Zabójcy Trolli, Gigantów, Smoków i Demonów.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
petronikus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116
Lokalizacja: cz-wa

Post autor: petronikus »

Gogol pisze:
petronikus pisze:
Kozisyn pisze:jest costakiego że najpierw sie deklaruje strzał z klopy i mówisz czy uzywasz inz do ew. rirola efektu misfajera....a potem strzelic sobie moze jak nie deklarowałes uzycia. czyli to tak jakbys miał wybuchajaca klope i tunda za 20 pkt
strzał z katapulty jest przed strzałem BS czyli najpierw strzelam z katapulty i powiedzmy ze wypadł mi ten misfajer i rzucam wpadlo 1 i wtedy deklaruje ze skorzystam z umiejetnosci inzyniera i rzucam jeszcze raz. a jak nie wypadl misfajer to sobie strzelam... w zasadach nic nie jest napisane ze musze zadeklarowac kozystanie z umiejetnosci inzyniera przed strzalem z katapulty... mozna powiedziec ze to lekkie naduzycie ale to i tak nic w porównaniu z wiekszymi bledami tej gry. :D Tak robie ja i gracze (towarzysze broni) Imperium...pozdro :twisted:
jest poczytaj dokładnie
bede wdzieczny jak podasz mi strone , rozdzial i w którym miejscu na tejze stronie...dzieki :wink:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

strona 39 armybooka... ramka Obsługa artyleryjska... fragment Dodatkowy Członek Obsługi... pisze, że inż musi zadeklarowac co robi przed strzałem z machiny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Ja dzisiaj tez testowalem Slayerow, dodatkowo rozpa byla funowa raczej z lordem na tarczy Master inzynierem i wogule jakies kosmosy... :D Gralem przeciw star dragonowi i nie bylo rozowo dopoki nie zlapalem smoczura w challenga i moj niezabijalny lord na tarczy porachowal sie z jaszczurka... :wink: Mam jakies dziwne zboczenie i zawsze powierzam Slayerom za trudne zadania i zawsze gina... :twisted:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

No to sa przynajmniej oni sa zadowoleni ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

podejrzewam, ze nie ;)

giną Ci od strzelania czy w walce? :>
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Rakso_The_Slayer pisze:strona 39 armybooka... ramka Obsługa artyleryjska... fragment Dodatkowy Członek Obsługi... pisze, że inż musi zadeklarowac co robi przed strzałem z machiny.
dziekuje za wyręczenie :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no problemo ;)

jutro bede testował slayerów na VC. Dam znać jak poszło :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

smoczur może niezabijalnego lorda na tarczy co najwyżej grzecznie poprosić o niski wymiar kary... :D

a lorda nie uważam za coś fanowego. sam gram od nowego kodeksu tylko na lordzie na tarczy. chociaż 3 ostatnie turnieje to czas Daemonslayera...

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Dla mnie lord na tarczy to taki fun, bo gram praktycznie tylko na kowadle, a lorda wystawiam bardzo rzadko... Ale teraz to sie zmieni, mam wieksza zabawe z gry lordem wiec mysle ze zagosci w moich rozpiskach na dluzej... :wink:
giną Ci od strzelania czy w walce? :>
Zawsze w walce, przed strzelaniem jakos ich chowam lub neutralizuje wlasnym strzelaniem... :)
smoczur może niezabijalnego lorda na tarczy co najwyżej grzecznie poprosić o niski wymiar kary...
Dokladnie tak! :D Nie zadrasnol mnie nawet a ja mu w zamian wbilem 2 rany... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

coś w tym jest..widzę że z grania rozpiską funowa, na Zabójcy Demonów mam lepsze wyniki niż z grania krasiowym standardem.

lord na tarczy to był zawsze mój pewniak. smoków ubiłem tyle, że każdy krasnal ma u mnie buty ze smoczej skóry :D

parę razy nawet przegoniłem uciekającego smoka :D

teraz to inne jednostki też chcą w mojej armii ubijac smoki- kurde, nawet runiarzowi się zdarzyło :D

i powiem wam że doprowadzić do walki np slayerów ze smokiem nie jest wcale tak trudno :D

Awatar użytkownika
petronikus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116
Lokalizacja: cz-wa

Post autor: petronikus »

Rakso_The_Slayer pisze:strona 39 armybooka... ramka Obsługa artyleryjska... fragment Dodatkowy Członek Obsługi... pisze, że inż musi zadeklarowac co robi przed strzałem z machiny.
sprawdzilem i potwierdzilem-dzieki :wink:

