ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Re: ETC 2012

Post autor: Muthare »

Zawsze moze byc Magiczny Muthare, zeby mozna bylo skracac MM.

Zrobilem sobie konto bo regularnie sprawdzam blogi modelarskie na TWF, dakkadakka i CDO, zerknalem na ETC i sie lekko skrzywilem, bo gdyby wszystko bylo koszerne to RS moglby uciac wszystko 1 postem- a nikt tego nie robi.
Nie zamierzam donosic niczego skarbowce bo "zyczliwe informowanie" to naprawde niefajna spuscizna PRL, ale kazdy uzytkownik forum moze to zrobic, bo np ktos nazwal go zle o 2 razy za duzo, albo szef w robocie go wk***il, i trzeba odreagowac.

A jezeli na imprezie za 100.000 zl. nie ma szmalu na bigos i chleb + oranzade w butelkach to albo orgowie kradna albo sa niegospodarnii. W obu wypadkach publiczna chlosta sie nalezy.

A czy ty Furiona nie znasz?, ma chlopak ego i klutnia o ego poszla, nie wiem czy w innych krajach sedziowie stosuja zamordyzm ale w cywilizacji powinni lagodzic spór, dzialac jako lacznicy a nie tylko wykladnie zasad.
Chodzi i prawde, a nie kumoterstwo, to jak na wakacjach beda gonic zlodzieja to mam go schowac w hotelu bo to polak?

EDIT
Aha, organizatorzy niszowej imprezy, niszowego hobby to nie caly Gorzów.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

niestety nie mogę - muszę przekupić jeszcze kilka osób żeby zrobić DM w grudniu w szałasie pod Katowicami. Sam rozumiesz ciężka praca.

Poważnie uważasz, że takie wjazdy ad persona i czepianie się mojej nadwagi są spoko i sprawiają, że jesteś fajniejszy? Bo wiesz, że to może działać w obie strony?

Sprawa Furion vs Asger akurat dla mnie jest oczywista. Asger zachował sie jak pipka i tu powinien dostać warna/bana z miejsca. Jak w każdym sporcie
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Muthare pisze: A czy ty Furiona nie znasz?, ma chlopak ego i klutnia o ego poszla, nie wiem czy w innych krajach sedziowie stosuja zamordyzm ale w cywilizacji powinni lagodzic spór, dzialac jako lacznicy a nie tylko wykladnie zasad.
Etam, nie wymyślaj.
Całą sprawę wyjaśniłem w tym poście: http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 2#p1270642
A tu masz po polsku: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=964120#p964120

Całą sytuację załatwiłem możliwie profesjonalnie. Dokonałem konsultacji z orgami oraz z sędzią z Niemiec i innymi wybranymi osobami. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Na forum żadnej kłótni nie zacząłem i nie ciągnąłem.

pozdrawiam
Furion

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Furion
To fakt, forumowo zalatwiles sprawe calkiem czysto bez pieniactwa. Tylko ze jej w ogule powinno nie byc, sedzia powinien miec wladze absolutna przy jednoczesnym stosowaniu jej mozliwie jak najzadziej. Niestety sedzia jest dla graczy i powinien rozumiec ze jest po to zeby graczom bylo lepiej, a w tym rozbujale ego nie pomaga...

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Dziwi mnie w całej sytuacji jedno. Chcecie abyśmy się nie czepiali sytuacji, jednak nikt nie napisał "spokojnie, robimy zestawienia, za x dni podamy Wam dane". Lawirujecie między różnymi kwestiami a ciągle zapominacie o tym, że większość osób się tutaj wypowiadająca chce prostych dowodów. Prostych zapewnień, że możecie w klarowny sposób udokumentować wydatki. Kwestia na co poszły pieniądze była poruszana, że sale, klimatyzacja, transporty itd. Dlaczego nie możecie zakończyć tej dyskusji jednym odważnym postem?

Bartosz Karczewski
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Sędzia jaki by nie był powinien mieć szacunek gracza a chamskie zachowanie czyjekolwiek by nie było piętnowane winno być...
Takie trudne do zrozumienia?
"Rozbujałe" ego pozwala ferować wyroki zza bezpiecznego monitora, nieprawdaż?

