World of Tanks - gra ktoś?

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Re: World of Tanks - gra ktoś?

Post autor: Przemcio »

Ja zbieram teraz 900k na Kv-85... mam KV-1 i KV-1's T34-85 u ruskich u niemiachów PzIVH i Hetzera a u angoli Matyldę i Covenantera
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Ja zarabiam elc amx. V level którym można ładnie zarobić chyba. No i dynamiczna gra przy tak lekkim szybkim i zwrotnym czołgu. Nienawidzę powolnych czołgów ;p

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

BOGINS pisze:Zastanawiam się nad Niemcem t25 Amerykańcem t14 lub Japońcem.
Z premek 5 mam japońca, churchilla i excelsiora. Na Twoim miejscu w nic nowego bym nie inwestował :wink:

Jak Excelsior Cie nie porwał to T14 też tego nie zrobi. Dla mnie to gorsza wersja brytola. Exclesior jest szybszy i bardziej żwawy. Ma też większą penetrację ze złotem, która czasem jest potrzebna przy tak słabym dziale.

T25 i Chi-Nu Kai też są zbliżone. Japończy jest bardziej mułowaty i wszystko w niego wchodzi, ale ma lepsze działo. Niemcem szybciej polecisz po prostej i czasem coś odbijesz pancerzem.

Churchillem się najlepiej bawiłem. Co prawda jest dość wolny i ma słabiutki pancerz ale pluje z działa co 1.9 sec :P

Moim zdaniem premki tego poziomu służą jedynie do szkolenia załogi. Podobne zarobki jesteś w stanie ogarnąć normalnymi czołgami np. KV1, Stug, Wolverine. Problemem są jeszcze tiery z jakimi walczą premium medy bo mają takie same losowania jak zwykłe czołgi czyli do 7 poziomu. Lepiej wypadają ciężkie czołgi bo takiego Churchilla rzuci max na 6 tier i to 3/4 razy na 10 bitew.
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Eh wczoraj kupiony t34-2.
12 bitew, 25% zwycięstw, jeden ubity cel...
Jak człowiek nie ma na start 30k wolnego doświadczenia to będzie rypał się przez tydzień z tym gównianymi meczami... strzelam z działka 126/160 i naturalnie prawie rozbija mnie churchil VIII... masakra.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Kupiona armata kalibru 122mm - 175penki i 390dmg.
Pierwsza bitwa - przegrana, ale ponad 2k dmg wbite... od razu banan na twarzy.
Kminię czy nie kupić sobie tego premium konta za ok 130zł...

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

WTF... gram Matyldą wyjechał mi KV-1 tak że ja stałem do niego przodem on do mnie bokiem 3 x strzeliłem i trafiłem w kadłub z boku bliżej tyłu czołgu jak ma koła i KAABOOOM!!!!! KV padł... to normalne???
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Prawdopodobnie wysadziłeś mu magazyn amunicji. Wieża odleciała w powietrze?

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Cholera nie przypominam sobie... bo zająłem się ubijaniem jakiegoś innego dziada... ale przed chwilą wpadłem na 2x D.W. 2 i je rozstrzelałem kosztem uszkodzenia gąsienicy i wizjera ale w ogóle mi nie spadły HP :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

DW2 to oneshotuję hetzerkiem :mrgreen:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Tak w ogóle, gracie premką? Jakie macie opinie na temat gry kontem "złotym" :)?

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Na pewno gra jest na + złoto i kredyty wiadomo.

Ale jest coś jeszcze. Podczas gry ze szwagrem T34 jego na koncie prem i mój bez, podczas paru gier od jego T34 pociski normalnie rykoszetowały jak ktoś by strzelał w ścianę, a nikt nie strzelał w wieżę, podczas gdy w mojego wchodziło totalnie wszystko. Wypróbowaliśmy to na treningowej bitwie.
Mój t 34 8/10 7/10 8/10
Szwagra t 34 6/10 7/10 6/10
Po straceniu premki rezultaty wyrównały się. Co jak gdzie i dlaczego nie wiem.

Podobnie sprawy miały się z z przebiciem i dmg, większy dmg i penetracja była na koncie prem. (strzelaliśmy z tej samej odległości w ten sam cel)
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3355
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Od zawsze w każdej grze Online jak wydajesz więcej pieniędzy niż pozostali to dostajesz takiego ala GOD Moda.

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Kopyt pisze:Na pewno gra jest na + złoto i kredyty wiadomo.

