Domowe Karty Magii

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Re: Domowe Karty Magii

Post autor: Matis »

Obrazki najgorzej jest dobrać. Okazało się, że w całym Internecie nie ma obrazka przedstawiającego drzewo, które przebija gałęziami ludzi lub potwory...
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

wampirowe wyszły Ci zajebiście :) Masz zamiar wszystkie Lory zrobić? fajno by było mieć takie wszystkie z jednej mańki bo styl świetny
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
DiabliQ
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Wschodnie kresy Sylvanii

Post autor: DiabliQ »

crovaxus pisze:wampirowe wyszły Ci zajebiście :) Masz zamiar wszystkie Lory zrobić? fajno by było mieć takie wszystkie z jednej mańki bo styl świetny
Wampirowe mi wyszły lepiej bo je robiłem pierwsze specjalnie dla sowjej armii, no myslałem żeby tylko zrobić vampiric death i shadow bo z tego korzystam, ale jak by byi chętni to mógbłym już powoli robic inne lore'y.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Zrobiłem karty magii HE będą dzisiaj (w sensie w środę) wieczorem.
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
DiabliQ
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Wschodnie kresy Sylvanii

Post autor: DiabliQ »

Shadow już gotowy, następny w kolejności będzie Light. Pewnie pojutrze dopiero do niego siądę, chyba że znajdę jakimś cudem czas jutro.

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

PS Znaleźć sensowny obrazek dla wahadła to katusze :lol2:
Ostatnio zmieniony 28 sie 2013, o 22:46 przez DiabliQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Moje są bardzo proste, bez obrazków, sam surowy tekst ;)
Wydrukowałem je na samoprzylepnym papierze i przykleiłem do kolorowego bloku technicznego, dodając 1-2 mm na marginesach. Kolor rewersu odpowiada kolorowi magii. Zdolniacha może sobie narysować, przykleić lub dodrukować na rewersie symbol danego kolegium ;)
Karty pasują do standardowych koszulek od gier karcianych.

Link do pliku: Magia.rar

I fotki poglądowe

Obrazek

Obrazek
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Prezentuje karty magii do domeny wysokiej magii:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I jak podoba się?
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

problem z kartami dotyczy ich dostępności a nie ceny. karty do ogrów kupiłem jakimś cudem jak byłem w uk nawet skelpikarz się śmiał że ich nie ma prawa być.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
DiabliQ
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Wschodnie kresy Sylvanii

Post autor: DiabliQ »

Light zrobiony, dodałem też do juz gotowych domen karty Lore Attribute (wklejone w odpowiednich postach). Kolejne domeny już niedługo.

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 29 sie 2013, o 21:59 przez DiabliQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Chester22
Chuck Norris
Posty: 476
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Chester22 »

Możesz jeszcze zrobić tylną część karty, z jakimś ładnym obrazkiem :D

Awatar użytkownika
DiabliQ
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Wschodnie kresy Sylvanii

Post autor: DiabliQ »

Chester22 pisze:Możesz jeszcze zrobić tylną część karty, z jakimś ładnym obrazkiem :D
Rewersy planuję zrobić, ale nie mam chwilowo weny, a nie chce ich zrobić byle jak. Czekam aż wpadnie mi do głowy jakiś ciekawy wzór :mrgreen: .
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5090
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Macie jakiś fajny pomysł jak zrobić tak żeby te karty były trwałe? I żeby ktoś kto nie jest plastykiem dał radę to zrobić :D
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wsadzić w protektorki.
I btw poważnie jest taki problem z ich dostępnością? Bo tak zastanawiam się, po co tak kombinować. Ja swoje 8 lore'ów kupiłem kiedyś bez problemu i mam oryginalne.

Awatar użytkownika
DiabliQ
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Wschodnie kresy Sylvanii

Post autor: DiabliQ »

JarekK pisze:Macie jakiś fajny pomysł jak zrobić tak żeby te karty były trwałe? I żeby ktoś kto nie jest plastykiem dał radę to zrobić :D
Ja wydrukowałem na papierze fotograficznym błyszczącym i nakleiłem na tekturkę. Można też w jakieś koszulkina karty zapakować.
Rasti pisze:Wsadzić w protektorki
I btw poważnie jest taki problem z ich dostępnością? Bo tak zastanawiam się, po co tak kombinować. Ja swoje 8 lore'ów kupiłem kiedyś bez problemu i mam oryginalne.
Zwyczajnie lubię robic takie rzeczy bo mi to daje satysfakcję :D Przyjemniej mi się ich używa jak sam je wykonałem, a jak komuś jeszcze się podobają to w ogóle super. Poza tym za pieniądze zaoszczędzone na kartach mogę sobie sprawić banshee albo necromantę nowego ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
DiabliQ
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Wschodnie kresy Sylvanii

Post autor: DiabliQ »

Lore of Fire juz gotowe

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Damas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Post autor: Damas »

Bardzo mi się podobają. Ładne, przejrzyste, nie brak im niczego. Chyba też je sobie wydrukuję. Graty dla Ciebie, że Ci się chciało.
DE turniejowo (W/D/L)
12/4/10
Nowe DE turniejowo (W/D/L)
8/3/3

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Zgadzam się z przedpiścą, dobra robota!

Awatar użytkownika
Raqq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Raqq »

Rasti pisze: I btw poważnie jest taki problem z ich dostępnością? Bo tak zastanawiam się, po co tak kombinować. Ja swoje 8 lore'ów kupiłem kiedyś bez problemu i mam oryginalne.
Najgorzej z tego co wiem jest z armijnymi lorami. Dodruków ma nigdy nie być. Ja przy premierze swoich O&G nie ogarnąłem, cały zapas wykupiony i obecnie jestem skazany na czarno-białe wydruki znalezione gdzieś na necie. Ale włożone w zwykłą koszulkę razem z kartą od dawno nie granej karcianki sprawują się bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

najlepszy lore pod względem obrazków moim zdaniem to Fire ;)

najlepszą kartą pasującą klimatem moim zdaniem jest wampiryczna "5" cudownie dobrany obrazek do nazwy czaru =D>

generalnie pisałem w wampirzym temacie, ale i tutaj powtórzę. Zacna inicjatywa =D>

Awatar użytkownika
Matias
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Matias »

Bojek pisze:najlepszą kartą pasującą klimatem moim zdaniem jest wampiryczna "5" cudownie dobrany obrazek do nazwy czaru
To jest obrazek w warammera inwazji (młotkowa karcianka) - z tego co pamiętam, to chyba jest z karty... Curse of Years ? :mrgreen:

ODPOWIEDZ