Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: Robo »

Świetni Ironi, Thorkild. Bardzo dobrze przelamales monotonie metalikow dodając w odpowiednich miejscach złoto i czerwień, No i filler tematyczny :)

Konwersje Skull passa wyglądają ciekawie, ale ja na komórce niewiele widzę. Wrzuć większe zdjęcia.

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Robo pisze:Konwersje Skull passa wyglądają ciekawie, ale ja na komórce niewiele widzę. Wrzuć większe zdjęcia.
Klikając na zdjęcie możesz je powiększyć, na komórce tez działa :) Jak skończę go malować to postaram się zrobić lepsze jakościowo zdjęcia.
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
rover
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Warszawa / Gamonie

Post autor: rover »

Pierwsza pomalowana figurka do WFB, sprezentowana przez kolegow z klubu, ktorzy dowiedzieli sie, ze zaczynam zbierac krasie :)

Z gory przepraszam za jakosc zdjec, niestety nigdy nie potrafilem ich dobrze zrobic, przez co troche przeswietlilo fotke i splaszczylo troche kolory :) Model testowy do sprawdzenia kolorystyki calej armii. Nastepne w kolejce maszyny, organki i dziala :)

Obrazek

Obrazek

Zachęcam do komentowania ;)

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Jak na początek super! Maluj dalej, solidny TT!
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
rover
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Warszawa / Gamonie

Post autor: rover »

Dzieki ;)

Malowalem sporo w 40k, ale WFB to zupelnie inny klimat :) No i zasadniczo obsysam jako malarz :P
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, o 18:02 przez rover, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Bardzo fajna Rover. Czekam na więcej.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Dahar
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Dahar »

Witam wszystkich długobrodych :) niedawno rozpocząłem przygodę z dwarfami a oto pierwszy z nich :
ObrazekUploaded with ImageShack.com
ObrazekUploaded with ImageShack.com

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Fajny ale... minus za brak podstawki :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

póki co 10 thundów, docelowo będzie więcej ale Grungni raczy wiedzieć kiedy...

Obrazek

Zabójca "wszystkiegocopodejdziepodtopór"

Obrazek

Obrazek

i z widokiem na tatuaże

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Odniosę się do piór zabójcy - imho wyszedłeś od zbyt jasnego pomarańcza i stąd broda i pióropusz killera wyszły stosunkowo płasko. Brakuje np. czarnego washa na spód dla uwydatnienia poszczególnych włosów, można tez było zacząć od ciemnej wiśni. Wtedy przechodząc poszczególne odcienie aż do żółtego można fajnie wycieniować pióra... Gemy fajne...

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

:D magia fotografi ale przyznam się że na żywo gemy wyglądają dużo gorzej niż na fotce, a co do włosów to jeszcze coś tam można podziałać.
Po obejrzeniu zdjęć z reguły wychodza rzeczy do poprawy - u slayera zdecydowanie spodnie i bransoleta na lewej łapie...

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

Post pod postem ale co tam... ważne, że kolejny kraś pomalowany i można się pochwalić :mrgreen:
oczu nawet nie próbowałem malowac bo rzeźba jest kiepska i tylko bym zepsuł

Obrazek

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

witam zapraszam do oceny malowania nowego slayersa
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 27 paź 2013, o 13:43 przez puma1944, łącznie zmieniany 1 raz.
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Jak nie będziesz wrzucał fotek, tylko linki, nie wróżę powodzenia...

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

i to jest SLAYER!!! genialny irokez oraz bronie =D>
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Bo Slayersi to kozaki i tyle :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Bjouy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 138
Lokalizacja: Cieszyn, Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Bjouy »

Zdjęcia usunięte jako że zostały uznane za samo zło :)
Ostatnio zmieniony 29 paź 2013, o 18:30 przez Bjouy, łącznie zmieniany 1 raz.

Czucher
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: Czucher »

Fajnie wyszły twarze i oczy, ubrania troszkę płaskie i gryzą się z tym czerwony straszliwie, mam wrażenie jakby zdjęcie po obróbce dostało z milion %%%% kontrastu czy bóg wie czego :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Czucher - za wiele to tych oczu nie widać :mrgreen: :wink: .
Malowanie z gatunku oczojebnych. Skóra na twarzach nie różni się niczym od obramowań kolczug. Przede wszystkim jednak brakuje washów. Pomalowane są podstawowe kolory w tonacji bardzo żywej, brakuje washy/blackliningu dla zaznaczenia przejść między poszczególnymi elementami (trochę jakby jest na strażnikach kowadła). Brody u krasi to ma być ich ozdoba i możliwość nadania indywidualnych cech poszczególnym figsom. Tymczasem tutaj wszyscy mają to samo. Ani to fajne, ani cokolwiek. Kolory płaskie jak polsilver. Nie podoba mi się takie malowanie. Lubię jak każdy kraś wygląda inaczej, a nie wszyscy spod jednej sztampy. Dodatkowo sporo jest drobnych niedokładności w malowaniu poszczególnych elementów... Nawet tak beznadziejne modele można pomalować lepiej.

Bjouy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 138
Lokalizacja: Cieszyn, Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Bjouy »

Taki miałem pomysł na nich, zieleń motywem przewodnim. No i tak mi do tego spasowały rude brody, że całemu klanowi takie zaserwowałem ;) W rzeczywistości nie gryzie się ta kolorystyka. Natchnieniem był dla mnie klan Wildhammera z WoWa :)
Ze stwierdzeniem, że brakuje im washy się nie zgodzę, bo akurat ich użyłem w dość szerokiej gamie i czasem chyba w nadmiarze.

ODPOWIEDZ