Mini Homoflejm

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Fanatyk pisze:Można ich nie lubić albo żartować, jak np. w UK. Ale to co mamy w Polsce to zacofanie i ciemnolud...
A wszystko przez Twój ukochany ancient regime.. :P
Homoseksualiści dopóki trzymają się zasady: wolnoć Tomku w swoim domku mi nie przeszkadzają. ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Polska to zadupie Europy i tyle .... zal.pl :( gdzie zyja ludzie malo tolerancyjni .... :roll:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

szczurek pisze:Polska to zadupie Europy i tyle .... zal.pl :( gdzie zyja ludzie malo tolerancyjni .... :roll:
raczej: gdzie żyją ludzie głupi.

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

Pojedz do Rosji, szybko zatęsknisz :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Od razu do Północnej Korei, zatęsknimy szybko.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

JA zawsze bylem za tym, ze wszystko wolno w granicach rozsadku, ale teraz udeze z innyj beczki. Dlaczego u nas ma byc jak na zachodzie? Skad ta pewnosc, ze normy spoleczne przyjete w innych, bardziej rozwinietych gospodarczo krajach Europy sa prawidlowe? Czemu mamy sie uwazac za gorszych?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Jasiuuu pisze:rzygac sie chce od waszych postów. pewnie żaden z was w życiu nie widział pary pedałów na ulicy . oscentacyjne gnojenie pedałów jest trendi chyba.
w Vancouver jest cała ulica gdzie spotkasz same homoseksualne pary i jakoś nikomu to nie przeszkadza. inna kultura widocznie.

ninejszym oficjlanie rzygam na ten topic i wszystkich co pisali nademną

<rzyga>
no inna..... u nich nie potrafia grac w batla :o

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Raptaparat pisze:JA zawsze bylem za tym, ze wszystko wolno w granicach rozsadku, ale teraz udeze z innyj beczki. Dlaczego u nas ma byc jak na zachodzie? Skad ta pewnosc, ze normy spoleczne przyjete w innych, bardziej rozwinietych gospodarczo krajach Europy sa prawidlowe? Czemu mamy sie uwazac za gorszych?
Raptuś, telepatia. Ilekroć czytam tu jakiś "trudny temat" - homoseksualizm, polityka, czy cuś - od razu jest "jak to robią gdzieś tam". Zdaje się, że niektórych fantazja ponosi - nie będziemy mieć tu innego kraju niż Polska, więc zamiast wzdychać jak to jest tam, trzeba by przełożyć chęć zmian na nasze realia i coś zrobić. Ale tu już ludzie się krzywią, bo wiadomo jak jest - bo Polska taka i owaka jest, na nią narzekać tylko można albo z niej uciec, zmieniać już nie ma co.

To tak obok tego homoflejma.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

JA zawsze bylem za tym, ze wszystko wolno w granicach rozsadku,
Ja bym powiedział ,ze człowiek może robic WSZYSTKO dopóki nie krzywdzi tym innych osób .Wiec nie wiem czemu niektórzy na gejów tak włażą .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Skavenblight pisze:Ilekroć czytam tu jakiś "trudny temat" - homoseksualizm, polityka, czy cuś - od razu jest "jak to robią gdzieś tam". Zdaje się, że niektórych fantazja ponosi - nie będziemy mieć tu innego kraju niż Polska, więc zamiast wzdychać jak to jest tam, trzeba by przełożyć chęć zmian na nasze realia i coś zrobić. Ale tu już ludzie się krzywią, bo wiadomo jak jest - bo Polska taka i owaka jest, na nią narzekać tylko można albo z niej uciec, zmieniać już nie ma co.
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

zgadzam sie z kilkoma przedmowcami
Nie pasowałoby mi ogladanie całujacych sie facetów, ale nie wnikam co robia w domu.
Polska jest taka jaka my kreujemy i bedziemy kreowac, użalanie sie nad kims nie ma najemniejszego sensu, bo zmiany powinnismy zapoczatkowac u nas samych i u naszych dzici. Jedna generacja nie zmieni myslenia narodu, ale moze zapoczakowac zmiany.

Na nieszczescie wiekszosc ludzi, nawet wsród intelgencji w Polsce mysli podobnie jak Sykstus czy Nibas.
Mozna inaczej, niestety podczas poznawania świata nikt nie nauczył pozytywnych zachowań wzgledem innych

