Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Koski
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Re: Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Post autor: Koski »

Hmm, co jest aż tak dobrego w beast, żeby go brać (takie lekko prowokacyjne opytanie, które początkującym daje niesłychanie dużo :) )?
Dlaczego bez FCG na minosach?
Ogólnie to cieszę się, że to właśnie Dibo odpowiedziałeś na moje pytanie, bo z różnorakich relacji wyziera twój wizerunek hardcora i może dzięki temu nie zbluzgałeś pomysłu kupowania mino-aemii na samym początku :) .

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Beats jest niema stworzony dla Bestmenów, masz bonus przy rzucaniu czarów, sa pociski których tak bardzo kozom brakuje, doskonały boost dla herosów (a masz zamiar używać doombulli), klątwa która jest zawsze Elo ! i najlepsze na koniec czyli sygnaturka +1T/+1S.

Dlaczego nie FCG na minosach:

Sztandar, +1CR super spoko ale nie po to masz minosy żeby dopychać CRem, ty masz wbijać rany jak tego nie robisz to i sztandar nie pomoże bo wdepnąłeś jak leśna koza w wiejską latrynę. Tym bardziej że jak nie daj Kozo się złamiesz w walce to sztandar idzie do piachu wraz z noszącym go kolegą za ponad 60p. - co jest ZUE

Champion, super spoko magiczne przedmioty buzery bajery i co z tego jak masz np 5 chłopa FCG i wsadzisz tam Doombulla to chłopina nie ma Look Out Sira (champion nie liczy sie jako zwykły model żeby cie go dać), poza tym
1- zobacz na jego koszt punktowy,
2 - przemyśl sprawe,
3 - jeżeli nadal go chcesz w oddziale, popatrz jeszcze raz,
4 - i teraz już spokojnie wykreśl go z rozpiski.

Muzyk - musi być, muzyk spoko

Hehe jeśli chcesz grać Bestiami to znaczy że jesteś hardcorem .. no chyba że nie wiesz co czynisz .. co na swój sposób tez jest hardcorowe :mrgreen:

Co do bluzgania to sam niedługo sie zaczniesz bluzgać, bo wystawianie jakichkolwiek oddziałów Koziołków na początku batlowej drogi to pomysł .. "kontrowersyjny"

Z graniem kozami jest jak wiadomością o ciężkiej chorobie:
- Najpierw Odrzucenie nie wierzysz że ta armia jest taka słaba.
- Potem Bunt, próbujesz bezskutecznie sobie i innym udowodnić że zrobisz ta armią super wynik.
- Z czasem nadchodzi kryzys i Zwątpienie, zaczynasz szukać innych armii, chcesz sprzedać figurki, płaczesz w poduszkę po turnieju gdzie twój nieśmiertelny Byku dostał z armaty i zszedł w 1 turze - ZNOWU!
- Czas jednak leczy rany ... godzisz sie z losem, wracasz do gry, pogodzony wszak: "wyżej dupy nie podskoczysz" uczyli cie koledzy na forum. I wtem ! Nagle ! ku swojemu zaskoczeniu odkrywasz że kiedy nie wymagasz od tej armii ani od siebie sukcesów .. granie sprawi ci dawno zapomnianą przyjemność .. Szarża !! krzyczysz w noc zbudzony kolejnym snem o batlu ! .. i wtedy ! właśnie wtedy .. stajesz się jednym z nas .. witaj wśród graczy Bestmenów mój młody chłopcze.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dojebałeś z tym ostatnim akapitem :mrgreen: :lol2:

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

HAHAHA dibo idealnie odsumował, u mnie było tak samo, choć grałem bestiami domowo, wkrótce sprawdze co potrafia na turnieju :P Z tą rozpą co wcześniej zamieściłem (w dziale rozp), tylko zamiast dwoch oddziałow ungorów, jednego gora i zdjeciu muzyków z ungorów wciskam drugi rydwan i jazda :twisted:
Ostatnio zmieniony 3 cze 2013, o 16:01 przez Magnus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

A dziękuje dzisiejsze burze obudziły we mnie wrażliwą poetycka duszę :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jestes chlopie prawie jak Solo! :D brawo Dibo :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nie porównywał bym obu Qu'cu :P

bardzo ładnie napisane Dibo =D>

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Dibo zniszczyłeś system =D>
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Koski
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: Koski »

No cóż, w bestiach pociąga mnie właśnie ich niszowość (zanim Crus nimi zaczął cisnąć wszyscy myśleli, że to plewy- albo są plewami albo pan Stasiu jest półboigiem ew. półminotaurem :) ) i klimat. WFB to dla mnie tylko hobby a nie okazja do pokazania kto jest większą kozą (no chyba, że ktoś chce zabić moje minoski :) ). Jeśli na tym forum mam spotykać tak pozytywne osoby, to zapewniam, że jak tylko zbiorę fundusze dołącze do kosmatej braci.