Ale jest coś jeszcze. Podczas gry ze szwagrem T34 jego na koncie prem i mój bez, podczas paru gier od jego T34 pociski normalnie rykoszetowały jak ktoś by strzelał w ścianę, a nikt nie strzelał w wieżę, podczas gdy w mojego wchodziło totalnie wszystko. Wypróbowaliśmy to na treningowej bitwie.
Mój t 34 8/10 7/10 8/10
Szwagra t 34 6/10 7/10 6/10
Po straceniu premki rezultaty wyrównały się. Co jak gdzie i dlaczego nie wiem.

Podobnie sprawy miały się z z przebiciem i dmg, większy dmg i penetracja była na koncie prem. (strzelaliśmy z tej samej odległości w ten sam cel)

To teoria spiskowa, ale też mam wrażenie, że przy koncie premium RNG jest łaskawsze.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ja kupiłem Matilde Black Prince i Exlesiora.
Z maszynek jestem zadowolony. Nawet częściej z Matildy bo ma lepszą penetrację, więc prościej jest czołg przebić. Niestety wolna, jak flaki z olejem. Częściej mnie też losuje na piątki, bo jakoś nie kojarzę szóstek.
Exlesior szybszy zwrotniejszy, dupką obraca fajnie. Ale no niestety spotyka kv i mało...mało. Niby walę w weak spoty ale sobie ....mogę powalić... Zresztą sami wiecie. Jak trafisz KV/BDR to masz 3 strzały jego :)
Gram obecnie artyleriami - 4+5 francuska... Człowiek czasem wkurwia się na strzały "obok", ale muszę przyznać, ze wiem gdzie mam byc na mapie. Po 40 bitwach wiem, że mam być w krzakach, z w miarę prostą linią do walenia w miejsca gdzie jest wróg, a gdy jakaś flanka się łamie, to z niej spierd...... Francuzy są szybkie, tak więc czasem udaje się wymknąć medom.
Z racji, że dzisiaj kończy się francuski tydzień jeszcze kminię by dozbierać Exl piatkę (czy jak on się zwie).
Grałem na innym koncie nim i to bajeczne zwierzę.
Muszę przyznać, ze maszynki lekkie francuzów to jakiś ewenement. Ich light 2 i 3 poziomu odbił mi już tyle strzałów, że masakra. Stałem raz z jakąś pezetką i żeśmy sobie nawzajem przez dobre 3 min strzelali do siebie i trackowali...
Czwórka - dopiero kupiona, ale już widzę że armatka nawet ulepszona to warzywko będę.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »


Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Muszę się pochwalić... właśnie Convenaterem utłukłem 7 pojazdów przeciwnika i dostałem złotą odznakę za najlepszy wynik tym czołgiem wśród wszystkich graczy przez ostatnie 7 dni :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

W ciągu 5 dni gry wbiłem ponad 30k doświadczenia na wz132 :) i ok 1,8mln srebra.
Jeszcze ok 1miliona i będzie wz120 i rozpocznie się gra!
Muszę to pocisnąć w ciągu dwóch dni gdyż po 13 stycznia upływa termin przecen na czołgi chińskie.
Ostro więc cisnę Exlesiorem i Matildą BP, średnio po 12-15kafli na bitkę. Oczywiście zdarzają się fartowne zagrywki :D
W sumie tak sobie pomyślałem, a jak byśmy stworzyli KLAN WFB?

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Dobry pomysł :D No matilda jest przejebana jak trafisz do bitki gdzie to ty jesteś top tier to nieźle można pokosić...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Jak sam wiesz,sporo zależy od drużyny. Jak wyjeżdżasz ty, inni też niech jadą. Róznie z tym bywa.
Matilda czasem mi sporo odbije. W pewnym sensie cieszę się, że ona wolna jest, bo jak dojeżdżam to przeważnie wróg już odkryty, czasem uszkodzony i można bić po mordzie :).
Eh ale jak sie trafi na KV to nadal ... syf kiła i mogiła. Chociaż i tak wg mnie najlepszym czołgiem - obecnie - jest ARL44. Armata super, czoł czasem odbija, dużo życia...mmmmmmm

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ubiłem matyldą zdrowego KV 3 strzałami od boku sam nie wiem jak...

Po jaki grzyb kupowałem KV-1S??? toż to złom muszę jeszcze 200 tyś uzbierać i kupie sobie KV-85 :mrgreen: a potem zbieram na D.W.2 żeby mieć Panterę i na Churchila :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

ODPOWIEDZ