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Skavenblight pisze: Ilekroć czytam tu jakiś "trudny temat" - homoseksualizm, polityka, czy cuś - od razu jest "jak to robią gdzieś tam". Zdaje się, że niektórych fantazja ponosi - nie będziemy mieć tu innego kraju niż Polska
Ale Tusk nam obiecał Irlandię! :(
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

druga Irlandie.. ale nie powiedział dokladnie jaka.. moze tą sprzed 40 lat ;-)
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Skavenblight pisze:
Raptaparat pisze:JA zawsze bylem za tym, ze wszystko wolno w granicach rozsadku, ale teraz udeze z innyj beczki. Dlaczego u nas ma byc jak na zachodzie? Skad ta pewnosc, ze normy spoleczne przyjete w innych, bardziej rozwinietych gospodarczo krajach Europy sa prawidlowe? Czemu mamy sie uwazac za gorszych?
Raptuś, telepatia. Ilekroć czytam tu jakiś "trudny temat" - homoseksualizm, polityka, czy cuś - od razu jest "jak to robią gdzieś tam". Zdaje się, że niektórych fantazja ponosi - nie będziemy mieć tu innego kraju niż Polska, więc zamiast wzdychać jak to jest tam, trzeba by przełożyć chęć zmian na nasze realia i coś zrobić. Ale tu już ludzie się krzywią, bo wiadomo jak jest - bo Polska taka i owaka jest, na nią narzekać tylko można albo z niej uciec, zmieniać już nie ma co.

To tak obok tego homoflejma.
Ogladanie sie na innych lezy w naturze czlowieka. Najpierw podgladamy sasiadow, a potem sasiednie kraje. To wcale nie musi byc zle tylko czemu mamy na slepo przyjmowac wszystko. Kultura zachodnia i tak do nas naplywa wielkimi falami - co nam wyrzuci na brzeg to zabieramy, bo chcemy miec to co wszyscy. No i tu sie pojawia maly zonk, bo nie kazdemu slimaki czy herbata z mlekiem smakuja. Swiat sie probuje ujednolicic, ale moze warto sie czasem obronic.
Do Dzien Dobry TVN zaproszono Cejrowskiego i jakiegos socjologa czy cus. Tematem byla poligamia - a bo w stanach troche mozne, bo w europie tez troche i czy Polska powinna sie przmoc. Jednym z argumentow byly pierwotne ludy afrykanskie, u ktorych podobno to jest naturalne. Okazuje sie, ze wcale nie. Czlowiek nie jest takim zwierzeciem, zeby miec po kilka partnerek do kopulacji i naturalna wlasnie jest monogamia. Cejrowski byl tym, ktory sie gesto sprzeciwial, a Pan socjolog twierdzil, ze poli jest w porzadku.
Kazdy wyciagnie wlasne wnioski, ale warto sie zastanowic czy napewno chcemy miec wszystkie zabawki zachodnich kolegow.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Asassello pisze:druga Irlandie.. ale nie powiedział dokladnie jaka.. moze tą sprzed 40 lat ;-)
Widziałem, że nas w ch**a zrobią Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Raptaparat pisze:Kultura zachodnia i tak do nas naplywa wielkimi falami - co nam wyrzuci na brzeg to zabieramy, bo chcemy miec to co wszyscy. No i tu sie pojawia maly zonk, bo nie kazdemu slimaki czy herbata z mlekiem smakuja. Swiat sie probuje ujednolicic, ale moze warto sie czasem obronic.
Swiat staje sie wielka globalna wioska, i niektore wzorce zostaja skadinad asymilowane przez inne grupy społeczne w tym przypadku narodowosci.
Narody, ktore nie miał w swej kulturze fast foodow, nagle staja sie rynkiem zbytu dla amerykanskich koncernow, bo zywienie sie po amerykansku jest modne. podobnie tez stawało sie z sushi, czy teraz z bollywood. To jest nieuniknione.
Jednym z argumentow byly pierwotne ludy afrykanskie, u ktorych podobno to jest naturalne. Okazuje sie, ze wcale nie. Czlowiek nie jest takim zwierzeciem, zeby miec po kilka partnerek do kopulacji i naturalna wlasnie jest monogamia.
Ewolucja, tak jak u czesci zwierzat pociagneła za soba pewne zmiany w społeczeństwie, gdzie brakowało mężczyzn. Narod musiał przetrwac, ba nawet sie rozwijac i dlatego dochodziło za aprobata etyki danego społeczenstwa, do monogamii. Wiekszosc męzczyzn w tych społeczenstwach umierała w skutek walk miedzypelemiennych, trudnosci znalezienia pożywienia, polowań. Przypadało zbyt duzo kobiet na jednego mężczzne i nie wybranie drogi monogamii groziło zawaleniem systemu, wrecz wymieraniem na tych terenach człowieka. Czym roznimy sie od ludzi, ktorzy żyli w tamtych czasach - wiedza o technologii? a ktory z was wie to co oni - nawadnianiu zimii, gdzie szukac wody pitnej, czy rozroznia rosliny lecznicze od trujacych. Tymi społecznosciami rzadzili intelientni i madrzy ludzie, widzac problem znależli najłatwiejsze rozwiazanie.

