Gigant z Ogra! Zdjęcia!

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Nie wyszło :P

Adaśko

Post autor: Adaśko »

Nie szkoda ci ogra na takie cos?

EDIT: I green stuffu?

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Ładny ten plastuś.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Kerim pisze:a co on ma w drugiej łapie ?!?
Kucyka z wozem?
Kucyka, ale bez wozu, trzyma go za uprzęż (nie wiem czy dobrze to napisałem :P ).
Nie szkoda ci ogra na takie cos?
EDIT: I green stuffu?
Nie, nie szkoda mi na "takie coś" ani ogr, ani green stuffu.
czasem lepiej grac karteczkami (;
Moim skromnym zdaniem lepiej grać "takim czymś" niż karteczkami.
Przeciwnik widząć "coś takiego" wie że to gigant, a jak leży karteczka to niekoniecznie.
@ Kerim:
Dobrze zacząć od czegoś łatwiejszego? tzn od czego np?
P.S.
Figurka nie jest artystycznie wpsaniała, ale jest gigantem i mam już w armi giganta akurat na turniej na pojutrze.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Piotr3K pisze:Dobrze zacząć od czegoś łatwiejszego? tzn od czego np?
Od mniejszych elementów, a nie od razu od całej (niemal) figurki. Jakieś bandaże, kolczuga, sakwy, worki, futro. Żeby się z GSem oswoić itd. Potem jakieś dorzeźbienie brakującego kawałka ręki, ogona, czegokolwiek. A na samym końcu dopiero tak duże przedsięwzięcie jak gigant. Ulepienie człowieka nie jest proste, a co dopiero giganta.

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

Omg, niewiem co to ale jest tak brzydkie że aż piekne :P myślałem że się bardziej postarasz :lol: jak na stuł to sie nadaje, ale jak dlamnie to taki, hmmm nieprzemawiający :P, spoko loko, to tlyko moje zdanie:P
Pozdro, chociasz malowanie jest dobre :)
Ostatnio zmieniony 19 lip 2007, o 16:51 przez Artek'sWorkshop, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Lunn pisze:Od mniejszych elementów, a nie od razu od całej (niemal) figurki. Jakieś bandaże, kolczuga, sakwy, worki, futro. Żeby się z GSem oswoić itd. Potem jakieś dorzeźbienie brakującego kawałka ręki, ogona, czegokolwiek.
Ok, dzięki. Poćwicze troche.
Ładny ten plastuś.
Chociaż ktoś się poznał na moim gigancie :wink:
chociasz malowanie w dobre
Dzieki :P .. tyle komplementów naraz uuuu...

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Artek'sWorkshop pisze:Pozdro, chociasz malowanie w dobre :)
Polecam wizytę u okulisty

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

Lunn, ok może i masz racje, figurka niejest może pomalowana na wysokim poziomie, ale starał sie chłopak jak mógł dlatego się dziwie że chciało się mu to robic. I to nie powud żeby orazu pisać np. Ale do dupy malowanie, mi siętam podoba i niemam go zamiaru obrażać tymbardziej że to mój kolega, :lol: tym więcej bedzie robił takich rzeczy to tym bardziej bedzie se radził z green staffem :D . Każdy stara się jak może i piewnie jak ja wystawie swoje parce to tez niebedą lepsze.
Więc porosił bym o wyrozumiałość :D ....
Piotr3k: powodzenia w dalszych pracach..
Pozdro....

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Gigant z niego jest. A że zmutowany i trochę dziwny? Kurde, na Goldena go nie wystawisz, wiec się nie przejmuj. Lepiej grać czymś takim, niż samą podstawką (co praktykują niektórzy posiadacze prawdziwych gw-owych gigusiów, którzy nie mogą zabrac sie do pomalowania, a nawet do sklejenia modelu).

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

Chłopak na długie nogi.
Wygląda jak by całe życie ktoś go trenował na jakąś olimpiadę... :wink:

A tak ogólnie to da radę tym pograć, ale nie jest szczyt piękności.. figurka już na pierwszy rzut oka, wygląda dziwaczne. Doradzałbym skrócenie nóg lub wydłużenie torsu. I jakiś kark....

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

oj biedny ogr ]:->
nie bardzo to wyszlo ale co sie dziwic bylo wielkie wyzwanie
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
SebekFF
Wałkarz
Posty: 73
Lokalizacja: Kraków

Post autor: SebekFF »

Ciekawy Gigant.. ciekawy...

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

raf pisze:Gigant z niego jest. A że zmutowany i trochę dziwny? Kurde, na Goldena go nie wystawisz, wiec się nie przejmuj. Lepiej grać czymś takim, niż samą podstawką (co praktykują niektórzy posiadacze prawdziwych gw-owych gigusiów, którzy nie mogą zabrac sie do pomalowania, a nawet do sklejenia modelu).
A tak ogólnie to da radę tym pograć, ale nie jest szczyt piękności.. figurka już na pierwszy rzut oka, wygląda dziwaczne.
Właśnie o to mi chodziło :P
Że to nie ma być szczyt piękności tylko do pogrania (no a jakby wyszedł szczyt piękności też by było fajnie :P )

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

No nie wiem ja bym czymś takim i z czymś takim grać nie chciał. Zamiast bezsensownie tracić GS, odłóż kasę i kup gigusia na allegro.

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

hmmm, też dobry pomysł ale za to może se kupić np. reg orków, i niewiedze sensu kupowania giganta. Już zrobił to niech ma!!! przynajmniej pocwiczył z Gs'em:P

Awatar użytkownika
Wych
Mudżahedin
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wych »

To jest po prostu czarnobylski gigant chaosu z mutant monstrosity :)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

to moze ogry go poprostu zszyly go ze swojego miecha ]:-> e to wszystko wyjasnia
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Dobra, dajmy na to że jego historia jest taka:
Było sobie nieduże królestwo ogrów i żyli tam sobie spokojnie, napadali na mieszczącą sie niedaleko wioske ludzi i zjadali ich.
Nadeszła jednak inwazja chaosu, chaośnicy zniszczyli całą wioskę i zabili ogry.
Gdy zrównali z ziemią ich wioskę ruszyli dalej, a na miejsce gdzie dawniej było królestwo ogrów przybył wyrzócony z imperialnego miasta nekromanta wraz ze swoimi kumplami -rzeźnikami, których wyrzócono za to że dawali ludziom zatrute mięso.
Gdy znaleźli stertę zabitych ogrów, pomyśleli sobie: "będzie zabawa!".
Rzeźnicy pocięli ogry i posklejali je krzywo a nekromanta wskrzesił ich twór do życia.
Gigant jednak nie chciał współpracować, zabił nekromante, rzeźników i idąc dalej przyłączył się do armii orków i goblinów (też był spragniony rozróby).
W taki sposób znalazł sie w armii orków i goblinów.
To by wszystko wyjaśniało.

A co do samej figurki to myślę że jak zrobie mu jakieś małe szczeguły, podstawkę i trochę go obkleje różnymi bitsami to będzie ok.

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Moim zdaniem tym opisem obroniłeś figurę :D Teraz wiadomo dlaczego krzywy i nieproporcjonalny :) Poćwicz trochę.. (a może sporo :P ) i będzie dobrze :)

Pozdro

ODPOWIEDZ