Daemons Kairos Fateweaver

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Re: Daemons Kairos Fateweaver

Post autor: szczurek »

@szczurek: Pomysł jest zajebisty i mnie korci żeby takiego zrobić "ale póki co to ciiii..." :lol2:
Ja bardziej myślałem o kolorach :D do jednego projektu dumałem i ... :wink:

Jest wiele neidociagniec wiele dysproporcji ciala wiele niejasnosci ale to demon i w sumie mozna wybaczyc ...
W sumie :wink: Dla meni fajny właśnie taki pokraczny kurak :mrgreen: Kejos w czystej postaci :mrgreen:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

sprzedajesz to cudo?

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Sławek miazdzysz ;)
Tylko rzeczywiscie brakuje mu jakiegos ogona :)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

qlpin pisze:sprzedajesz to cudo?
Model był robiony na zamowienie. Poleciał za ocean.

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Młody pisze:Sławek miazdzysz ;)
Tylko rzeczywiscie brakuje mu jakiegos ogona :)
Dzięki Młody ale to akurat figsa ktorą wykonał mój kolega, co do ogona to sam nie wiem w sumie to demon wiec chyba nie koniecznie musi miec ptasi ogon a jakiś tam kikut ma.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

dead pisze:Jest wiele neidociagniec wiele dysproporcji ciala wiele niejasnosci ale to demon i w sumie mozna wybaczyc ... malowanie tez miejscami srednie i malo dokladne ... ale calosciowo model bardzo fajny i udany - podobaja mi sie piora -> bardzo udane. Ogolem caly model bardzo fajnie sie prezentuje i mimo tych drobnych niedociagniec i niescislosci wywiera bardzo pozytywne wrazenie. gratki ...

Oj Dead chciales byc oryginalny i nie podziwiac figurki jak reszta tylko sie poprzyczepiac? Z calego serca zycze Ci , zeby Twoje nawet najlepsze prace byly tak "niedociagniete".

Edit: PRzejrzalem Twoja galerie na coolu , meeeega. Btw. chyba na slowo warshrine juz zygasz co ?? :D

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

dargo000 pisze:
Młody pisze:Sławek miazdzysz ;)
Tylko rzeczywiscie brakuje mu jakiegos ogona :)
Dzięki Młody ale to akurat figsa ktorą wykonał mój kolega, co do ogona to sam nie wiem w sumie to demon wiec chyba nie koniecznie musi miec ptasi ogon a jakiś tam kikut ma.
Nawet rzeźba nie twoja ??, rzeźbienie wygląda mi na twój wkład w ten model.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Ziemko pisze:Oj Dead chciales byc oryginalny i nie podziwiac figurki jak reszta tylko sie poprzyczepiac? Z calego serca zycze Ci , zeby Twoje nawet najlepsze prace byly tak "niedociagniete".
A ty Ziemus chciales zostac obronca ucisnionych to zostales ... GRATULUJE POMYSLU!! nie wiem po co to piszesz (nie twoj temat) -> chcesz jakas nowa klotnie wywolac -> akurat wybrales zlego malarza (napisze nizej jednego posta i wiecej nie bede robil ot)

po prostu model byl dobrze zrobiony (biorac pod uwage demonicznosc mozna jechac z koksem i lepic co sie tylko chce dlatego napisalem ze mozna wybaczyc) ale miejscami molowanie jest malo dokladne ... nie bede zamieszczal zdjec z KOLKAMI gdzie widnieja (moim zdaniem) babole !!
I jeszcze jak tu kolega napisal -> on tylko malowal (to tym bardziej mam prawo do krytyki malarskiej! - nie no wszystkim sie podoba wszyscy sie spuszczaja to trzeba slepo podazac za TYM trendem). ROZGRANICZ jeszcze jedna rzecz - ocena czyjejs pracy a wlasne malowanie to 2 rozne rzeczy jakbym mial patrzec przez pryzmat tego -> oj ja nigdy tak nie pomaluje - to bym siedzial cicho przy ocenie sporej ilosci prac na CofC. Juz to kiedys przerabialismy i nie chce do tego wracac!!
Rzezba sama w sobie jest swietna biorac pod uwage freestyle DEMONICZNY (no brak mi wiekszego ogona to przecie wrona ale to subiektywizm -> reszta ma "zle" proporcje jesli by oceniac jakas tam postac ale skoro to demon to siedze cicho bo mi sie i tak podoba :P).

