Studio "Czarny Kot" Galeria Jankiela i Yudo

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Re: Galeria Jankiela

Post autor: Raptor »

zrób im mocniejsze kontrasty czy coś w tym stylu bo bardzo odstają od reszty
czarny ink w szczelinki miedzy płytkami? a potem ob ramówki na nowo
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

dolozylbym rozjasnienia na skorze stedzia.
Powiedz mi jednak prosze dlaczego nie zaszpachlowales szczeliny przy przedniej nodze ??
Szczeliny? Nie wiedziałem, że jest tam jakaś szczelina. Dostałem go sklejonego z bałym podkładem i myślałem, że to jakieś głębsze zagłebienie.

Na skórze z pewnością zrobiłbym żadnych dodatkowych rozjaśnień - kontrast jest wystarczająco duży.

Co do tarcz - na fotkach tego za bardzo nie widać, ale są dużo jaskrawsze i wyraźniejsze (od czystego scab red do czystego blood red). Poprawek już nie będzie, bo steg wczoraj już poszedł. Fotki wrzucę wieczorem.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Jankiel pisze:
dolozylbym rozjasnienia na skorze stedzia.
Powiedz mi jednak prosze dlaczego nie zaszpachlowales szczeliny przy przedniej nodze ??
Szczeliny? Nie wiedziałem, że jest tam jakaś szczelina. Dostałem go sklejonego z bałym podkładem i myślałem, że to jakieś głębsze zagłebienie.
Mnie to wyglada na szczeline. Przynajmniej na drugiej focie tak wyglada dziwnie :)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Z poślizgiem, ale za to więcej. Wszystko zamówienia. Swoich mi się nie chce obfotografowywać (a dodatkowo, jak się przyjrzałem swoim DE, to chyba nic się nie nadaje do prezentacji - nie mam ani jednego skończonego oddziału, a te, które mogłyby uchodzić za skończone są poobijane :))

Steg

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Saurusy

Obrazek

Obrazek

Salki

Obrazek

Obrazek

Chariot DE

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ktos mowil , ze ja oczojebnie maluje swoje lizaki... Skinki i saurusy rox , napromieniowanie poziom 1000 ;) Dobra robota ogolnie , choc nie lubie czerwieni wchodzacej w roz , wole ta wchodzaca w pomarancz.

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Hm... skinki malowane aerografem, że tak pochlapane te podstawki ? ;)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Oczywiście, że aerografem. Inaczej badziewnie by wyglądało. Klient nie chciał podstawek, więc ich nie robiłem.
Ktos mowil , ze ja oczojebnie maluje swoje lizaki...
Są bardziej oczojebne - pewnie to kwestia złego oświetlenia, bo kolory idą od fiery orange aż do golden yellow w niektórych miejscach. Jedyna czerwień to wash baal red w zagłębieniach.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kurcze , a wyglada na czerwien rozjasniana bialym z jakims dodatkiem co dal takie mocne nasycenie. Skore stega jak malowales , bo podoba mi sie ten braz - chodzi mi o kolory i etapy rozjasniania.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Masz na poprzedniej stronie, spamerze :mrgreen:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

No proszę proszę takich lizardow jeszcze nie widziałem :) Ciekawe nie powiem :) Salki jednak trochę ciemne w porównaniu do reszty. Czekm na skonczone regony wraz z podstawkami ! Pc Dodasz cieni na tarczach na stedziu mam nadzieje :]

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

No proszę Was... czytajcie, zanim coś napiszecie. Żebym nie musiał pisać po kilka razy tego samego.

Napisałem przecież, że stegadona już się pozbyłem. Napisałem też, że klient nie chciał podstawek. Więc nie będzie ani dodatkowych cieni na tarczach stega, ani fotek ze zrobionymi podstawkami.
Salki jednak trochę ciemne w porównaniu do reszty
Takie chciał. Ja bym wolał pomarańczowe.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Malowanie klasa, lecz te barwy mi nie podpadają. Salamandry w ogóle nie pasuje do poganiaczy.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

@ Rasti - próbowałem to wytłumaczyć klientowi, ale miał swoją wizję :)

Następna porcja

Bloodthirster Vardena (podstawki będę robił dla całej armii na raz, więc na razie nie ma, konwersja moja)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Lord DE Gilotyny (konwersja Gilotyny)

Obrazek

Anima Tactics dla kumpla (te paski to wina energooszczędnej żarówy - muszę zrobić zapas zwykłych żarówek z Tesco)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zaczynam dziś remont generalny swoich DE, więc będzie dużo fotek moich mroczniaków.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Malowanie porządne :) =D>
A co do samych figurek to stylisko topora pomiędzy łapami demona jest IMO trochę za grube. Natomiast konwersja lorda DE bardzo pomysłowa.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Malowanko bardzo fajne, lecz ten lordzik DE w ogóle mi w klimacie nie leży, a te włosy brr!

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

EEEE... czemu te DE z chariotu mają różowe elemęty zbroi???
(potem sie ludzie mówią że elfy to pedały)
A co do całego malowania ... podziwiam cie Jankiel :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Eltharion pisze:EEEE... czemu te DE z chariotu mają różowe elemęty zbroi???
(potem sie ludzie mówią że elfy to pedały)
I Ty się dziwisz ze ludzie po tobie jadą...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Bo mi sie nie podoba??? :?
W takim razie jacys ignorańci z tych ludzi
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Eltharion pisze:Bo mi sie nie podoba??? :?

Nie.
Bo to durna uwaga była.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Pozamiatane.

ODPOWIEDZ