Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Re: Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Post autor: kubencjusz »

Ty się odwal od nacjonalistów :D
Ja np nie mam nic przeciwko ludziom którzy uprzykrzają się ciapatym.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

To trzeba być nacjonalistyczną k.... żeby twierdzić, że Święto Niepodległości jest ważne? :P

Ale sam ten marsz to porażka jakaś. Koleś wbijający się przed kamerę tvp i krzyczący coś o tym że "policja to żydowskie k.... sprzedające się za 2000zł" czy nazywanie się patriotą i rozwalanie własnej stolicy to tylko jeden komentarz się ciśnie

Obrazek
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Akadera pisze:To trzeba być nacjonalistyczną k.... żeby twierdzić, że Święto Niepodległości jest ważne? :P
Wręcz przeciwnie. Gdy jesteś nacjonalistą, masz w nosie święto, tylko robisz rozróbę.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

A cóż Klafuti pozostaje oprócz śmiechu? Co można zrobić? Pałami policja nie daje rady, zakazami państwo także niewiele może.

Zlikwidować obchody jakiekolwiek? A potem kolejne, kolejne i kolejne? I co? Zawsze znajdą sobie okazję do zabawy.

Spadam na razie. Buźka!

Edit: A może święto brzozy dodamy? ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Klafuti pisze:No, i o to chodzi. Stało się dokładnie tak, jak przewidziałem.
Ratzing pisze:A jeżeli jesteś dumny z tego, że trolujesz, to cóż... Pogratulować? Do pewnego stopnia bardzo podobają mi się zabawy w błocie, tylko smutno mi trochę, jak ktoś jest dumny z tego, że jest dobry w zapasach w błocie. Tzn jak ci to frajdę sprawia, to nie ma problemu, ale żeby od razu pierś wypinać?
Przesadzasz, nigdzie nie wyraziłem dumy. Za to znowu uczepiłeś się drobnostki. Nie muszę nikomu podnosić ciśnienia, żeby sprawić aby ktoś zaczął się produkować i starannie pisać wielce uczone wypowiedzi, bo cała ta sprawa nie wiele mnie obchodzi.
Jejku rety, musisz mieć jakieś moce. Przewidziałeś, że albo odpiszę, albo nie odpiszę. Niesłychane, naprawdę. :lol2:
Odniosłem takie wrażenie, że jesteś dumny z tego, że kogoś "strollowałeś".
Czyli generalnie twoim celem było sprawienie, żebym się "produkował"? Przykro mi, Klafuti, ale moim odgórnym celem było produkowanie się. Napisałem to, wydawać by się mogło, dość wyraźnie. Póki co nasze zapasy w błocie wielce mnie bawią. Więc, bazowo, udało ci się dostarczyć mi rozrywki, nawet pomimo tego, że cię cała sprawa nie obchodzi. Ale chyba nie było to pierwotny cel?
Uerph.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Qrwa co to za dyskusje w rozluźnianiu i spinaniu pośladów!

Gdzie wódka, koks, panienki i lasery?!
A że narodowcy robią rozróbę w stolycy to już norma co roku, więc co tu się dziwić.
Nie silcie się, że śmiejecie się z swoich wypowiedzi i tak dalej, bo wam to nie wychodzi, idźcie sobie na PW z oskarżeniami itp. :-({|=

JoŁ! :mrgreen: :-$

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Są to dyskusje o rozluźnianiu i spinaniu pośladów. W rozluźnianiu i spinaniu pośladów. Makes sense to me. Cheerio!
Uerph.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Daj se już spokój, Ratzing. Załóż sobie temat do pisania tych pierdół i piszcie sobie z Klafutim do woli. To NIE jest temat do Pośladów. Dla mnie Wasza dyskusja jest po prostu nudna i tyle . A chciałbym się uśmiechnąć, czytając ten topic...

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

smiejagreg pisze:Daj se już spokój, Ratzing. Załóż sobie temat do pisania tych pierdół i piszcie sobie z Klafutim do woli. To NIE jest temat do Pośladów. Dla mnie Wasza dyskusja jest po prostu nudna i tyle . A chciałbym się uśmiechnąć, czytając ten topic...

