Veni, Vidi, Vici! Pre Poznań - Kraków 13.10.12 - WYNIKI s. 9

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Veni, Vidi, Vici! Pre Poznań - Kraków 13.10.12

Post autor: Sevi »

Link do zdjęć: https://picasaweb.google.com/1175948560 ... rych131012

Zapraszam do oglądania ;)
Wisła Kraków.

Nosferatu
Plewa
Posty: 9

Post autor: Nosferatu »

Widze, że moje domki sa faktycznie "niesmiertelne":)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Tur naprawde super i super miejsce. Pol mlodosci spedzilem kurcze w tym klubie :) Gratuluje wygranemu ! Fajnie wydziec ze nawet starzy wyjadacze wracaja na tury ktore potrafia tez sciagnac znowu przyjezdnych :)

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Genialny turniej oby więcej takich :!: :)

Jeszcze raz dzięki za grę Laikowi, Kudłatemu i Suchemu bardzo fajne i miłe gry :)
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1239

Post autor: Big Boss M. »

Dziękuję za przesympatyczny turniej, zagrałem 3 bezciśnieniowe bitwy, oby częściej udawało nam się do was wpadać bo naprawdę było warto:)

Awatar użytkownika
syslak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155
Lokalizacja: Kraków, AjWajHajm, True Legion

Post autor: syslak »

dzieki za turniej, bylo zarombiscie (chodzi o miejscowke i ludzi)
General Baga pisze:oftoooooooooooooooooooooopppppppppppppppppppppppp (wybaczcie ale obiecałem chłopakom) :mrgreen: :roll:
TRUE LEGION KRAKÓW

Maku
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Maku »

Bardzo dobrze zorganizowany Turniej i fantastyczny klimat!!! Mam nadzieję że uda mi się namówić kolegów graczy z Tarnowa aby ruszyli tyłki na kolejny turniej Krakowie.
Ekspresowo wyniki i galeria , wielkie dzięki!

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

No to i ja pare słów, turniej zajebisty, chociaż splewiłem na maksa - 12:8 z PiotremB po wzajemnym wałowaniu ile wlezie, 0:20 z Laikiem po zajebistej bitwie (szkoda tylko ze splot wypadków potoczył się bardzo nie po orczemu) i 10-10 z kolega z Mielca, przepraszam, nie pamiętam ksywy, w bitwie pt: "co mi zrobisz jak mnie złapiesz?" Dwugłowe ptaszysko latało wokół moich biednych orcząt ciskając gromy. Kairos (bo tak się zwało to bydlę) z niesamowicie elastyczną magią, znające miliard czarów z tysiąca lorów, +2 do casta i ward 3+.. Świetny przykład dlaczego niektórych speców imiennych nie powinno dopuszczac się do gry. Sama bitwa bardzo fajna i w przyjemnej atmosferze, udało się orkami zatłuc kloca blotletterów, a goblinami kloce fiendów, z czego jestem szalenie dumien :mrgreen:
Dzięki za tura, oby wiecej takich.

Pozdrawiam

Ps: dalej twierdze, że specherosi powinni byc dopuszczani do turniejów, ale niestety tylko ci z nowych booków. Starsze booki to jakis kosmos (Kairos, Teclis, Thorek, jeszcze kilka przykładów się znajdzie). Młotkowy to fajnie ogarnął, szkoda ze orgowie poznańskiego tura dopuszczają jak leci, dając tylko symboliczne ograniczenia.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

No i my dziękujemy za liczne przybycie-
ROZLICZENIE - zainkasowaliśmy ze składek 560 zł- z czego 200 zł poszło na opłatę za lokal - pozostałe 360 + 20 % od sklepu Vanahaim - czyli łącznie 430 zł zostało rozdane w postaci bonów dla Topki - ostatniego miejsca i 2 nagrody losowe-turnieje organizowane przez nasz klub są Non Profit i mam nadzieję ,że dla wszystkich jest to jasne.

Gratulacje dla zwycięzców! Mam nadzieję ,że wszyscy dobrze się bawili.

Turniej w klubie Strych uruchamiamy cyklicznie - mają nas przygotować do organizacji mastera w przyszłym roku jak i również zintegrować środowisko w Krakowie i wzmocnić nasz klub.
Nie czarujmy się - wszyscy ze "starych" członków True Legion albo już nie grają albo się nie udzielają. Praktycznie więc odbudowaliśmy klub od nowa. Cieszę się ,że się to udało i cieszę się ,że możemy liczyć na pomoc przy organizacji imprez. Bardzo dziękuje wszystkim którzy pomogli nam przygotować event.