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Grając dziś ze skavenami tak mi się nie pofarciło, że w drugiej turze nie miałem już większości armii. Stwierdziłem, że już mi wszystko zwisa i zaszarżowałem dla funu Giant Slayerem i BSB (puszka) na pełen kloc clanratów. Rozkręcili go w jedną turę. BSB potem przeżył. Slayer niestety z overruna wpadł (a raczej próbował wpaść) w ratlinga. To bolało :(

Od jakiegoś czasu slayerzy sa dla mnie must have. Tyle jest z nimi smiechu i zabawy :D Najfajniejsza jednostka w całej armii jak dla mnie. Nigdy jeszcze nie przeżyli do końca bo, pomagając im znaleźć przeznaczenie, wysyłam ich w największe g***o. Ale i tak jest fajnie.

Mina gracza lizardów, który boi się zaszarżować kawalerią sauruską z bohaterem widząc przed soba 6 pomarańczowych wariatów? BAZCENNA. Za paczkę slayerów zapłacisaz karta mastercard :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dzisiaj Zabójca Demonów z +1 hit i zawsze ranieniem na 2+ w pojedynke rozmontował cały klocek Saurusów i Temple Guardów i jeszcze 2 rany Slaanowi nabił :) Razem z Grombrindalem, który w pojedynke zarżnął lorda na Carnosarze, biegacza i klocek ciężkiej kawy, byli to bohaterowie tej (niezwykle dla mnie pechowej) bitwy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Odnośnie zabójców nurtuje mnie pewna sprawa:
Kilkukrotnie widywałem już regimenty slayerów z muzykiem i sztandarem (zawsze były to duże klocki~~20). moim zdaniem dawanie cg w tym oddziale jest pozbawione sensu (szczególnie muzyka). I tu pojawia sie pytanie; czy ja nie widze potencjału w cg u slayerów, czy też naprawde jest to bez sensu?
poprosze o rzeczową odpowiedź.

(sory za nekromancje, ale wole tak niż zaśmiecać forum nowym tematem)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

sztandar i muzyk w tym oddziale to dla mnie bezsensowne marnotrawstwo punktów. Już bym wolał dodatkowego trollslayera lub czempiona kupic. A wystawiam slayerów w chyba każdej bitwie od roku ;)
Obrazek

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Zaintrygował mnie pomysł wystawiania Deamon Slayera, bo uwielbiam tę postać. Tylko pewnej rzeczy nie rozumiem: mianowicie, dając mu magiczny toporek z ranieniem na 2+ i +1 do trafienia, wydajemy 205 pkt. na kolesia bez żadnego save'a... W dodatku nie wali pierwszy.Powiedzcie mi, jak go zachować przy życiu,bo mówiąc szczerze, jakoś sobie tego nie wyobrażam. Nie lepiej jednak Lorda w puszce, który wali podobnie? :)

Pozdro

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

slayerzy w linii z muzykiem i czempionami vs psy khorna :

Psy 4 ataki po 1 czempionie trafiają 2 i raczej zabijają

Liczymy combat : psy 1 rana slayerzy przewaga muzyk .... psy o 1 przegrały ... jak są z dala od bsb i genia instability na 6 ... nastepna tura nastepny czempion i tak 3 razy (w przypadku mojego oddziału 15troll+3 giant slayerów z muzykiem)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Wydaje mi sie ze aktualnie Slayerzy to najlepsza opcja przeciw Doch, VC, DE i LiZ.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Gogol pisze:slayerzy w linii z muzykiem i czempionami vs psy khorna :

Psy 4 ataki po 1 czempionie trafiają 2 i raczej zabijają

Liczymy combat : psy 1 rana slayerzy przewaga muzyk .... psy o 1 przegrały ... jak są z dala od bsb i genia instability na 6 ... nastepna tura nastepny czempion i tak 3 razy (w przypadku mojego oddziału 15troll+3 giant slayerów z muzykiem)
a nie jest przez przypadek tak ze bonus z muzyka/sztandaru liczy sie tylko jesli model jest w 1szym szeregu?

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

Chyba chodzi o to że muzykami zostają zabójcy gigantów. Ustawiamy muzyka w pierwszym szeregu jak zginie to trąbkę przejmuje następny.
Obrazek

ODPOWIEDZ