Popieram i raczej nie do pośladów, tylko dla pośladów :rotfl:

pozdrro!

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Głośno dzisiaj, tęczowo i patriotycznie. Dwie strony na fb powstały (jedna nawołująca do palenia tęczy, a druga do jej odbudowy) i w ciągu kilku godzin zdobyły już po ponad 10 tys. "polubień" :D

A do tematu:

Ani Mru Mru - Tydzień bez fb

Edit:

A i jeszcze to, znalezione na stronie fb "Straż Miejska Warszawa" z opisem: "Dzień dobry. Ocaliliśmy Polskę przed zaborami. Pozdrawiamy."

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ratzing pisze:Są to dyskusje o rozluźnianiu i spinaniu pośladów. W rozluźnianiu i spinaniu pośladów. Makes sense to me. Cheerio!
I o to chodzi. A na PW to żadna frajda, bo nikt na forum tego nie zobaczy.
Ratzing pisze:Jejku rety, musisz mieć jakieś moce. Przewidziałeś, że albo odpiszę, albo nie odpiszę. Niesłychane, naprawdę. :lol2:
Odniosłem takie wrażenie, że jesteś dumny z tego, że kogoś "strollowałeś".
Czyli generalnie twoim celem było sprawienie, żebym się "produkował"? Przykro mi, Klafuti, ale moim odgórnym celem było produkowanie się. Napisałem to, wydawać by się mogło, dość wyraźnie. Póki co nasze zapasy w błocie wielce mnie bawią. Więc, bazowo, udało ci się dostarczyć mi rozrywki, nawet pomimo tego, że cię cała sprawa nie obchodzi. Ale chyba nie było to pierwotny cel?
Być może kłamiesz. Ale nie szkodzi, bo ja też się świetnie bawię, albowiem wreszcie znalazłem wymagającego dyskutanta. Chociaż już zapomniałem o co w ogóle poszło na początku. Tylko wtrąciłem jakąś niezbyt precyzyjną uwagę, że ktoś łatwo łapie przynęty, a potem już poszło. :mrgreen:
Poza tym odwracasz kota ogonem: nie napisałem, że napiszesz, tylko że nie wytrzymasz i będziesz musiał odbić piłeczkę.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

kubencjusz pisze:Ty się odwal od nacjonalistów :D
Ja np nie mam nic przeciwko ludziom którzy uprzykrzają się ciapatym.
Wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy z jakichkolwiek powodów są zmuszeni z tobą przebywać w jednym miejscu!

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dokładnie! Przecież gdyby nie araby, to nie byłoby kebabów na rynku! :D Łapy precz od kebabów!
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Klafuti pisze: I o to chodzi. A na PW to żadna frajda, bo nikt na forum tego nie zobaczy.
100% ekshibicjonizmu. Peemki to nie to samo. :mrgreen:
Zresztą, naszej dwójce podle naszych deklaracji to rozluźnia poślady, więc czemu mamy być obywatelami gorszej kategorii i być wyganianymi z tego jakże zacnego tematu? Jak puszczacie tu 2 strony sucharów to nie piszę, że mnie to nie śmieszy więc macie przestać. Ha. Wolność nasza i wasza!
Klafuti pisze:Być może kłamiesz. Ale nie szkodzi, bo ja też się świetnie bawię, albowiem wreszcie znalazłem wymagającego dyskutanta. Chociaż już zapomniałem o co w ogóle poszło na początku. Tylko wtrąciłem jakąś niezbyt precyzyjną uwagę, że ktoś łatwo łapie przynęty, a potem już poszło. :mrgreen:
Poza tym odwracasz kota ogonem: nie napisałem, że napiszesz, tylko że nie wytrzymasz i będziesz musiał odbić piłeczkę.
Dr House mówił, że wszyscy kłamią, ale czerpanie wiedzy z telewizyjnych seriali uważam za nawet rozsądniejsze, niż z czerpanie wiedzy z jutuba. (tak apropos wcześniejszych etapów dyskusji :wink: )
Ponadto nie mam skłonności masochistycznych i ludzi, którzy tylko mnie irytują ignoruję. Jeżeli mnie irytują i bawią, to inna sprawa. Jeżeli tylko bawią, to nawet lepiej. Czasem granice między dwoma ostatnimi klasami się zacierają. I nie ważne jest, jak się zaczyna, ważne, jak się kończy.
I nie odwracam kota ogonem, bo napisałeś, że albo nie wytrzymam i odpowiem, albo że skulę się przerażony twoją retoryką i zamilknę. Czyli albo byś miał rację, albo byś miał rację. No i przewidywałeś, że napiszę piramidalnego (dawno nie słyszałem tego słowa, a to fajne słowo - widzisz, już coś wyciągam z tej dyskusji!) gdzie będę ponad wymianę argumentów z twoją osobą. A ja w odpowiedzi oprócz najwyraźniej nietrafionego stwierdzenia o dumie z trolowanie (widzisz, ja ci wierzę na słowo, że nie wypinasz dumnie piersi za każdym razem jak wklejasz durne trollface na forum, a ty mi nie ufasz, że mam fun z forumowych wojen podjazdowych) stwierdziłem, że zapasy w błocie owszem często lubię, a prowokacja mnie do dalszego pisania nie jest potrzebna, bo sam z siebie to robię. Tak więc na moje to predykcja średnio na jeża trafiona.
Uerph.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Andrzej pisze:Łapy precz od kebabów!
Co mi przypomniało, że dawno nie jadłem. A to pyszne mięcho polane niezdrowym sosem jest niebem w gębie, gdy się w nie wgryźć!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

