PGA 2008: RATS WARS- THE CLAN WARS (22/23.11.08)

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Właśnie muszę rozpiskę przysłac O_o. Morrok i Murmandamus wy kiedy przyjeżdżacie do Poznania? Piątek? Sobota?

Morrok na PW daj nr telefonu, żeby jakoś się zgadać jakbyś chciał w piątek się pojawić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Kawałek Pizzy??

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Tak myslałem właśnie że to jakies żarełko.


UWAGA!

Miło mi stwierdzic że właśnie dopisałem SETNĄ osobe na liste zgloszonych :)

Wszystkim tym którzy wysłali zgłoszenie ale bez rozpiski (a troche Was mam) przypominam że:
2 duże punkty za zgłoszenie wraz z rozpiską w terminie
Więc prosze o dosłanie rozpiski do 20 listopada (czyli do czwartku)
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Wraz ze zgłoszeniem przesłałem rozpiskę, ale na liście zgłoszonych jest u mnie zaznaczone, że rozpiski nie ma. Szafa, mógłbyś to sprawdzić? Mój numer na liście - 84.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Proszę o pośpiech w wysyłaniu zgłoszeń bo tylko jeśli do środy przekroczymy limit 110 osób to będzie możliwość powiększenia limitu graczy a nie chcielibyśmy żeby była sytuacja gdy są chętni ale nie ma już opcji zwiększyć limit.

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

Potrzebuje pozyczyc orla i 10 lucznikow. Jak zwykle wroca do wlasciciela z browarkiem :) :)

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Czy jak wystawie czarnego trenera jako corps carta ( smieciowy model a game zonowego nie mam jeszcze) to bedzie prox?

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

@robak- masz lucznikow odemnie ale orzelka niestety nie zmieszcze do walizy...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Drakar Dociekliwy
Mudżahedin
Posty: 342
Lokalizacja: Poznań/Włocławek

Post autor: Drakar Dociekliwy »

Potrzebuje 10 plaguebearersow. Ktos pozyczy?
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

Mam zapytanie, czy ktoś byłby w stanie pożyczyć 20 gobosków z tarczami ?, również wrócą z piwem ]:->

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Krassus pisze:Wraz ze zgłoszeniem przesłałem rozpiskę, ale na liście zgłoszonych jest u mnie zaznaczone, że rozpiski nie ma. Szafa, mógłbyś to sprawdzić? Mój numer na liście - 84.
U mnie to samo
Stefan Satora, brak id i rozpiski
Jestem na liście 71

tak tylko piszę...
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

GrzesiU^^ pisze:Mam zapytanie, czy ktoś byłby w stanie pożyczyć 20 gobosków z tarczami ?, również wrócą z piwem ]:->
Mogę wziąć klubowe ze Skull Passa - wiesz jakie to. Wszystkie dippowane na zieleń w ilości chyba 80 spear + tarcza oraz 40 łuków. Napisz na priv jeśli jesteś zainteresowany z dokładną liczbą ile mam wziąć oraz czy command pełny, czy zwyklaki - czekam na info do jutra około 16.00, cobym mógł to zabrać i zapakować.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jajebie :D jka ilosc tk sie zapowiada :d juz dawno nie gralem przeciw tej armii ;)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Ja na bank bede. Tylko jeszcze kminie nad rozpą dlatego nie zgłoszony jestem ;)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Shino pisze:jajebie :D jka ilosc tk sie zapowiada :d juz dawno nie gralem przeciw tej armii ;)
Widzisz Shino chciałem zwrócić uwagę przy Balancing że TK dość mocno idą do przodu po tych zmianach - moc zachowujesz, icon nie cięty, king silny, a skorpiony i katapcie jak działały tak działają :P restricted ...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

yuwierz mi, ze na restricted jest i katapek mniej i skoprionow mniej.... ja juz nie rozumiem o co ci chodzi tu.... tk za slabo przyciete w porownaniu do demonow? szkoda, ze na ogry i bestie nie narzekasz...

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

Dzieki bigpasiak :) Wiec jeszcze orzelka jak by ktos mial pozyczyc to byloby super :)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Shino pisze:yuwierz mi, ze na restricted jest i katapek mniej i skoprionow mniej.... ja juz nie rozumiem o co ci chodzi tu.... tk za slabo przyciete w porownaniu do demonow? szkoda, ze na ogry i bestie nie narzekasz...
No dałem przecież zza restricted 3 kropki - mogłem to inaczej napisać - ze owszem dopiero restricted coś zmienia.
Ale jeśli TK wygrają trzeba je ograniczyć! :twisted: no bo jak tyle mocy, icony które wypaczają rozgrywkę! Szał pał! :shock: 8)

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Ponieważ praktycznie już przekroczyliśmy limit 110 osób pracujemy nad tym by zwiększyć go do 130 os. ale być może dla osób które zgłosiły się późno zabraknie już miejsca w noclegowniach w centrum i będziemy zmuszeni uruchomić jedno miejsce na obrzeżach miasta do którego jedzie się dłużej niż do wcześniej podanych miejsc.

Wszystkich na miejsca noclegu dowieziemy i odbierzemy, pokrywamy również koszty biletów MPK ale ponieważ turniej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i frekwencja jest niemała prosimy o wyrozumiałość gdy niektóre sprawy logistyczne nie będą na 5+

Ponawiam również prośbę o wysłanie jeszcze dziś mejla w sprawie noclegu na gajowym@wp.pl jeśli ktoś tego nie zrobił niech natychmiast wysyła wiadomość bo nie chcemy ktoś nocował na dworcu itp. Proszę podawać w nim imię i nazwisko wszystkich graczy których się zgłasza.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Tutaj też chyba w imieniu orgów mogę napisać, że Apeluję by ci którzy są zdecydowani przyjechać i maja już gotowe rozpiski - przysyłali je. Chodzi o to by orgowie nie musieli męczyć się ze sprawdzaniem rozpisek w czwartek lub nie daj boże piątek wieczorem.

ODPOWIEDZ