Play Mini of the Month 13 - czerwiec

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Kubun
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Kubun »

ta... samice w armii O&G
wg mnie róbta co chceta jest słabym pomysłem, fajnie że jest dowolność, ale później może być problem przy ocenianiu, bo jak porównywać u jednej osoby czołg, u drugiej rydwan a u trzeciej herosa na smoku,
proponuję coś w stylu na max'a luźne skojarzenia np, coś co posiada kółka (fizycznie) albo jak ktoś już napisał "śmiech to zdrowie"

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

zaprzeczasz sam sobie... najpierw piszesz ze "róbta co chceta jest słabe" a potem piszesz ze dobre jest "śmiech to zdrowie" w podanym przez Ciebie temacie są te same wady jak w temacie który krytykujesz czyli moze być czołg, rydwan, albo snotlingi :D

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

13 temat, wiec propozycja sama się nasuwa:

Pechowiec/pechowcy.

Duże pole do popisu (głównie modelarskiego, ale nie tylko), myślę, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie i przy okazji wykazać się pomysłowością :)

pzd

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

pomysl z pechowcem doskonaly ... no i ciezki orzech do zgryzienia zeby wymyslec cos super ... pdoba mi sie

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Marko wygrales internet :D
To wcale nie ciezki orzech tylko moment na ruszenie szarymi komorkami :)

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

czepiasz sie :P pomyslow mam juz kilka tylko trzeba wybrac a pozniej zrealizowac ten najlepszy ... no i ten temat musi najpierw wygrac

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ja jestem za pancernymi :) Ewentualnie z racji tego, że niedawno odbył się pierwszy lot człowieka na odrzutowym plecaku ze skrzydłami mozna by tak "flyerów" ...

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Nijlor pisze:niedawno odbył się pierwszy lot człowieka na odrzutowym plecaku ze skrzydłami mozna by tak "flyerów" ...
I nie każdy by mógł coś pomalować, chyba że szczurom to rakietę w tyłek ktoś wsadzi :)

Ten pomysł z pechowcami jest na prawdę ciekawy.

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Treevill pisze:pomysl z pechowcem doskonaly ... no i ciezki orzech do zgryzienia zeby wymyslec cos super ... pdoba mi sie
łatwe :D weź zrób diorame z missfire działa jak wysadziło obsługę xD albo maga który wyleciał w powietrze lub orka przygniecionego kulą fanatyka xD pomysłów masa :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

panowie Fanatyk pisal, ze to nie glosowanie, choc widze ze glosowanie bedzie zaciete ;]

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Corvus Albus - nastepny sie uczepil ... to byla taka przenosnia ... i nie musisz wypisywac pomyslow ... mam kilka lepszych

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

CA - Trevill pisal o czyms super...na co inni nie wpadna ;] ja chyba tez mam... ;] ...ale jeszcze zobaczymy jaki bedzie temat ;]

Kubun
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Kubun »

oczopek pisze:zaprzeczasz sam sobie... najpierw piszesz ze "róbta co chceta jest słabe" a potem piszesz ze dobre jest "śmiech to zdrowie" w podanym przez Ciebie temacie są te same wady jak w temacie który krytykujesz czyli moze być czołg, rydwan, albo snotlingi :D
wcale nie jest to zaprzeczenie samemu sobie
róbta co chceta to jest totalna dowolność a przy temacie coś śmiesznego już masz swego rodzaju ograniczenie i późniejsze kryterium do oceny
a swoją drogą temat pechowcy faktycznie jest niezły i równie dobrze można go połączyć z tematem coś śmiesznego, bo w sumie pech przedstawiony na miniaturce będzie powodował uśmiech :wink:

Awatar użytkownika
Moczul
Mudżahedin
Posty: 250

Post autor: Moczul »

Ja proponuje coś "cywilnego" czyli nic co jest uzbrojone/walczące jakiś znacznik albo model potrzebny do scenariusza np. wóz drabiniasty, grupka wieśniaków, banda zachlanych krasnali albo stado krów... :D

Make Peace not war !

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

Moczul z całym szacunkiem ale nie powinno być "Make love not war?:D:D

temat dobry :D
tak tak..napiszcie do mnie że to nie ankieta :P

Awatar użytkownika
Chodak
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Chodak »

A gdyby tak tematem były "maszyny i maszynki" - wszystkie maszyny typu balisty, działa, katapulty itp. Każdy chyba posiada cos takiego w swojej armii.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Znajdź mi maszynę w demonach :)

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

co do maszyny to heroldzi maja mozliwosc wystawienia rydwanu (jesli rydwan zaliczymy do maszyn)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

albo hela ;]

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

hella to maja hordy a nie demony

ODPOWIEDZ