Wiedzmin

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Kiedy wy macie czas grać w te wszystkie gry?????

Awatar użytkownika
Terradon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Terradon »

Mam pytanie... Zainstalowałem ostatnio cracka do wiedźmina i nie pokazują mi się save'y z czasu, gdy cracka jescze nie było, chociaż są one na kompie... Co mogę zrobić

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

Terradon pisze:Mam pytanie... Zainstalowałem ostatnio cracka do wiedźmina i nie pokazują mi się save'y z czasu, gdy cracka jescze nie było, chociaż są one na kompie... Co mogę zrobić
kupić oryginał.

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Polski produkt piracić... oj nieładne.

Awatar użytkownika
Terradon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Terradon »

.... Mam oryginał, a właściwie ma go mój brat.... A że on ciągle siedzi przed kompem, a Wiedźmaka przechodzi już chyba 3-ci raz to myślałem, że zainstaluję go na kompie u siebie i zcrackuję, żebym mójł grać niezależnie od brata... Zcrackowałem, ale mam właśnie problem z save'ami...

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Aż dziw ze mnie tu jeszcze nie było. Wiedźmin jest swietny. Fabuła wciagająca jak nie wiem co. Przez świeta siedzialem i w tydzień przeszedłem. Co prawda na łatwym ale zawsze :P Problem sprawiła mi tylko Bestia na samym poczatku ( brak wprawy? :P ) i kilka upiorów na raz gdzieś w 4 rozdziale (ciągłe ogłuszenie nie jest fajne...) Teraz zaczynam grać na trudnym tylko jakoś czasu nie mam...

BTW walczył ktos takim mieczykiem co to go można w 4 rozdziale kupić? Taki wygięty, za 3 tysiaki chyba, jakies bonusy miał...

smigol
Wałkarz
Posty: 99
Lokalizacja: Piaseczno k. Wa-wy

Post autor: smigol »

Walczyłem... Ale bez rewelacji... A takie pytanie: Jak sądzicie co przyniesie nam graczom, nowy The Witcher 2 ???
Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum - Dewiza Joannitów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ja myślę że strach, zaskoczenie i całkowite oddanie papieżowi.

To tylko alfa jak na razie. Ale wiem że będzie zasobożerna na pewno.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/


ODPOWIEDZ