Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hearthstone

Post autor: Ziemko »

Wypuszczaja takie karty na deathrattle kiedy zerwikrusza i pozorowanie smierci usuwaja :) Przynajmniej na wildzie sobie zrobie fajna talie :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Rag latarenka wyjaśnia :D. Healadin jednak będzie pojebany po nowym dodatku tyle heala i to jakiego
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

OTK ubij. Dalej to nie armour z control worka
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

OTK za łatwo z nim nie będzie miało zobaczysz :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No wyglada mocarnie, nie przeczę. Ale potem sie okaze, ze nowe bogi laduja po 40 dmg i sie skonczy :(
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Szanse na to ma póki co C'tun i rozrzuca to po stole. Więc aby zrobić OTK C'tunem to by musiał z 40 dmg'a wywalić jak nie więcej
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

jak dobrze ze tutaj rozmawiaja osoby ktore majac np stronnikow na stole u sibie a u przeciwnika nie nie zaatakuja i do wygrania wydaje mi sie realne zadanie 15 dmg z ctuna
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Zakładamy tu typowy OTK a nie spokojną wygraną ze stołu :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wydaje mi sie, ze ctun bardziej pasuje do tempa (widze go na tempo magu) , ze mocny pressing robisz w early cos tam zadajesz a dobijasz ctunem i spellami. Nie widze ctuna na buildzie OTK. (OTK w rozumieniu 20+ dmga)

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

A ja go w tempo nie widzę. Jak chcesz zrobić tempo bez flamewakera, uczennicy itd? A c'thun potrzebuje do działania dużej ilości kart, które go wzmacniają... Czuję że c'thun będzie grał w jednej i tylko w jednej klasie, której najłatwiej będzie zrobić pod niego deck. O ile w ogóle będzie grał.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Pewnie się skończy na najbardziej late game klasie czyli warriorze ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Obrazek

ale wykminili no ja pierdziu xD


i drugie healadin dalej nakręca się :D
Obrazek
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Rozumiem że te nowo-stare hoggery, mukle, ragi będą występowały obok pierwowzorów a nie zamiast?
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

ja jestem arcyciekawy co zrobią z rogalem...
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Lazur pisze:Rozumiem że te nowo-stare hoggery, mukle, ragi będą występowały obok pierwowzorów a nie zamiast?

Dokładnie :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

emiel_regis pisze:A ja go w tempo nie widzę. Jak chcesz zrobić tempo bez flamewakera, uczennicy itd? A c'thun potrzebuje do działania dużej ilości kart, które go wzmacniają... Czuję że c'thun będzie grał w jednej i tylko w jednej klasie, której najłatwiej będzie zrobić pod niego deck. O ile w ogóle będzie grał.
Sporo kart wypada w tempo magu - sekrety, mad scientisty, boom - to juz masz 5 slotow tak na od razu, a spokojnie z 8 miejsc jestem w stanie znalezc.


Mukkla do rogala i tempo maga ciekawy.
Ten drugi tez ciekawy. Chyba za wszelka cene chca udupic aggro.
Nie wiem czy widzieliscie nowa karte priesta - za 4 many zniszcz wszystkich stronnikow z atakiem 2 lub mniejszym.


Przyznam szczerze, ze poki co dodatek mnie nie urzeka, klimat totalnie nie jest moj, poki co nie widze za duzo kart pod ktore chcialbym zrobic deki czy jakies usprawnienia. Nic do druida i maga nie pokazali - licze mocno, ze cos fajnego wyjdzie.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Mówisz - masz.

Obrazek

edit: A do maga był ten spell co za całą manę zadaje tyle obrażeń.

edit2: Jeszcze do druida było to http://media-hearth.cursecdn.com/avatar ... 675093.png

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Mówisz - masz.
To w zasadzie jest drugi mark of the wild, tylko że zamiast prowokacji daje dobieranie karty za bestię ( których to w deku "Druta" brakować nie powinno :P ).
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemuś udupianie aggro? Co to nie powiesz :D
Obrazek




Smoku na propsie do smoczych decków :D ale może od tego gówna wyżej paść
Obrazek
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Aldean pisze:ja jestem arcyciekawy co zrobią z rogalem...
Dali marną legendę na razie ;D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