Jak zacząć ? powrót po latach

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak zacząć ? powrót po latach

Post autor: Laik »

GrimgorIronhide pisze:Akurat nowy patch zaorał balans dość mocno (ale to tak na marginesie)
szacun - w ciągu 1h, przeczytałeś wszystkie booki, porównałeś je ze sobą, sprawdziłeś zmiany w rulebooku, zmiany we wszystkich lorach magii i bez żadnej gry stwierdziłeś stanowczo że balans zniknął =D>
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Zapomniałeś dodać, że rozegrał ze 100 bitew wszystkimi armiami vs pozostałe

:mrgreen: :mrgreen:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Mojmir
Warzywo
Posty: 12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mojmir »

Kal_Torak pisze: Do 9 edycji może raczej cię zrazić kierunek "zmian" albo wymęczenie ciągłym patchowaniem, jak w niektórych grach komputerowych.
To prawda, że częste zmiany mogą być dość męczące. Człowiek jeszcze się nie przyzwyczaił do nowych zasad a już są nieaktualne. Mam nadzieję, że system się "ustabilizuje", bo ciągłe patchowanie może na dłuższą metę bardziej frustrować i zniechęcać niż poprawiać jakość gry.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Mojmir pisze:
Kal_Torak pisze: Do 9 edycji może raczej cię zrazić kierunek "zmian" albo wymęczenie ciągłym patchowaniem, jak w niektórych grach komputerowych.
To prawda, że częste zmiany mogą być dość męczące. Człowiek jeszcze się nie przyzwyczaił do nowych zasad a już są nieaktualne. Mam nadzieję, że system się "ustabilizuje", bo ciągłe patchowanie może na dłuższą metę bardziej frustrować i zniechęcać niż poprawiać jakość gry.
Z tym też również bywa, bo część osób lubi ciągłe zmiany w mecie wymuszone przez patche czy motwyacji dostarczają emocje kiedy coś czego nie lubimy się znerfi albo ten rage gdy pojedzie się po tym czym akurat gramy ;P.

Oczywiście ekipa od 9 edycji najprawdopodobniej będzie ten system balansowała w nieskończoność, bo silnik mechaniczny i konstrukcja frakcji bazuje na 8 edycji, której osobiście nie znosiłem, a fundamenty na którym stoi ta mechanika jest już bardzo przestarzała i wadliwa. No ale lepsze systematyczne albo nawet zbyt częste patchowanie systemu niż jego całkowity brak, jak w przypadku postępowania GW.

ślivek
Kretozord
Posty: 1672

Post autor: ślivek »

Będzie stabilna wersja na przełomie kwietnia/maja i najpewniej niezmieniona wcale przetrwa jakoś do sierpnia.
Obrazek

ODPOWIEDZ