Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Przemcio »

Czy ktoś może ma do zbycia podstawkę 40 x 40 pod dragon ogra??? :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

BoW faktycznie bez sensu chociaz czasem biorę do szachowania przeciwnika na mniejsze punkty dla shadow, wrigtho to mordercze. Jednakże skłądanie rozpiski bym zaczynał od 5 nurgla z WB a potem co się zmieści

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Panowie mam pytanie jakiego podkładu używacie malując figurki :?: :mrgreen: Spray Biały czy Czarny :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Kamil Kiwi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Kamil Kiwi »

To zależy czy malujesz na jasne kolory czy na ciemne, wszystko zależy od Ciebie.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Heh generalnie musze pomalowac jeszcze Lorda Tzeentcha , Dragon Ogra , Lodra Slannesha knightow i warriorów Khornowych i Maruderów slanneshowych i jakieś pieski...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

jeśli malujesz dobrze to kryj białym, bo więcej da się z niego wyciągnąć.
jeśli słabo albo średnio to kryj czarnym, bo łatwiej zamaskować niedociągnięcia.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

takie mam pytanie :
dwarfy mają runę, która niszczy magiczne bronie - co się dzieje, jeśli zostanie użyta na chaos knightach, którzy mają TYLKO magiczne bronie?

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

wtedy mają 4 s
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

jachu_ka dzięki za info moje umiejętności malarskie są marne :mrgreen: :mrgreen: wogóle zastanawiam się nad sensem kupowania spreya bo te figsy co mam teraz to pomalowałem tak, że jak podkład użyłem zwykłej farby Chaos Black... zastanawiam się czy ta w sprayu sie czymś różni;)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

różni się przede wszystkim tym, że oszczędza masę czasu i pracy. do tego lepiej się trzyma, ale to detal w sumie.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Hmmm no może coś w tym jest z tym że ja maluje figurki plastikowe w wypraskach a potem je sklejam i ewentualnie poprawiam jak cos odprysło od w czasie wycinania :mrgreen: tak jest mi łatwiej :mrgreen: hmmmm no nie wiem jak to z tym w końcu zrobie troszke mi szkoda kasy na ten spray :D a ciezko mi nim bedzie pokryć wypraski...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

no to najpierw wytnij a potem posprejuj, w czym problem?

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Najprawdopodobniej zacznę zbierać Woch jako drugą armie i pojawia się takie pytanie: czy jest sens bawić się w dwie heleny z turniejowego punktu widzenia?
Czytałem ich zasady i mniej więcej wiem czego się spodziewać po nich, ale czasem na papierze jest inaczej niż na stole.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Jak masz kasę na figurki to właśnie obok dwóch dział jest drugi standard turniejowy.

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

2 Heleny są w miarę przydatne: w erze Abominacji, Furmanki i Hydr, z którymi nie chcemy się bić raczej dobrze jest mieć czym strzelić. Osobiście jednak grając na 2 Helkach jestem odrobinę zawiedziony, chyba lepiej sprawdzałoby się combo działo + Hellena... Ale na pewno rozwiązanie to ma swoje plusy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Nom Heleny są bardzo nie celne... a do tego jeszcze 4+ na hitowanie jeżeli nie położymy idealnie templatu... Ostatnio w ogóle się zastanwiam czy warto wystawiać jakikolwiek rare...
Myślę żeby spróbować się pobawić MMM, ale z drugiej strony to nie poprawne skoro sam żądam by ich zbanowali :P
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 153

Post autor: PIOTROSLAV »

ja gram na gigantach lub warshrine'ach

nie narzekam, chociaz wygrałem nie wiecej niz 5 razy w ostatnie pół roku

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Jab pisze:Nom Heleny są bardzo nie celne... a do tego jeszcze 4+ na hitowanie jeżeli nie położymy idealnie templatu... Ostatnio w ogóle się zastanwiam czy warto wystawiać jakikolwiek rare...
Myślę żeby spróbować się pobawić MMM, ale z drugiej strony to nie poprawne skoro sam żądam by ich zbanowali :P
Spróbuj! Ja jestem przeciwko działom DoW i MMM dla innych armii niż DoW, ale ostatnio sam nabyłem jedno działo stare dwarfickie, skombinowałem obsługę z 3 Chaos Dwarfów od Heleny i będę wystawiał pewnie. Bo jedno to próbować zasady zmienić na lepsze, a drugie to używać aktualnych zasad. Bo mimo, że jestem przeciwnikiem brania rzeczy z DoW, to nie będę w formie protestu odrzucał tych jednostek...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Jak to jest z czarem treason of tzentch? Kazdy model wykonuje tylko jeden atak? Czy mozna uzyc dodatkowej broni albo dwuraka? Nie mam ksiazki i nie pamietam jak to jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

To jest jeden atak. A broń możesz wybrać jak jest kilka, więc dwurak to najlepsza opcja :)
Paskudny uśmiech power gamera

ODPOWIEDZ