Paweł Paszek
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Jak M. chce być anonimowy - jego sprawa! Kluczowe jest raczej to, że trochę racji może mieć niestety. Dlatego też uważam, że Orga Team powinien choć jakieś podsumowanie zrobić
To niby org ma się tłumaczyć przed każdym no-namem ? ;)
I gdzie byli Ci wszyscy matematycy przez ostatnie pół roku, skoro cena wjazdu była znana od dawna? #-o
Jestem ciekaw, czy gdyby sytuacja była taka jak w Szwajcarii, czyli wtopa finansowa, to czy każdy obecny tu mądrala by po turnieju dorzucił organizatorom dobrowolnie po ~10Eur? :D :D :D :lol2: dobry żart nie ;) dobranoc...
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, o 23:09 przez Robson, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

problemem tej sytuacji jest wg mnie zbyt niska profesjonalność środowiska. Większość rozbija się o to, kto kogo lubi i z jakiego jest kraju, rzeczowa dyskusja zdaje się nie mieć znaczenia... prawie jak z nasz polityka, nie?


edit. Cena była znana, ale co innego zaprosić 650osób a 1000. a to było znane po turnieju. po turnieju też było wiadomo co jest w cenie a czego nie ma (tak przynajmniej rozumiem z argumentów niektórych osób które były zaskoczone brakiem obiadu). Ten ostatni argument może być jednak nie prawdziwy, sam nie byłem na turnieju, więc jeśli przeinaczam fakty, przepraszam i karcę się.

Bartosz Karczewski
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Ok brakuje tylko wypowiedzi organizatora.Uwazam ze dalsze wyciecki i domysly sa niepotrzebne. Dajcie szanse wypowiedziec sie stronie najbardziej "zainteresowanej"
G. Tartas
Ps. I tak mnie nie posluchaja kupie rano chipsy i wlacze forum ;)

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Muthare pisze:Furion
To fakt, forumowo zalatwiles sprawe calkiem czysto bez pieniactwa. Tylko ze jej w ogule powinno nie byc, sedzia powinien miec wladze absolutna przy jednoczesnym stosowaniu jej mozliwie jak najzadziej. Niestety sedzia jest dla graczy i powinien rozumiec ze jest po to zeby graczom bylo lepiej, a w tym rozbujale ego nie pomaga...
To, że piszesz bez polskich znaków, nie zwalnia Cie z zachowania odpowiedniej formy ortograficznej Twoich wypowiedzi o stylistycznej nie wspomnę.

IMO sprawa jest prosta, i nie trzeba tutaj wiele kombinować, aby uciąć spekulacje.

@lohost

Nikt nikogo nie będzie bronił, o ile sam zainteresowany bronić się nie zamierza, a wręcz dusztala wypina- pole do popisu demagogom zostawiając. A pierd:pararapampam: o kryciu pleców innym kojarzy mi się ze scenką z Wiednia obserwowaną zeszłego lata, kiedy Pan Pedał Pana Geja pod osłona nocy na ulicy środku, przyrodzeniem swym hardo, wręcz z braterską troską osłaniał, a dupa jednego z nich wręcz o pomoc, niczym kobza piszczała.

edit:
Kanclerski z Tomaszów
xYz

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

@Gremlin: Zaplułem monitor piwem. Gratuluję :mrgreen:

@Reszta: w smrodek spraw finansowych się nie mieszam, więc zachowam incognito.

Pozdrawiam

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Gdyby impreza spelnila wymogi to nikt nie chcialby rachunkow, problem polega na tym ze byly braki a bylo dziwnie drogo.

Robson- to nie tak, nie chodzi o to ze 1 osoba chce czyjegos wyciagu z konta, tylko ze opinia publiczna tego chce, a jako ze impreza ma byc non-profit to maja ci wszyscy ludzie do tego prawo.

Sorry ale 650 a 1000 to 35% rozbieznosc. Zapisy sa znane duzo wczesniej, mozna poprosic o przedplaty np 10E.

Gorsze jest to ze koles o ksywie Asger ktory jest niesamowicie sliskim populista jedzie po nas wszystkich za damke.

