Czy zastanawiacie się ??

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Czy zastanawiacie się ??

Post autor: Sevi »

kubon pisze: Byle nie plastik [-o<
Jeżeli będą boxy z bohaterami, to na 100% będą plastiki, takie jak u HE, do dowolnego złożenia.
Na bank zmieni się magia, napewno będzie silniejsza ;)

Co do reszty nie ma co gdybać, tak jak już napisali przedmówcy :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Ja osobiście mam nadzieję, że armia zachowa swój dziki niepowtarzalny klimat, że nie będzie żadnych przegięć ale dużo możliwości robienia klimatycznych rozpisek, że będzie zbalansowana. Co do booka to mam nadzieję, że będzie dużo fajnych art worków, fluffu, sceniariuszy, zdjęć i podobnie jak book do o&g będzie w twardej okładce ale to nie ma większego znaczenia... Co do figurek... wiadomo czego chcą wszyscy nowych zajebistych figurek... tego i ja chcę ale mam nadzieję, że bez żadnych dziwnych pomysłów... mogliby zmienić ptactwo! bo to teraźniejsze jest jakieś takie nijakie :/ może pojakią się jakie śnowe jednostki? wiewiórki z łukami ;) rydwan odpada! kompletnie nie widzę takiej jednostki w armii WE.
Popularne jest tworzenie przez GW nowych jednostek rare ale ja kompletnie nie wyobrażam co by to mogło być...
Nowi bohaterowie?... jak najbardziej, tak samo czary i przedmioty oraz ciekawe zasady specjalne dla nich i unitów.
Co sądzicie o czymś podobnym do beastmeńskiego ambushu? Widzę WE z taką zasadzą odpowiednio dla nich przerobioną i przystosowaną. Chyba się naoglądałem za dużo Robin Hooda ;) Koniec dywagacji, czas pokaże. Na razie kończę swoje skaveny, a z robieniem WE do nowej edycji.

Awatar użytkownika
Michał Archanioł
Mudżahedin
Posty: 205

Post autor: Michał Archanioł »

A co tu jest do gdybania chłopy. Tendencja GW jest iść w podobne szyki jak 5 ed. To będzie może powtórka z rozrywki (ja co prawda jej nie pamiętam bo młody jestem i mleko pijam).
No zastanówmy się co dostanie każda armia od GW.
1. Monster (taki pokroju pająka), coby fani nie narzekali, że mają za dużo kasy w portfelu,
2. Jak nie monster to ołtarz albo kowadło Valuna :D
3. Magia musi być dostosowana czyli na pewno + signature spell
4. Kilka przedmiotów magicznych (w sumie) bo resztę mamy w głównym AB
5. Nowy bohater
6. Lekkie modyfikacje jednostek piechoty, najpewniej jakieś dodatki i zmniejszenie kosztu punktowego o 1-2 punkty za model
7. Osobiście liczę na to że Unicorn będzie rzezał a smok albo stanieje albo dostanie dodatkową zasadę: "pali gwałci i jeńców nie bierze" :lol2:
8. ....i ostatnie rewelacje to takie że kodeks wyjdzie gdzieś końcem 2012 roku, czyli po tym jak Polska wygra Euro i przed końcem świata... :badgrin:

Pozdro panowie i panie. Nie miejcie zmaz nocnych z powodu nowego AB, nie warto. Lepiej korzystać z nadchodzącej wiosny i wyjść na zewnątrz.

Awatar użytkownika
slouch
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: slouch »

no dobra, ale pozostaje jeszcze pytanie: kiedy?

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Z tego Co wiem i wyczytałem z różnych forów w necie to GW ma ambitne plany zeby wydawać 1 AB na 2 miesiace. Czyli wychodziło by ze po TK, OK, Bretce zostaniemy my czyli obstawiam ze my dostaniemy jakiś prezent na gwiazdkę koło Listopada/Grudnia ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

No już się doczekać nie moge ale boje się by GW nie zepsuło tej armi bo patrząc na nowe AB to myślenie ogranicza się do 0 :(
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Mam podobne odczucia. Ale patrząc na 2 ostatnie AB (Bestie i zieloni?) To wyglada na to ze GW nie robi juz przegiec. Bo powiedzmy sobie szczeże, - mozna było wynieść O&G na wysokie pozycje tak jak stare DE kiedy dostały nowego booka. Ale może GW przestało juz przeginać AB i wróci to w miare normalnych armii.
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

A HE, VC, Demony? No nic zobaczymy jaki kodex dostana TK. Czego GW nie wymyśli i tak nic na to nie poradzimy a ja nadal będe grał leśniakami bo podobają mi się figsy ale ta armia straci smak niestety.
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Mówie 2 ostatnie ;) Ciekawe Czy GE zostanie przy takiej tendencji :D
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Smerfaster
Chuck Norris
Posty: 548
Lokalizacja: Włocławek Klub Fantasy FENIX

Post autor: Smerfaster »

pewnie na darmo piszę ten post ale chciałbym jakiejś maszyny u nas np bolec
Obrazek

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Omg maszyny ahah, co najwyżej będzie drzewo rzucało kamieniem
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Master Smerfaster pisze:pewnie na darmo piszę ten post ale chciałbym jakiejś maszyny u nas np bolec
pomyliłeś armie kolego.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

A wiecie co. Miły by było jakby dali nam jakas corową jednostkę w klocku :D
Takie spear elfy jak w DE czy HE ;) Było by bardzo miło i w koncu moja pomalowana 20 spearelfów stylizowanych na WE miała by zastosowanie :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

jak poprawią nam Ward'a tak jak demonom, będę zadowolony 8)

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Nie bo jeszcze będą nam się driady sypać i co wtedy :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Ok wiemy, że kolejny book to OK, a potem albo bretka albo we. Tak czy siak WE wypadną w 2012 roku

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Kefas pisze:Ok wiemy, że kolejny book to OK, a potem albo bretka albo we. Tak czy siak WE wypadną w 2012 roku
Optymista [-X

Szepty głoszą, że nawet Dwarfy będą przed nowym AB do naszych woodów a kto wie co jeszcze wcisną przed nami :mrgreen: (demony? =D> )
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Luc pisze:
Kefas pisze:Ok wiemy, że kolejny book to OK, a potem albo bretka albo we. Tak czy siak WE wypadną w 2012 roku
Optymista [-X

Szepty głoszą, że nawet Dwarfy będą przed nowym AB do naszych woodów a kto wie co jeszcze wcisną przed nami :mrgreen: (demony? =D> )
Demony nie... ok, bretka, czy dwarfy to tak ale nic innego bo tylko te booki zostały do odświeżenia.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Czy przykład O&G niczego nie uczy...?
Zdaje się że oni mieli w miarę świeżego booka... nieprawdaż?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ja tam wyglądam nowego booka.
Fakt że to co obecnie wychodzi nie poraża swoją mocą ale miła byłaby jakaś odmiana, ta sama księga od lat i wychodzi na to że grało się już prawie każdą możliwą rozpiską…
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