Armia dla kobiety coby zapomniała o psie

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Re: Armia dla kobiety coby zapomniała o psie

Post autor: krystian1wielki »

tak jak ktoś wspomniał wcześniej najlepiej ją wybadaj - skoro lubi malowac to nie będzie trudne i będziesz mieć obraz sytuacji tak to nie trafisz i będzie ciężko bo każdej kobicie co innego może pasować

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

A ja kupiłem takiego psa swojej :) i nie narzekam.
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, podbudowaliście mnie, postaram się co nieco odpowiedzieć na posty:

* na tańce ze mną chodzić nie wyrażono chęci ( a mam tu parę sukcesów... no dobra, jeden :oops: ), jakiś czystszy basen u nas drogi jak cholera, ale niedługo dwa nowe otwierają (Olsztyn \:D/ Kortowiada :!: :wink: ).

* siedzi głęboko w fantasy, pyskata, grać lubi ( w mmo, skrable czy karkazonnn to ja jestem przy niej mały pyś) więc wstydu by mi na stole nie przyniosła, wyrażam przekonanie że to ja bym kwitł z dumy :-o

* psa rasy maltańczyk przedstawiam jej jako kalekę życiową, co z krawężnikiem czy schodami ma problem, but rozmiar 44 działa na niego jak Stopa Gorka na gnoblara i odpowiednio zarośnięty nadaje się tylko na mopa do podłogi (zostało tyle rozsądku, że "nasz" byłby krótko ścięty).

* Zaczęliśmy oglądać figurki na g-w , nie wiem czy się czegoś domyśla, ale udało mi się wyłonić trio najmilszych jej oku figurek. W kolejności:
1. Demony
2. Lizaki dzięki skinkom
3. Gobosy

Po czym po dyskusji, przeglądaniu katalogów, wertowaniu www padła deklaracja, że jak czymś miałaby grać (umiarkowany aplauz) albo zacząć zbierać armię (entuzjazm) i ją malować własnym schematem (szał na trybunach) to wybór mógłby być tylko jeden:

tada-da-daam! Zwycięzcą zostali

Night Goblins :!:


I gut. Jednak ciężko zrozumieć kobietę, bo hordowość której się obawiałem została uznana za plus, a zamiłowanie do fluffu fantasy jednak ustąpiło chęci malowania i terenokreacji, lub choćby modelowania podstawek (nie wspomniałem, że pani lubi tworzyć makiety). Martwi mnie jedno - gobliny przeszły głównie dlatego że są małe i słodko rubaszne, a do tego dużo ich. Tak więc instynkt macierzyński zaczął się ujawniać, trochę mnie to zmroziło, ale jeżeli choć na parę lat przeskoczy on na gobliny - to cena za spokój jest niewygórowana.

Także dziękuję wam i małemu Łaaaaa :D

Pozdrawiam


PS. Dla relaksu, kiedy pani udowadniała mi koneksję maltańczyka z fantasy

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Obrazem pro :mrgreen:

A jednak jak widać to nie tak prosto powiedzieć WE czy HE, bo to kobieta. :lol2:

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Jak nie chce Ci się opiekować zwierzakiem, a ona jakiegoś chce, to kup jej kota. Jak zobaczy to też się zakocha a jak się już przemęczysz przez parę miesięcy to tylko karmić go trzeba będzie :wink:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Night Goblins.... hmmm.... z jednej strony fajnie bo jeszcze można sporo dostać stosunkowo tanio ze strarterów z poprzedniej edycji. Z drugiej strony jednak samo NG to dość mocne ograniczenie całej armii jaką są O&G.... no chyba, że z czasem przestawi się na całą armię, z zielonymi we wszystkich smakach.

edit:
Ciekawe czy zarejestruje się kiedyś na forum i znajdzie ten temat. Zobaczyłaby z jaką desperacją pisałeś ten temat. :roll:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

spacery w złą pogodę z takim maltańczykiem to musi być niezapomniane przeżycie... białe falbany ujebane w błocie :D

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

Koty sa fajniejsze i nie trzeba sie nimi tyle zajmowac.
Orki i gobliny to dobra decyzja, moja dziewczyna jako pierwsza armie ma wlasnie ich a jako druga tez wymieniany Woch.