Najwiekszym laboratrium i tego typu przykładem sa chiny, ktore zaburzyły swoja polityka rodzinna ludzki ekosystem. poza miastami/metropiliami ze swieca szukac kobiety zdolnej rodzic dzieci. mozna poiwiedziec, ze mężczyzn jest tam w nadmiarze.
Cejrowski byl tym, ktory sie gesto sprzeciwial, a Pan socjolog twierdzil, ze poli jest w porzadku.
cenie Cejrowskiego za otwarty umysł, dowcip i wielka wiedze, ktorej mi zapewne nie bedzie dane doswiadczyc. jednak w tym momencie odzywał sie w nim show-men, tak show-men, bo wie, ze kazda z teorii moze byc taka samo błedna jak i prawdziwa/

homoseksualizm jako choroba? a jak leczyc - przez odstrzał? chemioterapie lekami psychotropowymi? izolacje?
Ludzie obudzcie sie to nie żadna choroba, czy to społeczna, psychiczna czy żadna inna. Nawet u zwierzat zaobserwoo tego typu anomalie.
predzej umiejscowiłbym to jako pomyłke mózgu, choc to tez brzmi zbyt obco. Cos w rodzaju - coz zdarza sie - żyjemy dalej, nie od tego wyginie rodzaj ludzki...
Kazdy wyciagnie wlasne wnioski, ale warto sie zastanowic czy napewno chcemy miec wszystkie zabawki zachodnich kolegow
te najlepsze owszem - pytanie kto chce je oceniac, ja nieodważyłbym sie.
Za mało przeżyłem, zeby mikec pewnosc ze czarne lub białe nie jest tak naprawde szare

Awatar użytkownika
Kerim
Master Convertor
Posty: 1193
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Kerim »

A wiecie że flejmienie homo to odruch obronny nie akceptujących własnej natury kryptopedałów? Boi się taki przed samym sobą przyznać że coś go sciska w prostacie gdy kolega schyla się po spadnięte kostki, i jedzie na pedałów by samemu sobie podtwierdzić swą strejowość i oddalić widmo spedalenia.
Nic z tego! Jak to w was siedzi to nie ma bata - wcześniej lub póżniej schylicie się po mydełko, ale wtedy będziecie już starzy i brzydcy, będziecie mogli się miziać najwyżej z brodatymi spoconymi grubasami.

Mam nadzieję że z przerażenia paluchy im zdrętwiały :twisted: hłehłehłe

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ilekroć czytam tu jakiś "trudny temat" - homoseksualizm, polityka, czy cuś - od razu jest "jak to robią gdzieś tam". Zdaje się, że niektórych fantazja ponosi - nie będziemy mieć tu innego kraju niż Polska, więc zamiast wzdychać jak to jest tam, trzeba by przełożyć chęć zmian na nasze realia i coś zrobić.
Pewnie, że zawsze można "po swojemu". Tylko, po pierwsze, szanse na to, że sami wymyślimy coś wyjątkowego, bardziej funkcjonalnego, niż na zachodzie, sa znikome. Polskie życie intelektualne nie jest specjalnie rozwinięte. Nie mamy dobrych uczelni, osrodków badawczych, a polski model kształcenia humanisty to śmiech na sali. Dodatkowo, ludzie mający ambicje kształtowania państwa, to chamy lub faszyści.
Po drugie, nie ma po co popełniać po raz kolejny tych samych błędów, które zostały już popełnione w innych krajach.
Okazuje sie, ze wcale nie. Czlowiek nie jest takim zwierzeciem, zeby miec po kilka partnerek do kopulacji i naturalna wlasnie jest monogamia.
Ciężko powiedzeć, co jest naturalne. Dużo łatwiej stwierdzić, co jest najbardziej użyteczne - i w tym wypadku, w państwach wysoko rozwiniętych, monogamia sprawdza się najlepiej, z powodów, które przytoczył zafael.
Dlaczego jest tak że większość mężczyzn (w tym ja, a co nigdy się nie uważałem za tolerancyjnego) dała by na stos gejów a
lesbijki zostawiła by w spokoju właśnie z tego powodu że można czasem popatrzeć (ale wtedy gdy są ładne)
Bo większość mężczyzn jest głupia. Kazdy gej to jeden samiec mniej w konkurencji o kobiety. Każda lesbijka zmniejsza pulę kobiet, z której można wybierać. Idealne proporcje dla mnie to 90% gejów i żadnych lesbijek.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

szczurek pisze: .Wiec nie wiem czemu niektórzy na gejów tak włażą .
Włażą tylko Ci którym włażą geje :wink:
Obrazek

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

zafael pisze:homoseksualizm jako choroba? a jak leczyc - przez odstrzał? chemioterapie lekami psychotropowymi? izolacje?
Ludzie obudzcie sie to nie żadna choroba, czy to społeczna, psychiczna czy żadna inna.
Mój znajomy spędził parę tygodni w ośrodku leczenia uzależnień.
oprócz leczenia alkoholików, ćpunów i hazardzistów w tym ośrodku leczono też z homoseksualizmu.
Z sukcesami.
Nawet u zwierzat zaobserwoo tego typu anomalie.
O to, to.
Anomalia, a nie coś normalnego jak to jest często przedstawiane.

Zablokowany