Moje WE

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

bardzo fajne i na stole prezentuje sie jeszcze lepiej ale...

bardzo nie podobaja mi sie driady ani ich kolor ani fragmenty od starych driad jakos w wiekszosci przypadkow nie pasuja, mylse ze lepiej by to wygladalo z czesciami od nowych plastikowych driad
podsumowojac: Szacuneczek :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Mi się podobają bardzo, zwłaszcza już wspomniany Brokuł czy też GG w trawie.
Barwy też mi się podobają, jakoś tak bardziej przemawia do mnie styl taki baśniowy właśnie. tak jak było w 5ed. Np. Orki w czerwonych spodniach z budyniem od ucha do ucha (uśmiechem) :D

Brawo!!!!!

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

bless: chodziło mi o pomysłowość, a nie jakość malowania ...

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

dziekuje za wszystkie za i przeciw.

- kolory sa takie a nie inne bo mi takie pasuja. kto widzial na zywo ten wie ze sa bardziej stonowane... niestety fotograf ze mnie zaden ;)

- driady... pomysl byl i jest taki ze driady to zajebiste laski a na czas zagrozenia materializuje im sie pancerz jak korowa skora w D&D (kto gra ten wie o co chodzi...) i powiem szczerze ze mi sie bardziej podobaja czesci od starych driad... sa bardziej drzewiaste i mocniejsze... nie wiem czy zrozumiale napisalem... kolor driad... czemu uwazacie ze driady sa innego koloru niz zielony? w znacznej wiekszosci fabularniakow sa wlasnie koloru zielonego (tak samo DE bym malowal z czarna skora :) )

- WR sa na urwisku i jest to zamierzone... sa w pelnym galopie i wypadaja na wrogow skaczac z wlasnie tego urwiska (co nie jest za wysokie widac na figurkach...)

- trawa zbyt prosta... zartujesz chyba? nieuzywana trawa bardzo ale to bardzo ladnie rosnie prosto... przejdz sie kiedys na jakas dzika polane... ( albo do ogrodu kogos naprawde bogatego ;) )

- brokul... no coz zostal tak ochszczony i tego juz raczej sie nie zmieni... ;)

- na koniec stwierdze tylko ze nie uwazam ze jest to przerost formy nad trescia... na stole jak to wszystko stoi kolo siebie naprawde mi sie podoba... dalej wg mnie jesli mam armie bretoni to oczywiscie bym tak jej nie zrobil bo to inny rodzaj armii ale WE sa tak bogate w tereny ze tylko kombinuje jak wladowac drzewka na podstawki... bless wie... a i tak mi sie to uda zeby konkretnie wygladalo ;)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

A może takie podstawki(wersja demo)

http://img515.imageshack.us/my.php?imag ... emozo2.png

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

eee... to byla zlosliwosc czy konkretne pytanie...?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

mi się wydaje ze to było pytanie. :P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

to hmmm... zostane przy swoich ;P
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Santi
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Wołów, klub Karak Var

Post autor: Santi »

zarąbista armijka

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Mi sie bardzo podoba :) Kolory sa Zywe a nie metne\ciemne i smutne a to dla mnie jest Duzy Plus :) WR hmmm gdyby nie ta podstawka :P Super pomysl z ta duza Trawa Wielkie brawa Driady zielone?:D no nie wiem jak kto lubi :P A Brokula juz kiedys widzialem i wiem ze jest spoko :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Z tym , ze widziales starego... Ten jest jego synem :D:D:D

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

bigpasiak pisze:dziekuje za wszystkie za i przeciw.
Paweł, Twoja armia jako całość po prostu wymiata. Zdecydowanie najlepsza w Kohorcie (Ziemek, to był policzek - nie nadstawiaj drugiego, tylko bierz się do roboty! :D ) i na pewno w ścisłej czołówce w Polsce.

Nie będę krytykował detali (no dobra, nie pohamuję się - nie podobają mi się te oczy! :) ) bo w armii na stół liczy się efekt całościowy.

Czepianie się urwiska i trawy uważam za bezzasadne. Poza tym pomysł z trawą i jego wykonanie to pełen wypas!

A driady są fajne z tą korą. Pomyślałbym o bledszym zielonym. Teraz był głównie Emerald Green? Może pokombinuj z Snot/Goblin Green? Lub nawet dodaj do zielonego jakiś Desert Yellow czy Graveyard Earth...

Piotr

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Armia wygląda fajnie.Zwłaszcza Brokuł i łucznicy w wysokiej trawie.


Jak dla mnie armia trochę za bardzo jaskrawa i kolorowa ale o gustach się nie dyskutuje.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Piotrze , ale ja nie odbieram tego jako policzek , bo taka jest prawda. Co nie zmienia faktu , ze powinienem sie wziac do roboty , tylko mi sie tak fatlnie lizaki maluje... ( z tego co w zyciu malowalem to zdecydowanie powinienem grac HE)

P.S. Wlasnie skonczylem malowac kolejne 2 skinki :wink:

P.S.2 Mi tez sie oczy nigdy nie podobaly i nie beda , ale Pasiak i tak tego nie zmieni :wink:

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Ziemko pisze: ale Pasiak i tak tego nie zmieni
dokladnie :)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

armia wizualnie piękna :) żywe kolory pasują jak najbardziej do WElfów, konwersje ok. Z łuczników to bardzo mi się podoba pomysł z tą gałęzią pociętą na szerokości podstawek, gratuluje bo wg mnie to genialny pomysł :D przyczepić się tu moge jedynie do ridersów któzy wyglądają jakby mieli zaraz skoczyć do jakiejś przepaści (plusem owych figurek na skałce jest duży dynamizm, bardzo fajnie Ci to wyszło), i drugą rzeczą do jakiej się czepnę są driady, poprostu jakoś tak dziwnie wyglądają, a że zielone to mi nie przeszkadza :) a na koniec dodam że BROKUŁ rulez 8) podsumowując armia jest śliczna i widać że włożyłeś w nią mase serca i pracy, gratuluję :)
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

a ja mam pytanie, co z innym brokułem co miał takiego "cannona" w łapie :P?
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

ten inny to nie brokul... to zwykle dzialo przeciez DW bylo ;)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Pasiak jestes po prostu do bani... fotografem :shock:

armia gites, ladniejszych WE na oczy nie widzialem.

wardancer hero mi sie mega podoba (jeszcze go na live nie widzialem ;-) )

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

super są ci GG na zwalonym drzewie i wśród trawy, gratuluje pomysłu podobnie jak przy pozie bohatera wardancerów na pniu, bomba.

ODPOWIEDZ