samyuch armii po dwoch stronach - co tez jest plusem dla krajow mogacych ogarnac wszystkie armie a nie tylko 8-9 watrych uznania).
Myślałem o Shinie czy Lidderze, ale oni występowali i pewnie będą w roli sędziów
czemu uwazasz, ze mialbym byc sedzia?

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

@Cauliflower, ja też mam sposób. Nazywa się: olej to, nie baw się w politykę. Jeśli przyszła reprezentacja będzie chciała mieć człowieka w AR to raczej o to zadbają i nie nam się wtrącać. Jeśli ktokolwiek będzie chciał uczestniczyć w tym projekcie to nie nam się wtrącać. Nawet jeśli random Kudłaty (aka Cosmo z brodą) czy wieczny-sędzia Shino zechcą wystartować to my jedynie możemy patrzeć i komentować.

@Shino, myślę, że to dobry pomysł, abyś wystartował. Nie tak dawno temu układałeś BP dla reszty Polski :)

-edited s_b

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Lidder pisze: Jeśli przyszła reprezentacja będzie chciała mieć człowieka w AR to raczej o to zadbają
Tylko, że takiego zbioru osób jak "przyszła reprezentacja" jeszcze nie ma.
I nie lubię postawy biernej typu "nie nam się wtrącać". Do niczego konstruktywnego nigdy nie doprowadziła.

Zresztą tak jak pisałem, chodziło mi głównie o zwrócenie faktu na to, że wybór AR jest turbo ważny, a skoro jesteśmy i gospodarzami i mistrzami to naprawdę warto by tam jakiegoś Polaka mieć, o reszcie będzie decydować Szczurek i Jaszczurek. :wink:

Mi do polityki battlowej daleko. [-X
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Imho trzeba się sprawnie zgłosić do tego, dlatego nie opieprzajmy się z jakimiś decyzjami. Powtórzę się.
Z tego co zrozumiałem Shino i Kudłacz chcą kandydować do AR - czy jest jakiś problem aby obaj złożyli swoje kandydatury? Będzie większa szansa, że dostanie się nasz człowiek.
Czy ktoś ma coś przeciwko?
Ja jestem za tym, żeby już się zgłaszali, szkoda tracić czas.

Pozdro

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

otóż to - szkoda czasu. Niech obaj się zgłoszą, i trzeba agitacją zacząć:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Crusader pisze: po pół squadu będzie w tym roku Ordinu, a drugie Snot. Kudłaty aż takiego rozpoznania nie ma chociaż broda na pewno pomaga :)
Czas zmienić klub widzę :mrgreen:
Może w tym roku się w końcu uda ;)
Crusader pisze:Ja jestem za tym, żeby już się zgłaszali, szkoda tracić czas.
Jak najbardziej za.
Szansa zawsze jest a nuż się uda... Poza tym trzeba kontrolować ichniejsze pomysły bo niektóre to aż strach się bać...
Trzeba też bardzo precyzyjnie i w przemyślany sposób napisać te kandydatury, wiecie o co chodzi...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

To zależy, jaki tam jest system głosowania, żeby nie ryzykować rozdrobnieniem poparcia i zamiast 10 głosów na Shina pójdzie 5 na Shina i 5 na Kudłatego, bo głosujący uznają, że 2 Polaków w AR to za dużo, zwłaszcza, że ETC będzie w Polsce, na polskich stołach, z polskimi terenami i polskimi sędziami, a Polacy są mistrzami. Pozycja hegemona bardziej przeszkadza, niż pomaga, o czym każdy w miarę rozgarnięty członek LL powinien wiedzieć :wink:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

doklaadnie. Dlatego warto by dostac jakis info najlepiej od Crusa & Mlodego jak to ma byc.

Czy uwazaja, ze lepiej zebysmy razem probowali tam wejscy czy tylko jedna osoba. I jesli jedna to ktora

Jakbyscie mogli dac info co i jak to ja jeszcze moge troche poczekac ze zgloszeniem sie tam.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Jakbyśmy zmienili zdanie i nie wystawiali dwóch kandydatur najwyżej wyedytuję ten mój post. Natomiast co do zasad wyboru jest tylko captains vote (czyli ryzykujemy podział głosów) i zgłoszenia do 15.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Shino jest chyba bardziej rozpoznawalny.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Rince pisze:Shino jest chyba bardziej rozpoznawalny.
Za to kudlaty jest bardziej na czasie z meta...

ODPOWIEDZ