Zasady forum oraz sprawy do moderacji

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Podfora są spox moim zdaniem,jedyne co to to że mamy podfor o rospiskach i dział o nich O_O(inne działy armijne nie mają podfor może dlatego)! tak samo z galerią,wg mnie syf się przez to robi,każda rasa powinna mieć pofora,alebo żadna

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

Moim zdanie podfora są ok, ale można by był dodać jeszcze jedno: Rozmowy Ogólne i tam były by wszytkie inne rozmowy na temat HE.
I żeby nie było tego działu bez nazwy. (nie wiem czy da się to zrobić ale tak były by poprostu 4 podfora i wiadomo był gdzie co dawać.

Mam nadzieje że wmiare sensownie wam to wytłumaczyłem.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

ja uważam ż e podfora są przydatne nie robi sie syfff i jest ogoólnie git

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Stach pisze:Moim zdanie podfora są ok, ale można by był dodać jeszcze jedno: Rozmowy Ogólne i tam były by wszytkie inne rozmowy na temat HE.
I żeby nie było tego działu bez nazwy. (nie wiem czy da się to zrobić ale tak były by poprostu 4 podfora i wiadomo był gdzie co dawać.

Mam nadzieje że wmiare sensownie wam to wytłumaczyłem.
a kliknij jak jesteś na forum głwonym napis HIGH ELVES i to Cię przeniesie do naszego podforum, gdzie masz 4 wyjscia ;) do rozpisek, galerii, taktyk oraz mozesz zostać tam gdzie jesteś czyli taki ogólnik, tam jest topic w którym dyskutujemy, jest też temat o plotkach związanych z naszą armią odnosnie 7ed.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

No w sumie to ok. Może być tak jak jest;)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

ja jestem nadal za zmiana nazw!! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

No nazy można zmienić bo brzmią tak jakbyśmy grali w LOTRA :/

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

okey, czyli zmieniamy tylo nazwy i tyle, już wysyałm PW adminowi :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Admin says:
Podfora mogą wkróce polecieć. BP już ma jedno forum na rozpiski i jedno forum na galerię - a samo forum armijne jest przeznaczone właśnie na taktyki, czyli dyskusję o armii. Gdyby tematy z taktyk przenieść do nadrzędnego, zbierze się raptem 10 tematów - chyba przeżyjecie tę klęskę urodzaju, co? ;)
Posty z podfor rozpisek i galerii zostaną z automatu przeniesione do odpowiednich "ogólnych" for.

To wszystko nie jest jeszcze pewne, ale mówię Wam tylko o tendencji, jaka się wśród adminów zaczyna objawiać. Nie bijcie ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

dlatego nazwy jeszcze zostaną jakie są :P :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Jak wyleca podfora to zostawcie chociaz przyklejony topic "zdjecia HE". Nie kazdy chce wrzucac prace do oceny malarskiej tylko raczej podzielic sie swoja wizja armii z innymi graczami HE.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

czy te trefne nazwy moglyby zostac zmienione? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Tomash pisze:Admin says:
Podfora mogą wkróce polecieć. BP już ma jedno forum na rozpiski i jedno forum na galerię - a samo forum armijne jest przeznaczone właśnie na taktyki, czyli dyskusję o armii. Gdyby tematy z taktyk przenieść do nadrzędnego, zbierze się raptem 10 tematów - chyba przeżyjecie tę klęskę urodzaju, co? ;)
Posty z podfor rozpisek i galerii zostaną z automatu przeniesione do odpowiednich "ogólnych" for.

To wszystko nie jest jeszcze pewne, ale mówię Wam tylko o tendencji, jaka się wśród adminów zaczyna objawiać. Nie bijcie ;)
jeszcze chwilka, jak podfora zostaną to się zmieni, jak nie to po co zmieniać? Jak zapadnie decyzja to wtedy.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

A nie lepiej by było zostawienie podfor,i stworzenie podfor do armii nie mających takowych?moim zdaniem to by było lepsze rozwiązanie

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Te podfora mnie powoli wkurzaja, ciezej jest przejrzec wszystko. Moze na rozpiski mozna by zostawic zeby sie balagan nie robil, ale cala reszta spokojnie zmiesci sie w jednym podforum. Zreszta rozpiski tez.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Kosa pisze:
Tomash pisze:Admin says:
Podfora mogą wkróce polecieć. BP już ma jedno forum na rozpiski i jedno forum na galerię - a samo forum armijne jest przeznaczone właśnie na taktyki, czyli dyskusję o armii. Gdyby tematy z taktyk przenieść do nadrzędnego, zbierze się raptem 10 tematów - chyba przeżyjecie tę klęskę urodzaju, co? ;)
Posty z podfor rozpisek i galerii zostaną z automatu przeniesione do odpowiednich "ogólnych" for.

To wszystko nie jest jeszcze pewne, ale mówię Wam tylko o tendencji, jaka się wśród adminów zaczyna objawiać. Nie bijcie ;)
jeszcze chwilka, jak podfora zostaną to się zmieni, jak nie to po co zmieniać? Jak zapadnie decyzja to wtedy.
sorry, ale kiedy to bedzie.. kiedy bedzie ta odpowiedz.. bo taka gadka to byla juz dawno temu z tego co pamietam - nic sie do tej pory nie zmienilo..

"bedzie za dwa tygodnie" mam rozumiec? :)


albo mozna naprawde zrobic tak jak lith proponuje - zostawic tylko 'Rozpiski' :) - gracze HE sa malo rozpisani :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Asassello pisze: - gracze HE sa malo rozpisani :)
tak ,jesteśmy 4 podforem armijnym i gonimy WE :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Asassello pisze:"bedzie za dwa tygodnie" mam rozumiec? :)
Chciałbym kolegę uprzejmie ostrzec, że czytam ten temat i takie tekst bardzo, ale to bardzo mi się nie podobają, a na heretyków to mamy tutaj odpowiednie narzędza ;) .
Takim sarkazmem to sobie możesz strzelać do Szamana, który tekstem w cudzysłowiu zasłynął. Ale i to będzie już nudne, wytarte i tym samym nieśmieszne. Rozpalam ogień pod stosem dla Ciebie :twisted:

A co do meritum: nie chciałbym podejmować decyzji samemu, chociaż stanowisko Wafiego znam, a resztę adminów średnio ta kwestia obchodzi. Podejrzewam, że podfora wylecą w ciągu godzin :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Tomash pisze:Podejrzewam, że podfora wylecą w ciągu godzin :)
:) to juz jest konkretny konkret ;)




ps. nie mozna juz zarzartowac, bo Cie na stosie spala.. ;)
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Asassello pisze:
Tomash pisze:Podejrzewam, że podfora wylecą w ciągu godzin :)
:) to juz jest konkretny konkret ;)
No i proszę. Podfor nie ma. Następne w kolejce są Lizaki i Chaos, ale to nie dzisiaj :)
Asassello pisze:ps. nie mozna juz zarzartowac, bo Cie na stosie spala.. ;)
Żartować można, ale bez insynuowania mi tutaj przysłowiowych już "dwutygodniówek" :) Nie zapomnij z czyjego wnerwienia na owe "dwutygodniówki" i kto podniósł Border Princes ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Zablokowany