Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
sebol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: sebol »

W temacie nowych pomysłów GW https://www.youtube.com/watch?v=_zSxQnZ3TM8
Pozdro

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

sebol pisze:W temacie nowych pomysłów GW https://www.youtube.com/watch?v=_zSxQnZ3TM8
Pozdro

Lol - świetne ! :)

Ja już kilka razy słyszałem o tym WFB będzie zmieniony na okrągłe podstawki i będzie skirmiszem - nigdy nie okazało się to być prawdą.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
rottingflesh
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: rottingflesh »

PiotrB pisze:Ja już kilka razy słyszałem o tym WFB będzie zmieniony na okrągłe podstawki i będzie skirmiszem - nigdy nie okazało się to być prawdą.
Oby i tym razem okazało się to być tylko plotką. [-o<
Lord of Decay is ok !

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

To za te kwadraciki i klocki kocham WFB, on jest realnie jedynym bitewniakiem z prawdziwego zdarzenia (przynajmniej w tej skali modeli).

WH40K to dla mnie większy skirmish - nie gram, kiedyś próbowałem i moim zdaniem wymaga mniej kombinowania i myślenia. (Choć klimat i fabuła są genialne)

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

W sumie nie wiem jak to interpretować
Warhammer zmierza na PC jako Total War
i teraz albo zostawią wszystko jak jest żeby przyciągnąć graczy PC
albo liczą że zawiedzenie gracze WFB przejdą na PC
albo boją się że gracze WFB przestną grać w realu a zaczną tylko wirtualnie

hmmm w każdym razie coś do przemyślenia

Awatar użytkownika
rottingflesh
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: rottingflesh »

Lord of Decay is ok !

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

według tych plotek żadna armia nie znika ale będą okrągłe podstawki, mechanika ma się zmienić nieznacznie.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Taka prawda zawsze z tego co pamiętam plotki mało co się sprawdzały z tym co było w kolejnej edycji. Ludzie rzucali tą grę, załamywali się, po czym wychodziło i tak nieźle i jako się grało :)

Wole nie wierzyć w plotki bo to i więcej stresu, a często jak wprowadzano kampanie to były jakieś hardcorowe zmiany, które obowiązywały tylko w owej kampanii :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

No pokazywanych z EoT nowych formacjach podstawki są wciąż kwadratowe.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Bo w tym wywiadzie podali, że będzie można grać dowolnie na kwadratach i okrąglakach jednocześnie.
Nie zmienia to faktu, że zamiast natychmiastowego zbanowania starych armii, może rozpocząć się ich powolne odstrzeliwanie poprzez brak aktualizacji do nich.
Wszystkie nowości mogą być już tylko do sześciu nowych frakcji posuniętych o kilkaset lat do przodu według świata warhammera.

A może oni celują w coś takiego, że będzie nowa główna gra/świat od GW pt. "Warhammer".
Oprócz tego będą dwie inne gry: jedna z przeszłości czyli "Warhammer Fantasy" i druga z przyszłości "Warhammer 40k".

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

GrimgorIronhide pisze:No pokazywanych z EoT nowych formacjach podstawki są wciąż kwadratowe.
Bez "o"!

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Pieta pisze: A może oni celują w coś takiego, że będzie nowa główna gra/świat od GW pt. "Warhammer".
Oprócz tego będą dwie inne gry: jedna z przeszłości czyli "Warhammer Fantasy" i druga z przyszłości "Warhammer 40k".
Świat WH nie dzieli się na przyszłość i przeszłość.Świat WFB dzieje się w 40k jeśli moge tak to ująć.
Co do tych wszystkich Teori spiskowych dotyczacych zmiany,zakonczenia gry itp.To raczej bym nie przesadzał :roll:
Bądź co bądź GW nie skończy Uniwersum dającego im tyle pieniędzy.
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Robert.P pisze:Świat WH nie dzieli się na przyszłość i przeszłość.Świat WFB dzieje się w 40k jeśli moge tak to ująć.
juz pare razy na tym forum bylo mowione, ze uniwersum WFB i WH40k to sa rozne uniwersa.
stary swiat to nie jest jakas odlegla planeta z czterdziestki.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Morsereg pisze:
Robert.P pisze:Świat WH nie dzieli się na przyszłość i przeszłość.Świat WFB dzieje się w 40k jeśli moge tak to ująć.
juz pare razy na tym forum bylo mowione, ze uniwersum WFB i WH40k to sa rozne uniwersa.
stary swiat to nie jest jakas odlegla planeta z czterdziestki.
Nieprawda. Jest mówione, że nekroni wciąż nienawidzą Old Ones i wszelkich istot z nimi związanymi, mówiąc wręcz o lizardmenach.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Kod: Zaznacz cały

Fantasy came first, and when GW decided to make a sci'fi game, they threw warhammer's world in the future saying the two worlds might be related. So in the earlier editions, GW hinted that Warhammer Fantasy takes place in the Eye of Terror.

Later (40K 3rd edition), they broke the link they previously suggested. Officially denying it.

Now once in a while they make a quick easter-egg or whatever, but this is just teasing and fun.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Ale to spekulanci i biczownicy widzieli prawda ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Its explained that the C'tan still hold an unabiding hatred of the Old Ones despite their civilisation being no more and actively seek out any degenerate descendants that may possibly exist on backwater worlds. Codex: Necrons even suggests that a Lizardmen army can be used as a placeholder for the Old Ones'
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Co to za fotki?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

@Byqu
czy to jest z aktualnego codexu do necronow?
czy z poprzedniego. czyli 2002 roku, czyli wlasnie trzeciej edycji wh40k

--- edit ---
@up
to sa fotki formacji.
zapowiadanych juz jakis czas temu. ok to byly bardziej plotki niz zapowiedzi ale fajnie, ze sie sprawdzily :D
aczkolwiek troche inaczej to sobie wyobrazalem ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Takie coś pojawiło się w jednym z brytyjskich GW:

Obrazek

Zablokowany