[Katowice; 09.11.14 ] EURO Szybki Goblin vol VII

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Re: [Katowice; 09.11.14 ] EURO Szybki Goblin vol VII

Post autor: Szaitis »

Ja też się postaram wpaść, kasę wpłacę w tygodniu.

Też jestem oczywiście za nowymi zasadami

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

RedScorpion pisze:Polecam lekturę tego postu od Kalafiora http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=46144 dobra okazja aby pożyczyć ten regulamin i zagrać w ten sam sposób co w Wawie.
Imo bez sensu - forsuje kilka swoich imo kontrowersyjnych interpretacji. Ja np. dałbym popychaczke dla wszystkich, nie tylko undeadów i marsz z niej. Robert dobierze cos odpowiedniego moim zdaniem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

3:3
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Robert mam pytanie
Wpłace wejsciówke wygra opcja nowej gry, w która grać mi sie nie chce a co za tym idzie nie zgłaszałbym sie na ten turniej
co wtedy?

wiecie kiedy wejdzie nowa edycja?
bo nie wiem czy czekac czy olac ten system

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ksiazki do eoT bede wydawane jeszcze przynajmniej pół roku
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Post autor: Spawn »

Olej i wróć za pół roku, oszczędzisz ludziom czytania twoich niekończących się jęków.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Spawn pisze:Olej i wróć za pół roku, oszczędzisz ludziom czytania twoich niekończących się jęków.
+1
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Spawn pisze:Olej i wróć za pół roku, oszczędzisz ludziom czytania twoich niekończących się jęków.
Jesli sobie zasłużyłem to pomogę:

Panel uźytkownika -> Przyjaciele i Wrogowie -> Wrogowie
Tam jest taka ramka wpisz "zaf" i masz spokoj

ja też zbastuje bo pewnikiem faktycznie masz racje i za dużo piszę, a przecie lepsze jest wrogiem dobrego ;)

Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Post autor: Spawn »

Hehe, na razie dam Ci szanse. Jak nie odpuścisz to przerobie podpis z Przemciem :P

Awatar użytkownika
Jaaf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147

Post autor: Jaaf »

O.o chyba od tego forum zeby gadac, pytac i ogolnie komunikowac sie o.O
jakis chyba archaiczny jestem...

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Grzesiu przedpłata opoważnia do oddania wiążącego głosu. Jeżeli wpłacisz, a wygra opcja z nowym systemem to jeżeli nie przyjdziesz to przedpłata przepada. Tak jest to ujęte w regulaminie. Żadna nowość myślę. Poza tym daj spokój. Wpadaj niezależnie od zasad!
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Z Opola będę ja, Fanatic i Żuczek. Za wszystkich właśnie zapłaciłem i wszyscy trzej chcemy grać na zasady Warhammera czyli zgodnie z każdą erratą.

W ogóle nie rozumiem dyskusji na temat czy gramy na zasady zgodne z oficjalną erratą czy nie...

Jak wyszła errata zmieniająca zasadę Power Scrolla to też żeście dyskutowali czy ją łaskawie przyjąć czy nie?

Ile gier malkontenci zagrali na nowe zasady? Ile osób poczyniło wielkie przegięte zmiany w rosterach dzięki temu że można wziąć 50% lordów?

Herohammer z 5 edycji polegał na tym, że wpadał lord Chaosu z 11 atakami w oddział, wybijał pierwszy szereg albo dwa, nikt mu nie oddawał i nikt nie miał steadfasta - do piachu.
"Herohammer" z 8 edycji polega na tym, że wpada lord Chaosu z 5 atakami w oddział, zabija pierwszy szereg, wszyscy mu oddają na twarz z dwuręcznych siekier a potem zdają steadfasta z przerzutem od BSB - stoimy. Dziękuję.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

@Remo

Fajnie, że będziecie. Dziękuję za przedpłatę

Dyskusja pojawia się, gdy zmiana zasad może w sposób istotny złamać metę. W przypadku power scrolla była to oczywista zmiana ją naprawiająca. Chodzi o to, że IX Tyska Liga grana jest na Euro. No, a że te zmiany sporo wprowadzają zamieszania do mety Euro to jest i dyskusja.

Poza tym nie martw się, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że będziemy grali na nowe zasady.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Czy głosowanie przewiduje również dopuszczenie Legions of Undead i Legions of Chaos, bo się pogubiłem trochę już :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Obejmuje errate czyli nie (imo)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Dobrze sadzisz:)
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Czyli co mogę odkurzyć Vampiry z szafki na 2 klepaczach i milionie eterykach :D ?
Można proxować ?

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Nie nie można.

O dopuszczaniu a\owych armii nie było mowy.

Gdzie są dostepne podręczniki do tych armii
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Na półce w Gnomie bądź Bardzie :D bądź w internecie, to co nie można grać legionem undedów ani czymś tam chaosu !

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie czymś tam tylko legionem chaosu
To serio nie jest trudne do zapamiętania solo :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