Wstęp do Wariorów ze Skull Pass

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

mart2in
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Katowice - Centrum

Re: Wstęp do Wariorów ze Skull Pass

Post autor: mart2in »

...jak na skull pass to bardzo fajnie - ja tam lubie takie fajne i czyste krasnale - według mnie te skrajne to najgorzej wyrzeźbiona figurka w skull passie - normalnie krasnopaskudy;)

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Bardzo fajne figsy. Metaliki są cieniowane, czy to efekt lampy? Chodzi mi o złoto np. na plecach. Efekt tarczy bardzo ładny, właśnie przejścia na okręgach jakoś mi nie wychodzą :(. Broda tego ostatniego po prawej jest trochę zbyt biała.
O, i tarcza weterana też całkiem elo. Na pierwszym zdjęciu jego tarcza jest zrobiona jak drewno - jest pomalowana tak by imitowała drewno czy rzeźbiłeś w niej?
Z czego są zrobione kamyczki na postawce?

Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Post autor: TomaszT »

max pisze:fajni tacy czysci ]:->
Max kurcze, nie widzisz, że to kompania reprezentacyjna. :P

@Legion
Mam zamiar dokupić kilka żeby mieć dwudziestkę, to może następnym poprzekręcam dłonie przed malowaniem. Teraz już się nie będę bawił, ale dzięki za radę. Na razie to faktycznie wyglądają raczej jak by wiwatowali tymi siekierkami a nie szli skopać tyłki jakimś zielonym. ;)

@ Yahoo82
Washy i inków poszło całkiem sporo przynajmniej na zbroje, na brodach robiłem cieniowanie włosek po włosku ;). Zrobię może trochę ciemniejsze zdjęcie to będzie lepiej widać.

@tomasso
Metaliki były cieniowane i washowane kilka razy, głównie black ink i z nowych washy gryphonne sepia i badab black, plus rozjasnienia na koniec old goldem Vallejo z serii model color a na "nitach" i miejscami na krawędziach poszła mieszanka old golda i mithrill silver z citadela. Jak chcesz którąś w detalach zobaczyć to daj znać bo pstryknąłem też pojedyncze fotki. Z tarczami to męczarnia niezła, bo przejście z żółtego w czerwone jest diabelnie uciążliwe do zrobienia, kapka wody za mało i będą mazie a nie płynne przejście. :( Ta biała broda to wprawka przed malowaniem longbeardow, postaram się jeszcze popracować nad nią, jakieś sugestie? Tarcza weterana i niektóre inne i trzonek topora tego białobrodego po lewej na pierwszym zdjęciu mają domalowane słoje. Niestety w rzeźbieniu nie jestem za dobry i robiłem to super malutkim pędzelkiem (kolinsky 0/4) i niezbyt mocno rozwodnionym schorched brownem na podkładzie z bubonika. Potem poszło kilka warstw gryphonne sepia żeby kontrast tak nie walił po oczach no i żeby trochę na używane wyglądało. Kamyczki na podstawkach to miks mojego pomysłu. Trochę super drobniutkiego białego piasku akwarystycznego (kupiłem 5 kilo za jakieś 10 zeta) wymieszanego trochę droższą zabawką bo z tym brązowym żwirkiem od GW. Potem na całość poszedł charadon granite i drybrush z fortress gray, space wolfs gray i skull white (kolejno)

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Witam :)

Jak na skullpassowe krasnoludy prezentują się naprawdę świetnie :) gratulacje :) mam taką ekipę i (jak już ktoś powiedział) wiem, że naprawdę trudno wyciągnąć z nich coś efektywnego a Tobie się to zdecydowanie udało.
Do plusów należą te rozjaśnienia tarcz - mi się to skojarzyło z kowalskim paleniskiem :) czyli motyw typowo krasnoludzki jest :D niektóre brosy (właszcza brązowe i czarne) a poza tym fajne podstawki i ładnie wyglądające metaliki.
Ale żeby mój post dał Ci coś więcej prócz komplementów :) ten sztandar IMO nie pasuje do oddziału, czerwień tarcz i ubrań jest spoko, ale ten sztandarek to jakby za dużo trochę...
Baaardzo słabo wyglądają siwe brody - moze to wina zdjęć, ale wyglądaja jakby były tylko jedną barwa przejechane. I pytanie - czy przez te kamyki z przodu podstawek dają się ustawić w regimencie? :D A te przekręcenie toporków baardzo dużo daje :) swim przekręciłem całe dlonie czasem i wygląda fajnie :) od siebie polecę szefowi zamiast młotka wkleić ostrze od topora dwuręcznego :) wtedy wygląda jak WETERAN :)
Pozdrawiam :)

edit: jeszcze jedna sprawa :D wnętrze trąby można by pojechać czarnym, bo wygląda jakby nie było tej 'dziury'

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Schludnie, ładnie i czysto, Dobra robota. Myślę, że trochę zdjęcia prześwietlone, ale to nic

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

TomaszT pisze:
max pisze:fajni tacy czysci ]:->
Max kurcze, nie widzisz, że to kompania reprezentacyjna. :P
czyli reszta bedzie juz gorsza? ]:-> mam nadzieje ze nie
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

ODPOWIEDZ