Dziewczyny do składu żeńskiego na DMP poszukiwane!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Re: Dziewczyny do składu żeńskiego na DMP poszukiwane!

Post autor: GoblinNadGobliny »

Yudokuno pisze:jestem chętna z moimi DE. Na mnie nie potrzeba nekromanty przynajmniej :mrgreen:
madrze Agnieszko, potem nas bedziesz poznawac ze swoimi nowymi kolezankami z druzyny! tak trzymaj!
Obrazek

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Dobrze dobrze oby takich żeńskich składów jak najwiecej...im wiecej takich składów tym wiecej darmowych pkt-ów :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

tu nie chodzi o grę w żeńskiej drużynie. Po prostu moje geriatria się wysypała w ostatniej chwili :(
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Undead84 pisze:Dobrze dobrze oby takich żeńskich składów jak najwiecej...im wiecej takich składów tym wiecej darmowych pkt-ów :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted:

ambitnie :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Undead84 pisze:Dobrze dobrze oby takich żeńskich składów jak najwiecej...im wiecej takich składów tym wiecej darmowych pkt-ów :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted:
Wiesz, że po takiej deklaracji jak przegrasz z dziewczyną będziesz musiał to tyłkiem odszczekać? :D :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Lazur pisze:
Undead84 pisze:Dobrze dobrze oby takich żeńskich składów jak najwiecej...im wiecej takich składów tym wiecej darmowych pkt-ów :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted:
Wiesz, że po takiej deklaracji jak przegrasz z dziewczyną będziesz musiał to tyłkiem odszczekać? :D :mrgreen:
wystarczy, że postawi 6 flaszek babskiej drużynie, po jednej na łebka :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Yudokuno pisze:
Lazur pisze:
Undead84 pisze:Dobrze dobrze oby takich żeńskich składów jak najwiecej...im wiecej takich składów tym wiecej darmowych pkt-ów :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted:
Wiesz, że po takiej deklaracji jak przegrasz z dziewczyną będziesz musiał to tyłkiem odszczekać? :D :mrgreen:
wystarczy, że postawi 6 flaszek babskiej drużynie, po jednej na łebka :D
Ok wchodze w to :D...to co Challenge???
A tak serio to fajne że będą składy żeńskie bo przynajmniej bedzie mniej gejowo na turnieju:D

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Undead84 pisze: A tak serio to fajne że będą składy żeńskie bo przynajmniej bedzie mniej gejowo na turnieju:D

Oj tam oj tam

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Własnie, to miało swój urok, :mrgreen:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

przepraszam bardzo, nie wydaje mi się, żeby propozycje sikania do umywalki czy solidnej klepy w plecy na powitanie były tak bardzo kobiece. Ze mną czy bez i tak było gejowo :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Justyna, wysłałem Ci PM-kę, związaną z obecnością żeńskiego składu na DMP. Byłbym wdzięczny za mozliwie jak najszybszą odpowiedź, z góry dzięki.
Obrazek

ODPOWIEDZ