Osobiscie uwazam ze nie uciecie spekulacji przez organizatorów udowadnia ze jakies waly byly, i przez to nie bedzie u nas ETC- i to slusznie bo jakbym to ja byl obcokrajowcem dla calej sprawy to musialo by mnie pokrecic zebym tu jeszcze raz przyjechal, a wolal bym o usunieciu Polakow z miejsc decyzyjnych bo nie mozna im ufac.

Gremlin- nie ma nizszego argumentu niz dowalac sie do ortografii na forum internetowym.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Zaraz pojawi się Groszek...
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Brak w tym temacie tylko jednego... ustosunkowania się do całej sprawy organizatora. Sprawa tak pozostawiona jak w tym momencie czyli bez żadnych wyjaśnień mocno rzutuje na wizerunku Polski jako rzetelnego organizatora imprezy takiej jak ETC.

Bartłomiej Lazurek
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Muthare pisze:
Gremlin- nie ma nizszego argumentu niz dowalac sie do ortografii na forum internetowym.
Nie myl pojęć "argument" oraz "indolecja umysłowa" - zwróciłem uwagę jedynie, abyś zechciał pisać plus-minus poprawnie. By nikogo w oczy nic nie kuło. Gdyż czytając Twe ostatnie "dzieło", niejako dostałem piachem po oczach. A co zawartości merytorycznej Twej wypowiedzi w większości się zgadzam.
xYz

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

czenkiu dude

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Durin pisze:Zaraz pojawi się Groszek...
Grolshek nie ładuje się w takie tematu od czasu dostania ChD :D

no dobra chyba, że jako grammar nazi
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Durin pisze:Zaraz pojawi się Groszek...
Groszek ma powoli dość leni/idiotów którym nie chce się nawet użyć automatycznego poprawiania pisowni zawartego w każdej przeglądarce... #-o

Grammar Nazi.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Muthare pisze:czenkiu dude
Bez kitu. Z kim mamy przyjemnosć? W zasadzie wystarczy nick z forum - ten pod którym piszesz na codzień. :mrgreen:

Dysusja zaczeła się od bezpłatnego żarcia, które jak wiemy praktycznie nie wpływa na koszt imprezy. Gdyby takowe było prawdopodobnie nikt by się nie ciskał. W szwajcarskim lochu, ups przepraszam - w "hali expo" wszyscy dostali żryć :wink: . Jesli żarcie było obiecane w Gorzowie to obiektywnie rzecz ujmująć duży minus dla orgów, na który ja nawiasem mówiąc mam wyj.....e.
Co do reszty:
Ceny wejsciówek były znane od dawna. Nikt nie protestował.
Ilosć uczestników była znana od dawna. Nikt wtedy nie błyszczał z tabliczki mnożenia i "po polsku" nie alarmował, że organizatorzy będą nosz ku..a do przodu.
Avanti na forum ETC w temacie ceny rozpoczął chyba pieniacz Asger, z powodów, ktore wydają się dla mnie aż nazbyt oczywiste.

Osobiscie (podkreslam, ze to moje prywatne zdanie) mam nadzieję, ze wszystkie osoby, które pracowały przy tym evencie zarobiły na tym dostatecznie. Impreza bardzo mi się podobała. Byla o niebo lepsza niż te w Munster i Montreux.
EOT z mojej strony.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

lohost pisze: okazuje sie ze zwykle tocze flejma z oglem ludzi zamieszkujacych slask!
Dziwisz sie skoro w co drugim poście nie zwiazanym ze Ślaskiem, podajesz przykład Silesiana lub Slaska? przeważnie jako zły/podły/spiskowy
Nie wiem co Ci "górnicy" zrobili, napić się z Tobą nie chcieli na masterze? ech nieważne
taka rada posłuchasz czy nie Twoja sprawa:

Żeby nie wygladac śmiesznie w merytorycznych postach, które piszesz - podawaj przykłady, które nie osmieszaja Twojego podejscia do sprawy, to nie czasy inkwizycji, w których krzyczenie głosno "WIEDŹMA"(czyt. Ślask przypis red.) podczas całkiem przypadkowej rozmowy (tak jak tej) powodowało skutki uboczne (spalenie Ślaska).

kurka ale nie posłuchasz mnie bo jestem tak ze ...(WIEDZMA! przypis red.)

co do reszty juz pisałem - najlepiej jakby wypowiedział sie organizator

ODPOWIEDZ