Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Post autor: Klafuti »

Niektórzy traktują pewne sprawy bardzo poważnie. Im mniejsze mają one wpływ na faktyczny komfort życia, tym większą spinę powodują.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Albo_Albo, nie, nie wiedziałem co masz na myśli. Spotkałem już przeróżnych ludzi z najdziwniejszymi poglądami na proste nawet sprawy i w przeciwieństwie do większości nie staram się za bardzo interpretować, co druga strona ma na myśli. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że na świecie są ludzie nie uznający teorii ewolucji albo żyjący w przekonaniu, że Ziemia jest płaska a lądowanie na księżycu to ściema. BTW myśli przekazuje się trochę klarowniej kiedy nie są w formie strumienia świadomości.

A Klaufti, sorki ale aspirujesz do elitarnej grupy forumowych domorosłych psychologów bezbłędnie czytających z liter emocje? Nie jestem pewien, co chciałeś przekazać przez zdanie przekazać.

Generalnie zastanawiającym jest dla mnie podejście ludzi do tego typu dyskusji. Zaczynie się jakiś temat, ktoś go pociągnie, a wszyscy dookoła zastanawiają się, czemu ktoś na forum dyskusyjnym prowadzi dyskusję. Zaiste, zastanawiające. To, że najprawdopodobniej nie doprowadzi ona do zmiany zdania żadnej z dyskutujących stron jest dla mnie faktem oczywistym, ale ja nie podejmuję dyskusji tylko po to, żeby próbować kogoś przekonać do swoich racji albo wytknąć mu błąd - tak się składa, że bardzo lubię dyskutować, także wtedy, gdy pozornie nie ma to większego sensu. Sama wymiana zdań, często bardzo odmiennych i okraszonych argumentami ad personam, sprawia mi frajdę.
Zresztą ja zawsze coś sobie z takiej rozmowy wyciągam, nie raz i nie dwa zdarzyło mi się z początkowego starcia poglądów wywiązać bardzo przyjemną rozmowę.

I wreszcie, rozluźnianie i spinanie pośladów to jak najbardziej miejsce na totalny offtop i dygresje dygresji, więc nie wiem, skąd pretensje. Nie klepię tego w tematach z turniejami.
Uerph.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Ratzing pisze:[...] lądowanie na księżycu to ściema.
Bo to jest ściema. :roll:
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ratzing pisze:A Klaufti, sorki ale aspirujesz do elitarnej grupy forumowych domorosłych psychologów bezbłędnie czytających z liter emocje? Nie jestem pewien, co chciałeś przekazać przez zdanie przekazać.
Obrazek

Ale jak wie, że to o nim mowa. :twisted:
Smh pisze:
Ratzing pisze:[...] lądowanie na księżycu to ściema.
Bo to jest ściema. :roll:
Pics or it didn't happen.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Widzę, że gęba trolla wciąż ewoluuje :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Klafuti pisze:
Ratzing pisze: Bo to jest ściema. :roll:
Pics or it didn't happen.
Klafuti... rozluźnij... ;)

//nikomu nie pokażę fotek! Musicie uwierzyć, że to był zamach w ramach spisku!
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

I brzoza księżycowa.

No, Miśki! Dzisiaj nasze święto, więc radować się, a nie spiskować :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Klafuti better. Titts or GTFO :D

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Ło panie. Zawiało wyższym humorem.

Ten twój jpeg Klaufti też nie rozumiem co miał zamiar przekazać. Myślałem, że dostanę odpowiedź, dostałem jakże piękny trollface, czyli chyba jeden z najbardziej zużytych internetowych memów. Wspiąłeś się na szczyty =D>
Uerph.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Okej, najbardziej zużytego internetowego mema.
Uerph.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ratzing pisze:Okej, najbardziej zużytego internetowego mema.
:lol:

Lepiej zobaczcie w wiadomościach, jak tęcza płonie w Warszawie ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Myślałem ,że to kapliczka waszego Kościoła Bogów Chaosu #-o już się ucieszyłem :evil:
:wink:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ratzing pisze:Ło panie. Zawiało wyższym humorem.

Ten twój jpeg Klaufti też nie rozumiem co miał zamiar przekazać. Myślałem, że dostanę odpowiedź, dostałem jakże piękny trollface, czyli chyba jeden z najbardziej zużytych internetowych memów. Wspiąłeś się na szczyty =D>
Dobrze wiesz, o co chodzi. Bardzo łatwo łapiesz każdą przynętę, jesteś więc najlepszą ofiarą trollowania. To nie jest zwykły trollface - to jest trollface którego trolling był nad wyraz skuteczny. Mój zamysł był taki, że napisze jakieś tam stwierdzenie. Pułapka została zastawiona. Wtedy przybywasz TY i próbujesz wdać się w jałową dyskusję ze wszystkimi, na którą poświęciłbyś lata życia jeśli byłaby taka potrzeba.

Teraz pewnie napiszesz (albo chciałbyś napisać) piramidalnego posta, w którym wykazywał będziesz swoją powagę i to jak bardzo nie zniżasz się do poziomu. W rzeczywistości zaś robisz coś zupełnie innego, nie możesz powstrzymać się, by nie zacząć zapasów ze świnią w błocie, które kończą się zawsze tak samo - samemu się tylko utaplasz, a świni się to podoba. Być może teraz skłamiesz, że wcale tak nie jest, jasne, mnie oszukasz, moda oszukasz, Yudo oszukasz, ale siebie nie oszukasz. Od nie uciekniesz od samego siebie i tego co pomyślałeś.