@dargo000
SRY za offtopa ale nie lubie jak ktos mi zarzuca cos co jest bzdura! Ocene swoja zostawilem - na cmonie jak i tu -> i skoro klient zadowolony to chyba trzeba prace zaliczyc za udana ?? Na mnie osobiscie praca wywarla pozytywne wrazenie ale sam wiesz z jakich partii jestes niezadowolony
dead is dead

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Dzięki za wszystkie słowa krytyczne jak i chwalace. Generalnie jak pisałem dzieło mojego kumpla wiec cały splendor nalezy sie jemu. Tak wogóle to nie chciałbym żeby to się przerodziło w jakąś kłótnie więc dajcie spokój panowie. Wiadomo że można by model zrobi jeszcze lepiej ale qpmel robił na zamówienie więc poziom malowania jest wysoki ale nie najwyższy itd.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dead ja nie z tych co prowokuja i lubia flejm. Nie lubie po prostu , gdy ktos pokazuje jedna z lepszych praca ostatnimi czasy na forum , a ktos pisze , ze ma mase niedorobek i malowanie jest miejscami srednie. W takowym razie sadzac tym sama miara to polowa prac na BP jest totalnie do dupy. Dead pamietaj , ze galeria BP to nie to samo co galeria ChoC , tutaj wieszkosc prac prezentuja gracze i nie maluja oni na miare rzeznikow malarskich z ChoC , wiec te 2 grupy nie mozna oceniac ta sama miara. Tyle ode mnie i nie mam zamiaru juz wiecej offtopowac.

Awatar użytkownika
Archont
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Żory

Post autor: Archont »

Genialne to masz =D> Ale ogon jak ktoś wspomniał przydał by się :wink:
Może zrobisz Temat o robieniu piórek,niby taka pierdółka lecz się przyda.

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Siema Susellllllllll, zapodaj jakies swoje prace, wiem ze ostatnio zbierales lesniaki, zapodaj jakies fotki.

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Witam starego dawno niewidzianego druha. Ajpi niedługo skończe robic stronke internetową tam bedzie coś do pooglądania, a jeśli chodzi o leśniaki to poza kilkoma modelami reszta jest na srednim poziomie zrobiona więc nie ma co pokazywac za bardzo.

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Doskonała robota, ale zastanawia mnie jedno - jak ze stabilnością tego modelu. Podstawka jest jakoś dociążona? Bo inaczej nie widzę go w akcji, co chwila ryłby nosem w stół. :mrgreen:

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Heh dla mnie Twoj poziom sredni i tak jest wysoki, ja sam maluje ale tego nie wrzucam bo wole zaoszczedzic sobie wstydu :)
Jak zrobisz stronke to zapodaj linka. Moj e-mail to cpps@szu.pl
Nie mam gg ani naszejklasy. POdaj mi swoj e-mail to Ci napisze jak i co u mnie. Pozdro brachu.

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

stabilnosc jest bo metalowy jest szkielet a wszystko co wystaje jest z plastiku i GSu (co nie wazy tyle co metal) tak wiec o stabilnosc bym sie nie martwil ;) -> a jesli jest dociazona podstawka to tak dla 100% bezpieczenstwa !!
dead is dead

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Faktycznie jest tak jak kolega wyżej napisał, a dodatkowo skałka jest zrobiona z gipsu więc dociąża całaśc.

ODPOWIEDZ