Studio "Czarny Kot" Galeria Jankiela i Yudo

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Studio "Czarny Kot" Galeria Jankiela i Yudo

Post autor: Jankiel »

Miałem nadzieję, że już nigdy nie będę miał nic wspólnego z malowaniem na zamówienie, ale rzeczywistość wyprowadziła mnie z błędu :mrgreen:

Będę tu wrzucał fotki zarówno rzeczy malowanych na zamówienie, jak i własnych. Jest to oczywiście po części reklama - konkretniejszy cennik w dziale usług.

Przepraszam za słabe zdjęcia, mam nadzieję, że z czasem uda się robić wyraźniejsze.

Na początek stegadon, jeszcze wip, ale już niewiele zostało - drobne poprawki i zamontowanie załogi i giant bowa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Super steg :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

miodzio, b. fajne malowanie, chociaż strasznie ciemny :<
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4464
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetna skóra i rogi =D>

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Good work Jankielos... Btw. "niefajny" i niewdzieczny model do malwania co?

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Zajebiście pomalowane to co jest tam na górze. =D>

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

@Bem - nie jest aż taki ciemny, po prostu Jankiel nie opanował jeszcze mojego aparatu :mrgreen:
@ Ziemko - gorsze są Corps Cardy
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Te kolki i te szmaty na platformie o zawal serca mnie doprowadzaja , glupi ja skleilem calego zamiast malowac oddzielnie platforme i stedzia i teraz mam :/ Mam juz de facto tez sama koncowke , ale jakos mi mobilizacja siadla.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Skóra genialna =D>
Dark flesh?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Skóra to jakaś jasnobrązowa pactra (miała być bestial brown, ale wyszło inaczej), na to dwie warstwy devlan mud i brown ink, potem bestial brown rozjaśniany bleached bone.
Te kolki i te szmaty na platformie o zawal serca mnie doprowadzaja , glupi ja skleilem calego zamiast malowac oddzielnie platforme i stedzia
Szmaty luz, ale kołki są mega wk... do tego te głupie tyczki. Ja popełniłem tylko ten błąd, że pomalowałem platforme na czarno, a powinienem ją psiknąć jakimś desert yellow i nakładać różne washe - byłoby dużo szybciej.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Miodny :>
Klasa =D> =D>

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

co wrzucisz na podstawkę?

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

super, ale ten szaro/niebieski mi tam wogule nie pasuje

vanswirr
Chuck Norris
Posty: 368

Post autor: vanswirr »

Bardzo przyzwoicie, Towarzyszu Jankowski, bardzo przyzwoicie.

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Klassssa =D> Ten szary bardzo ładnie wygląda. Można by trochę więcej z tych szmatek światła wycisnąć. Podziwiam w ogóle chęci i cierpliwość do tak dużego modelu. :shock2:
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Naprawdę fajny, ale te czerwone tarcze są słabe - zrób im mocniejsze kontrasty czy coś w tym stylu bo bardzo odstają od reszty (zarówno poziomem jak i oczojebnością ;) )

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Bardzo fajnie się zapowiada :) Skóra ,rogi ,łuski ... =D>

p.s-Ziemko luknij na rogi ... :wink:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2009, o 15:24 przez szczurek, łącznie zmieniany 1 raz.
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

No no Jankielu ladnie ladnie podoba mi sie platforma dla zalogi. Moze przydaloby sie tam troche drybrusza na kantach bo tak troche za czysto to wyglada. Dodatkowo dolozylbym rozjasnienia na skorze stedzia.
Powiedz mi jednak prosze dlaczego nie zaszpachlowales szczeliny przy przedniej nodze ?? :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Szczurek teraz wiem ,ze ostatnia warstwe musze duzo jasniejsza zrobic i na wieksze powierzchni. Na drugim pocwicze.

Awatar użytkownika
Lugburc
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117

Post autor: Lugburc »

Pięknie pomalowany model - gratuluję =D>
Nie potrzebny mi twój żal ani twoje miłosierdzie. Już wolę jak walczysz!
http://www.youtube.com/watch?v=5nyDYI-bO-8

Durbgu Dashu! Durbgu Dashu! Durbgu Dashu! [Władco świata!]
http://www.youtube.com/watch?v=XNNqc4pdbNA
Lugburc

ODPOWIEDZ