Jeśli nie napiszesz nic, to wygrywam ja - dlaczego? Bo zbiłem cię z pantałyku i nie masz żadnej odpowiedzi.
Jeśli nie wytrzymasz, to też wygrywam ja - udało mi się sprowokować cię do kontynuacji wywodu, który jest bez znaczenia oraz z gruntu niewiarygodny, ze względu na wspomniane wcześniej przyczyny.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Słuchajcie, tam naprawdę jest wesoło :)

http://www.mmwarszawa.pl/464626/2013/11 ... egory=news
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Klafuti pisze:Dobrze wiesz, o co chodzi. Bardzo łatwo łapiesz każdą przynętę, jesteś więc najlepszą ofiarą trollowania. To nie jest zwykły trollface - to jest trollface którego trolling był nad wyraz skuteczny. Mój zamysł był taki, że napisze jakieś tam stwierdzenie. Pułapka została zastawiona. Wtedy przybywasz TY i próbujesz wdać się w jałową dyskusję ze wszystkimi, na którą poświęciłbyś lata życia jeśli byłaby taka potrzeba.

Teraz pewnie napiszesz (albo chciałbyś napisać) piramidalnego posta, w którym wykazywał będziesz swoją powagę i to jak bardzo nie zniżasz się do poziomu. W rzeczywistości zaś robisz coś zupełnie innego, nie możesz powstrzymać się, by nie zacząć zapasów ze świnią w błocie, które kończą się zawsze tak samo - samemu się tylko utaplasz, a świni się to podoba. Być może teraz skłamiesz, że wcale tak nie jest, jasne, mnie oszukasz, moda oszukasz, Yudo oszukasz, ale siebie nie oszukasz. Od nie uciekniesz od samego siebie i tego co pomyślałeś.

Jeśli nie napiszesz nic, to wygrywam ja - dlaczego? Bo zbiłem cię z pantałyku i nie masz żadnej odpowiedzi.
Jeśli nie wytrzymasz, to też wygrywam ja - udało mi się sprowokować cię do kontynuacji wywodu, który jest bez znaczenia oraz z gruntu niewiarygodny, ze względu na wspomniane wcześniej przyczyny.
Wyżej wykazałem ci, dlaczego jałowe dyskusje sprawiają mi przyjemność.
Stawiasz pułapki, powiadasz? Nie wiem, ja tak mam, że jak ktoś coś do mnie pisze, to jak mam ochotę, to odpisuję, nie trzeba żadnych szczwanych sideł zastawiać. Nie trzeba mnie prowokować do kontynuowania tego typu wywodów, gdyż sam z siebie to często robię. Nie jest to może bardzo rozważne, no ale coż, sprawia mi przyjemność. Swoją drogą, swój czas też marnujesz, a jak narazie trolowanie nie jest zbyt udane, jako że jest mi co najwyżej trochę przykro jak patrzę na twoje sprytne sztuczki, ale ciśnienia mi to nie podnosi.
A jeżeli jesteś dumny z tego, że trolujesz, to cóż... Pogratulować? Do pewnego stopnia bardzo podobają mi się zabawy w błocie, tylko smutno mi trochę, jak ktoś jest dumny z tego, że jest dobry w zapasach w błocie. Tzn jak ci to frajdę sprawia, to nie ma problemu, ale żeby od razu pierś wypinać?

Używając kolejnego nadużywanego mema - Klafuti, tyle wygrać, co ty wygrałeś, to nikt nie wygrał. Jak wrócę wieczorkiem to chętnie pociągnę temat dalej, a teraz zmykam.

PS. Domyślam się, że jest doza prawdopodobieństwo, że cały ten post był wielce ironiczny, ale jakoś mnie to nie rusza.
Uerph.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No, i o to chodzi. Stało się dokładnie tak, jak przewidziałem.
Ratzing pisze:A jeżeli jesteś dumny z tego, że trolujesz, to cóż... Pogratulować? Do pewnego stopnia bardzo podobają mi się zabawy w błocie, tylko smutno mi trochę, jak ktoś jest dumny z tego, że jest dobry w zapasach w błocie. Tzn jak ci to frajdę sprawia, to nie ma problemu, ale żeby od razu pierś wypinać?
Przesadzasz, nigdzie nie wyraziłem dumy. Za to znowu uczepiłeś się drobnostki. Nie muszę nikomu podnosić ciśnienia, żeby sprawić aby ktoś zaczął się produkować i starannie pisać wielce uczone wypowiedzi, bo cała ta sprawa nie wiele mnie obchodzi.
Sławol pisze:Słuchajcie, tam naprawdę jest wesoło :)

http://www.mmwarszawa.pl/464626/2013/11 ... egory=news
-Hańba!
-Ale to święto niepodległości...
-Hańba tak czy inaczej!

Serio, jedynymi uczestnikami są chyba przychlasty ze skrajnej prawicy, którzy nie pojmują idei święta.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Obchody są huczne :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Sławol pisze:Obchody są huczne :D
Obrazek
W tej sytuacji mogę się tylko zastanawiać, czy nie zrobić godziny policyjnej czy jakiegoś innego zakazu zgromadzeń, bo ludzie tylko organizują protesty. Albo w ogóle znieść święto i zamiast niego wprowadzić dzień wstąpienia do UE (in your face nacjonalistyczne k..wy).
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Zablokowany