Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

"whilst warshirne is on table[...] furthermore "

jak dla mnie oba te zdania sa tu powiazane... inaczej nie dalo by si euzyc tutaj ponadto...

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Ponadto oznacza właśnie, że oprócz jednej cechy Warshrine jest jeszcze druga, inna. Heh, zresztą napiszę ja bym to tłumaczył:

Dopóki Warshrine pozostaje na stole, wszyscy czempioni podlegają zasadzie Eye of the Gods. Dotyczy to nawet monstrualnej piechoty, takiej jak Ogry, Dragon Ogry.
Ponadto podczas fazy strzelania możesz wybrać.... i tu reszta opisu. I jak chyba widać nie dotyczy się tej drugiej części zapis "Dopóki Warshrine pozostaje na stole"

Shino, wiesz dobrze, że za autorytet co do zasad się nie uznaję, ale angielski znam i ten opis wg mnie w żaden sposób nie ma w sobie najmniejszej wzmianki o kończeniu się efektu wraz ze śmiercią Warshrine'a... Jeśli ma być tak jak mówisz nie widzę problemu, tylko wrzućcie to do uściśleń i po bólu ;) Albo chociaż niech się jeszcze ktoś z LS wypowie, co również mnie przekona i usatysfakcjonuje :) Bo jak widać są rozbieżne interpretacje w tym przypadku i wypadałoby to ustalić.

zamli
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: zamli »

vocal pisze:mylisz się, mark tzeencha działa na casta a nie na dispel. więc masz te 7DD (i możesz użyć wszystkich które generujesz) oraz z samych magów już 10PD, +3 za marki+ 2 za przedmioty.. więc 15PD, i tu przeginasz, coś trzeba wywalić albo nie używać.
Nie zrozumieliśmy się. Nie chodzi o 7DD tylko o 7PD które max możesz użyć w ciagu tury.
Masz co prawda wygenerowanych 10 kosci (4+2+2 z magów i 2 wspólne) ale nie możesz ich użyć, gdyż w wyniku proponowanych ograniczeń masz 5 przedmiotów/cech modyfikujacych co obniża teoretyczne możliwe do wykorzystania PD z 12 (-5) do 7

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

uściślijcie

zamli
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: zamli »

Pytanie:

Czy zostało już gdzieś ostatecznie wyjaśniona kwestia "Word of Agony?"
Chodzi o to kiedy uzywamy tego?
- przed impactami? przed wyzwaniami na challenge? przed walką w challenge? przed walka normalną? po tym wszystkim?

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

na poczatku fazy HTH czyli przed wszystkim absolutnie wszystkim, nawet przed czelendzami.

zamli
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: zamli »

Pytam gdyż Barbarossa miał wątpliwości na ostatnim PGA i rzucaliśmy na 4+. Dlatego o ile jest gdzieś na forum (lub w innym miejscu) wskazane iż tak jest - bardzo bym prosił o pomoc i wskazanie.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

jest napisane na poczatku fazy, nie mozna do tego wydac FAQ bo nie ma po co, Zbyszek w natloku pracy mogl miec problem z przemysleniem decyzji.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

- przed impactami? przed wyzwaniami na challenge? przed walką w challenge? przed walka normalną? po tym wszystkim?
przed challengami czy przed impactami nie jestem pewien (tu bym rzucal na 4+ co pierwsze gdyz oba sa na poczatku fazy)

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

warto helence robic podstawke? Jezeli tak to jakie ma wymiary?

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

80x100 - moze i nie warto dla potrzeb gry, ale pieknie sie prezentuje i nie ma watpliwosci gdzie ona jest.

Awatar użytkownika
Zed Zediculus
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Zed Zediculus »

Skąd wytrzasnąć Lorda na Smoku :?: Jest dostępny tylko Galrauch przez MO, a oprócz tego kiszka... :?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

skonwertować z innego smoka, szukać na allegro/ebayu 5edycyjnego albo ściągnąć z mailordera za kosmiczne pieniądze (jeśli jest jeszcze w ofercie wogóle..). Można też na galraucha wsadzić lorda czy kupić smoka z innego systemu czy to z lordem czy bez.. opcji bez liku:)

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Moja opcja: Galrauch + kolega z góry z boxa Chaos Lord on Demonic Stead. Naprawdę super pasuje, szczególnie, że ten pan z boxa ma dużą część siodła odlaną wraz z tułowiem i nogami, więc nic nie trzeba ciąć przy nim. Wystarczy obciąć/przyciąć 2 kolce z grzbietu smoka, dodać GSu trochę i model jak marzenie :D

W trakcie konstrukcji, jak się stworzy na pewno dam zdjęcie.

Awatar użytkownika
krecik_77
Mudżahedin
Posty: 234

Post autor: krecik_77 »

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem Egrimma ze smoczkiem. Model lekko stuningowany, smok ma więcej żeber i dynamiczniej ustawione nogi a Egrimm nie trzyma już czaszki tylko zaciska pięść. Ma także wysywigowy helm of many eyes :)
Nie wiem tylko co zrobić z tą dzidą przymocowaną do siodła - jest mientka jak gówno i można na niej węzełek conajwyżej zawiązać.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

A tam wezelek :] Jest miekka ale benner mozna sobie na nim zdrobic :]

Awatar użytkownika
krecik_77
Mudżahedin
Posty: 234

Post autor: krecik_77 »

Co wyjmę go po transporcie z pudełka, to jest pokrzywiona... Lepiej chyba zastąpić ją jakimś patykiem to szaszłyków :D

Awatar użytkownika
Arantir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135
Lokalizacja: Athel Loren

Post autor: Arantir »

Powiedzcie czy marudersi mają podstawki 2x2 czy 2,5x2,5 ??

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

25x25mm

Awatar użytkownika
Arantir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135
Lokalizacja: Athel Loren

Post autor: Arantir »

Dzieki. Apropos opłaca się grać klockiem marudersów 5x4???

ODPOWIEDZ