Pozdrawiam,
Koski

PS.
Czcij Kozę :)

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

No coz - Crus to wyzszy level rozkminy. Obecnie wymyslil defensa z zajebista kontra, a ze doskonale ogarnia system to wyniki ma zarabiste (zawsze mial dobre wyniki ale na bestiach to wyzszy level hardcore'u :) )

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Crus to Crus :)

uważam że +300 to stanowczo za duży bonus, bestie to nie jest słaba armia tylko średnia, +200 stanowczo wystarczało, a tak szczerze :roll:

no nic na razie bardzo się wkręciłem w Khornowe demony.. krówki nie co na bok są odłożone, to nie znaczy że o nich zapomniałem :)

Ave złote cielce :twisted:

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Dibo, w kopytnej chierarchi awansowales na Wielkiego shamana Hardcoru ( za ten ostatni akapit:D )

Kozy w defensie?^^ moze 2 cygory?:D

Witamy mlodego ungora w stadzie, zobaczymy jak dlugo wytrzymasz przy tej armii :wink:
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Caledor19 pisze: Kozy w defensie?^^ moze 2 cygory?:D
grałem i są świetne :D

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Khuman pisze:uważam że +300 to stanowczo za duży bonus, bestie to nie jest słaba armia tylko średnia, +200 stanowczo wystarczało, a tak szczerze :roll:
+1
Uważam nawet, że gdyby ruch poszedł w bonus punktowy do niektórych jednostek, to i 200 byłoby za dużo (chodzi o urozmaicenie rozpisek, a nie dawanie punktów, które potem automatem idą w większe klocki, bo alternatywy są niegrywalne)
Khuman pisze:no nic na razie bardzo się wkręciłem w Khornowe demony.. krówki nie co na bok są odłożone, to nie znaczy że o nich zapomniałem :)
Moje też się od dwóch miesięcy malują, ale debiut będzie po DMP :)
Caledor19 pisze:Kozy w defensie?^^ moze 2 cygory?:D
2x death (4+2), 3x shadow (4+2+1), do tego 2x plusy do casta i herdstone -> 4 snajperki, 3 miasmy, a po nich i pita i słoneczko. W kontrze: bestigory, 3 klocuszki gorów, komplet odginaczek, a do tego znowu miasmy, soulblight, -d3 do S i do T oraz D&D na stubbornowców. A teraz weź do tego podejdź, przecinek. :)

Grałem z tym (4+1 shadow, 2+2 beast, stone, 2x bestigory, 1x duże gory, parę odginaczek) - już na początku uzgodniliśmy, że Crus ma przewagę dzięki snajperkom, nawet jeżeli ja mam w CC. W związku z tym przebieg był przewidywalny: ja próbowałem jak najszybciej związać Crusa w CC, a on mnie odginał i wybierał walki, a przede wszystkim snajpował. Od 2 tury grałem bez BSB, od 4 bez generała. Dostałem maskę (coś tam na stole zostało, ale było tego naprawdę mało), a jedyne realne punkty na jakie miałem szansę to bestigory Crusa + 2 magów deathowych, ale ich skutecznie ewakuował (ucieczka, zbieranie, a ja już nie miałem jak temu przeszkodzić).

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

A mi te dodatkowe punkty są bardzo potrzebne!! ponieważ zwiększają limit w "hero", nie mam klocków bo wracam do grania na Ghorgonach, Doombullach i Gorebulach w ridersach. Bez tych punktów nie mieszczę ich.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Khuman na 2k mial 4 krowy - bite that
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

4 krowy ale nie wykoksane na maksa:P

2 cygory sa fajne, w moim poprzednim poscie to nie byla ironia ale taki zestaw nie pasowal mi do crusa :wink:

STRASZNIE duzo shamanow, a ja to lubie^^ przemysle to siebie(mam 4 shamanow^^) ale jak sie dowiem na jakie ograniczenia gramy:P PKS czy euro^^
Warhammer to nie jest sport

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Dibo pisze:A mi te dodatkowe punkty są bardzo potrzebne!! ponieważ zwiększają limit w "hero", nie mam klocków bo wracam do grania na Ghorgonach, Doombullach i Gorebulach w ridersach. Bez tych punktów nie mieszczę ich.
Ej! To był mój pomysł... :)

QC -> Mi wchodzą 4 krowy, 2 olbrzymie krowy, 4 charioty, 4 harpie/prosiaki i nawet 2lvl z DS tam jakoś wcisnąłem... :) Tylko jakieś 60-70 ungrów się plącze pod nogami... (jakby baran jakiś nie limitował chariotów 4-0, to byłoby więcej wózków :) )

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Dibo pisze:A mi te dodatkowe punkty są bardzo potrzebne!! ponieważ zwiększają limit w "hero", nie mam klocków bo wracam do grania na Ghorgonach, Doombullach i Gorebulach w ridersach. Bez tych punktów nie mieszczę ich.
mnie też ich brakowało przed ostatnim draftem na wykoksowanie 2 doombulli

wczoraj grałem 2 na 2 czyli 2 doombulli i 2 gorgony :D :D :D
gracz WoCh-u miał pod górkę, niestety z braku czasu skończyliśmy w 3ej turze remisem, gdyby nie to mój klocek 50-u gorów z bsb i generałem (wargorem) wpadłby w jego klocek maruderów z generałem-magiem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

od siebie podam moje stare ulubione MSU, ktorym poem gral koles z IN :D

Doombul na dywanie
szami beast 4levl scroll
gorebull
gorebull
4 charioty
gory ungory jakies
3 charioty special
2 gorgony
harpie
pumby

dokladnie nie pamietam ale cos z tego pewnie zmiesci sie na 2400
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