No, a bez oryginalnych wytwórców kebabów (czyli, bazowo, mięso poddane obróbce termicznej) zaczynamy dostawać takie abominacje jak wegetariański kebab. Ueh.
Uerph.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Stix pisze:
kubencjusz pisze:Ty się odwal od nacjonalistów :D
Ja np nie mam nic przeciwko ludziom którzy uprzykrzają się ciapatym.
Wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy z jakichkolwiek powodów są zmuszeni z tobą przebywać w jednym miejscu!
Wiesz zasadniczo uważam że całkiem dobrze mi w kraju w którym jak wychodzę na ulicę to widzę rodaków. Dla przykładu jak się musi czuć anglik gdy idąc na przystanek musi słuchać zgrai naszych imigrantów , później w kiosku gazetę sprzeda mu arab, a kawę murzyn, dodatkowo zaś w robocie opieprzy go szef azjata. Prawda jest taka że każdy z nas jest mniej lub bardziej uprzedzony do pewnych religii, ras, grup etnicznych etc. Mnie po prostu to uprzedzenie nie przeszkadza i wole mówić to co myślę niż niesmak chować za otoczką "tolerancyjności". :P Zresztą tolerancja całkowita nie istnieje. Wszak osoby tolerancyjne są nietolerancyjne wobec osób nietolerancyjnych. EoT :D

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

kubencjusz pisze:
Stix pisze:
kubencjusz pisze:Ty się odwal od nacjonalistów :D
Ja np nie mam nic przeciwko ludziom którzy uprzykrzają się ciapatym.
Wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy z jakichkolwiek powodów są zmuszeni z tobą przebywać w jednym miejscu!
Wiesz zasadniczo uważam że całkiem dobrze mi w kraju w którym jak wychodzę na ulicę to widzę rodaków. Dla przykładu jak się musi czuć anglik gdy idąc na przystanek musi słuchać zgrai naszych imigrantów , później w kiosku gazetę sprzeda mu arab, a kawę murzyn, dodatkowo zaś w robocie opieprzy go szef azjata. Prawda jest taka że każdy z nas jest mniej lub bardziej uprzedzony do pewnych religii, ras, grup etnicznych etc. Mnie po prostu to uprzedzenie nie przeszkadza i wole mówić to co myślę niż niesmak chować za otoczką "tolerancyjności". :P Zresztą tolerancja całkowita nie istnieje. Wszak osoby tolerancyjne są nietolerancyjne wobec osób nietolerancyjnych. EoT :D
A ja myślę, że ten anglik po prostu widzi człowieka :)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Loizok pisze:A ja myślę, że ten anglik po prostu widzi człowieka :)
W lustrze owszem :P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Gdzieś na fb...

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Zablokowany