Środowisko krakowskie długi czas przeżywało kryzys. Wynikało to z wielu faktów - teraz jednak rozwijamy się jak Japonia i szybko nadrabiamy zaległości :mrgreen:

Wszystkich nas łączy wspólna pasja - i w dzisiejszym głupawym świecie gier komputerowych ja dostrzegam w tym coś cennego. Rywalizacja , adrenalina ,pech lub szczęście to nas przyciąga do gry w WFB.

Tyle od mnie :)...sorry ,że trochę przynudziłem :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Dzięki za turniej. Poszło nieźle. Archaon jest przereklamowany. Za to Throgg robi swoje :)
7-13 z HE
12-8 z WE
17-3 ze SK

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

PiotrB pisze:.sorry ,że trochę przynudziłem :)
True True :D

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Wielkie dzięki za turniej panowie z True Legionu. Organizacyjnie bardzo fajnie wyszło, mapki na stołach i numery stołów czyli dobry standard lokalu był. Ramy czasowe przestrzegane, zagrałem 2 razy po 5 tur i raz 6 czyli jak na to że musiałem czasem odejsc od stołu to wporządku. Bardzo na plus ogarnięcie jedzenia dla batlowców (widziałem wcinających i chińczyka i pizzę), darmowa herbata i kawa =D> .
Co do bitew to dziś 3 razy Suchy kontra domek :mrgreen: Udało mi się zagrać trzy wymagające bitwy z Jackiem (Lizzaki) 15, z QCem (Bestie) 13 i z Xierem (Woch) 14. Spece imo nadają się tylko do gier domowych, zbyt wielu ich zanadto wpływa na rozgrywkę.
Dziękuję też Szaitisowi za pomoc w sędziowaniu i ogólne gatki szmatki :wink:

Pozdrawiam

Suchy

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Fajny turniej, bardzo dobrze się bawiłem! Mam nadzieję, że będę mógł Was częściej odwiedzać, ostatnio na Śląsku straszna posucha z porządnymi turniejami, więc pewnie teraz my będziemy jeździć do Was :wink:

Organizacyjnie wszystko wyszło bardzo fajnie (fajnie przygotowane stoły, żarcie i napoje) , jedyny minus to troszkę mało miejsca, ale dało się przeżyć - fajnie że Kraków tak się odradza.

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

PiotrzeB jak najbardziej popieram Cie i rekami i nogami!

Gram duzo w kosza ale tyle nerwow ile czlowiek przezywa turlajac kostki nie przezylem chyba nigdy na meczu:D ( nawet starajac sie rzucic ostatniego kosza w ostatnich sekundach dajacy mi wygrana^^)

Dolaczam oficjalnie do True Legionu co by wzmocnic Malopolski sklad!

A co!:D

(malopolski bo Szczawnica :wink: )
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Brawa dla Caledora !! =D> Kto jeszcze ?
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Dibo pisze:Brawa dla Caledora !! =D> Kto jeszcze ?
Ja sie zastanowie ale pewnie nie bedziecie chcieli wiecej WOCHU :D

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Graliśmy na oficjalnych mapkach euro - do poprawy opisy mapek.

Odnośnie ram czasowych - wpisane mieliśmy 2,5h na bitwę, a graliśmy kolejno: 2,45 2,50 i 2,50 :)

Mam nadzieję że zdjęcia się podobają :)
Smutny kraslolud i Fluffy pokazujący palec to moi faworyci :mrgreen:

Do klubu dołączyli: DarkWolfDog, Caledor i wracający Charki :)
Kto jeszcze ?
:)

Karpiu, chcemy dużo WoChu :mrgreen:
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Przyjmujemy każdego - tak więc zapraszamy. Szczegóły dogadajcie z Sevim :mrgreen: ...


Mało miejsca - hmm.... było można wygodnie usiąść? Brakuje może pół metra żeby przejść między stolikami wzdłuż ale na to nie poradzimy. To był naprawdę spory "lokal"! :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Generalnie w porównaniu do innych miejscówek gdzie organizowane są/były turnieje w Krakowie w Strychu było najwięcej miejsca - można było spokojnie zjeść - koło wejścia lub przy ostatnim 15 stole, każdy miał krzesło przy stole. Przejście było wąskie, przyznaje, ale każdy się mieścił ;)

Do klubu przyjmujemy każdego, - nie ma u nas nie tolerancji - ze względu na kolor skóry czy armię :mrgreen: Nie ma w zasadzie innej alternatywy w Krakowie - jeżeli ktoś chce się angażwać, współtworzyć krakowskie środowisko WFB - to True Legion jest dla niego! 8)
Wisła Kraków.

ODPOWIEDZ