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Kefas pisze:spacery w złą pogodę z takim maltańczykiem to musi być niezapomniane przeżycie... białe falbany ujebane w błocie :D

Taki maltańczyk jak na wyżej wymienionym zdjęciu jest, że tak powiem wersją wystawową, normalnie te psy nie posiadają takich włosów.
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Pies zaczyna sie od 20 kg. Nie przesadzajcie z nazywaniem przerosnietych chomikow psami... :evil:

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Jeżeli nie będzie innej opcji jak kupno psa, może zaproponuj wybór innej rasy, która mniej szczeka, jest spokojniejsza i którą można strzyc. Ja mam shih tzu i wcale nie jest jak źle jak się pchlarza( niedawno zeżarł moją kolację) ostrzyże. A co do białego futra, w zimie zwłaszcza gdy na śniegu osadza się sadza to dramat
Btw kolega Kroon ma pełną rację, nie należy się odnosić do zdjęć z książek o psach i stron najlepszych hodowli, bo tam są psy mega wypicowane, wyszczotkowane itp.
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

sadza? gorzej jak to sraczki dostanie. kolega miał koty persy , to był dramat.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A ja mam yorka i w życiu nie zamieniłbym na innego :) Dopóki go nie kupiliśmy z żoną miałem tę rasę w pogardzie, znałem tylko typy "wystawowe". Nasz jest chowany jak normalny pies, zapewniam, bardzo bystre, inteligentne, wierne i oddane stworzenie, a przy tym rozkoszne ;) A jeśli jest chowany w normalnym otoczeniu nie jest szczekliwy (znam yorki, które okropnie rozwydrzono). Zdecydowanie nie jest to pies - zabawka dla panienek ! Maltańczyk zresztą też, to jeden z przodków terrierów (tak słyszałem).

Od czasu gdy kupiłem żonie psa, patrzy zupełnie inaczej na moje hobby ;) Wyjazd na turniej, kupno sobie czegoś nie jest już takim problemem. BTW ciekawe, ilu z wypowiadających się w temacie mądrali jest żonatych ;)

Do kociarzy - sam miałem bydlaka - łowcę, ale to naprawdę inna bajka ;)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Nijlor pisze: BTW ciekawe, ilu z wypowiadających się w temacie mądrali jest żonatych ;)
Może z 2. Ja w przyszłym roku dołączę do tego grona..... Wtedy będę musiał kupić drugiego :D
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Nijlor pisze:Wyjazd na turniej, kupno sobie czegoś nie jest już takim problemem
trafna uwaga ,zwłaszcza w tymi wyjazdami.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Serio, jest wyraźna zmiana - żona zostaje z psem i nie jest smutna, a jest jeszcze inna metoda - ukochana do teatru (sama lub ze mną - rożnie) - ja na turniej. Np. Wczoraj żona byłasama na spektaklu, ja w sobotę jadę na pre - macki do Zgierza ;) Grunt to dyplomacja (prawie jak w HoM&M ;)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Miałem kiedyś dwa takie pieski i były bardzo milusie :mrgreen:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ja mam yorkshire terriera i traktuję go jak psa myśliwskiego. Prawie nie szczeka, tylko cieszy się do wszystkich (w tym do listonoszy), tylko jak w nocy chodzi się po domu, to czasem budzi się, szczeknie, sprawdzi kto to i śpi dalej. I wygląda normalnie, ma włosy ostrzyżone na krótko, jedyne co jest głupie to kurteczka zrobiona ze starej kurtki, bo yorki mają cienką sierść i inaczej marzną, więc takie ubranko jest potrzebne.
Co do armii: na samych NG raczej na turniejach się nie podziała, trzeba dokupić savage'y, dużego pająka (podobno dużo frajdy z malowania) i trolli żeby móc wyjść z domu. Poza tym mam trochę na sprzedaż, atak klonów, ale co tam. Jak ktoś lubi malować 10 razy tę samą figurkę to proszę bardzo. Ja bym polecał myszy, GW odgraża się, że każdy clanrat wygląda zupełnie inaczej.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

Fajny topic :D

tak podczas przeglądanie zdziwiłem się ilością głosów za WE i HE..

moje siostry tak dla przykładu lubią umarlaków TK i VC (cisnienie na TK). Młodsza nawet jak miałem więcej czasu to grywała ze mną właśnie TK :wink:

ODPOWIEDZ