WoCh vs Liz

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

psy, psy, jakiegos rara na przykla spawny, i lekka kawe moze, mag tez by sie przydał

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

@Temple Guard- jeszcze jedna ważna sprawa z MoN- na naszych kolesi z WS7 przeciwnicy z WS4 lub mniej trafiają tez na 5+:) tu oczywiście są już brani pod uwagę herosi.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

no to musze się pochwalić, co prawda zagrałem na 1000 (bitwa na 1600 została odłozona), ale zakończyła się masakrą:)
hero z juggerem rozbił stegadona ze skink priestem, kawa razordony, lekka skinki, ogólnie straciłem tylko screeny z psow.
Ten nasz chaos jest cąłkiem mocny

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Z opisu szarż wynika, że przeciwnik nie był jakimś Napoleonem...

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

vocal pisze:@Temple Guard- jeszcze jedna ważna sprawa z MoN- na naszych kolesi z WS7 przeciwnicy z WS4 lub mniej trafiają tez na 5+:) tu oczywiście są już brani pod uwagę herosi.
Co więcej, nasz lord z WS9 (zapomniałem nazwy tej broni dającej +1WS, +1A i +1S) i MoN będzie trafiany na 5+ przez oddziały z WS5 ;)
No tak, herosi to już "inna para kaloszy", ja skupiłem się wyłącznie na oddziałach ale, moim zdaniem, MoN także na herosach rewelacyjna nie jest, w tym wypadku też wolę Tzeentcha. Kumulujący się ward jest cenny tym bardziej, że w tej armii tylko w połączeniu z Tzeentchem można mieć warda 5+ na wszystko (wraz z Collar of Khorne lub Talisman of Protection - chyba jedyna armia, w której warto używać tego przedmiotu, ale tylko z Tzeentchem ;)), nie liczę oczywiście efektu z tabelki EotG, gdzie można wylosować warda 4+ (czyli z Tzeentchem 3+ :)). Co do innych Marks of Chaos to oczywiście Khorne konieczny, by mieć postać na Juggerze, a MoS dobry na wszystko ;)
Jeszcze w ramach uzupełnienia przypomniało mi się, że może być oddział z WS7 (oddział VC dopakowany przez Helm of Commandment), a dzięki MoN Choseni (WS6) będą trafiani na 4+, a nie 3+.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

ODPOWIEDZ