Rozpiski

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozpiski

Post autor: Loizok »

Hellcannon to must have. Jest nieprzewidywalny, ale bardzo przydatny. Blasted Standard można zostawić na upartego, mi też w większych bitwach uratował kilku warriorów.
Jeśli w rozpie nie masz chosenów, to warshrine nie jest konieczny.

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Największą zaletą Hellcannona jest to że potrafi nie dość że samemu się obronić to jeszcze bez większych problemów pokonać średniej wielkości oddział. Warshrine tego nie potrafi niestety...
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ale ma warda 3+ i T6, więc o ile się go nie zbreakuje, jest praktycznie nie do zniszczenia.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Tia, i się brejkuje z każdej walki bo nie ma szeregów, sztandaru, muzyka itd. więc jeżeli go przeciwnik czymkolwiek dopadnie to prędzej czy później ucieknie.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No to napisałem przecież :roll:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

RobiChaos666 pisze: 25 wojowników Khorna z Blasted Standardem i tarczami
25 wojownikó Tzeentcha z Bannerem of Rage i tarczami
Fatalne złożenie ;P Daj obu oddziałom dodatkowo halabardy.

Hellcannon jest strasznie losowy, kiedyś na turnieju wybuchła mi w 3 bitwach pod rząd. Raz w 1 turze, a dwa razy w 2 ;)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Faktycznie, to nie bierz też magów, bo mogą wybuchnąć. Ani oddziałów, bo przecież mogą spanikować alba nie zdać breaka :roll:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Andrzej pisze:Faktycznie, to nie bierz też magów, bo mogą wybuchnąć. Ani oddziałów, bo przecież mogą spanikować alba nie zdać breaka :roll:
Prawda jest taka, że jakakolwiek szarża w ołtarz ma duże szansę go złamania. Weźmy piątkę kawalerii: szarża + sztandar + dajmy na to 1 rana wbita. Ołtarz oddaje zabija dwóch,trzech rycerzy i łamie się o muzyka.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nie polecam oddziałów z frenzy i tarczami bez halabrd - nawet parry warda nie masz:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Waldi, ja akurat pisałem to w kontekscie Twojej wypowiedzi o helce :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Andrzej pisze:Waldi, ja akurat pisałem to w kontekscie Twojej wypowiedzi o helce :)
To zwracam honor :P

Niemniej ja zawsze helenkę biorę (jak się akurat zmieści) bo jak choć raz trafi tam gdzie chcę to nie mocnych :D

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

Dzięki za porady zrobie teraz kilka nowych rosp i bitke sie rozegra :mrgreen:,co do niewypalów hellcanonona to chodziło mi oto że jego niewypały są bardzo śmiercionośne

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Mam problem. Nie mam pojęcia jak złożyć woch jako małą armię na macki do pary z wampirami/dochem. Od razu zastrzegam, że nie mam maruderów. Pojawiła się idee, żeby złożyć to kawaleryjsko (vampiry na bloodknightach), ale dość mocno boimy się paringów w stylu he+dwarf, których pewnie będzie najwięcej. Moglibyście coś doradzić?
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

bardziej balbym sie lizaków z milionem skinkowych odginaczek.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

To co myślisz, że lepiej byłoby z demonami (dwa oddziały flamerów szybko unieszkodliwiają skinki, a to co zostaje można dorżnąć furiami) i oprzeć się na piechocie?
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

vcetom imo trzeba oddac magie zeby dzialaly a nie po to mamy taka fajna zeby jej nie uzywac.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Powinieneś mieć puppeta co by się wampir lord nie wysadził z miscasta ;)

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

Mam pytanie wiem że jest głupie ale chce wiedzieć czy Hellcanon ma magiczne ataki przynajmniej jego strzał?

Jeszcze raz napiszesz "pszynajmniej" to zaczniesz pisać na innym podforum

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Nie ma.

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

Dziękuje za szybką odpowiedż

ODPOWIEDZ