RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Weatherwax
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Weatherwax »

Kowal w oddziale daje "madżik rezistans"?
Ostatnio zmieniony 14 lut 2014, o 12:56 przez Weatherwax, łącznie zmieniany 1 raz.
Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego, ale się myli. Nieważne, jak szybko pędzi, zawsze odkrywa, że ciemność dotarła na miejsce wcześniej i już na nie czeka.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

okurdemol pisze: A ja mogę podeprzeć ten projekt składem i kto wie, jeśli będą chętni, to nobilitować onego "bastard sworda" wersją drukowano-papierową, coby każdy mógł sobie w cenie 3 browarów nabyć takowy a i żeby koszt druku się zwrócił i Barb miał na dodatkową kratę browara.
Mam już nawet tytuł - "Ból pośladków".

@Fluffy

Misiu, ściąganie diabłów jednym strzałem było normą już w 7 edycji. Problemem za to było to, że generalnie WoCH mógł kanapkować jak chciał. Nagle się okazuje, że odgięcie Crusherów i 1 rydwanu wystarcza już do podjęcia w miarę równej walki.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Eltharion pisze: Ogarnijcie się (to mi trochę przypomina lamenty kiedy wychodziła 8 edycja )
Za pół roku wychodzi 9, aż strach pomyśleć, co to będzie :D
Ostatnio zmieniony 14 lut 2014, o 13:31 przez Grichalk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

pewnie najzwyklej chłopak inaczej nie potrafi :)
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Artur pisze:Warriors mogą dokupić jakieś szmaty ?
nie - dopiero Long Beards
Matamata pisze:Kowal w oddziale daje "madżik rezistans"?
tak - mały Mr 1 a duży Mr2
okurdemol pisze:
panterq pisze:Mam już nawet tytuł - "Ból pośladków".
Kolego opanuj się. Może mniej buractwa i wypowiedzi w stylu "co to ja nie jestem"? To, że jesteś w Legionie (pewnie Legion Kraków) nie upoważnia Cię do tego byś sobie jeździł po wszystkim i wszystkich, bo po pierwsze, w legionie jest/było wiele fajniejszych i bardziej kulturalnych osób niż Ty, więc na ich tle prezentujesz się co najmniej marnie i buracko. A po drugie przynależność do jakiejkolwiek organizacji (formalnej, nieformalnej) nie upoważnia cię by wyśmiewać i jeździć niczym gówniarz, po wszystkim i wszystkich, którzy Ci nie pasują.
Ej Panter ja se to wydrukuje - spróbuj mi dokuczać że jestem marudą :mrgreen: :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Znaczy ten MR(1) lub (2) od kowala/lorda kowala przenosi sie na cały oddział czy to znowu moje marzenia ?
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Owszem, przenosi się.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

a w czym sa leprze zyrki od bomberow bo dexa dopiero jutro bede mial??
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dla tych dla których czytanie ze zrozumieniem jest zbyt trudne wyjaśniam: ten wątek jest by dzielić się zasadami, zadawać pytania, rozważać zastosowania oddzialów/run/zasad w grze a także wrzucać zdjęcia dotyczące nowego Booka. Lamenty, gdybania i przepychanki będą przenoszone do zsypu natomiast posty poniżej poziomu będą usuwane. proszę o wstrzymanie się od spamu i trzymanie się tematu.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Ten trollotorpada czy coś tam jest one use ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

A wlasnie, dobre pytanie. No i gdzies ktos dal info, ze kazdy ironblaster (czy jak im tam) moze to wziac... zakladam,ze to jakas pomylka, i ze dotyczy to jedynie championa?
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Filup pisze:A wlasnie, dobre pytanie. No i gdzies ktos dal info, ze kazdy ironblaster (czy jak im tam) moze to wziac... zakladam,ze to jakas pomylka, i ze dotyczy to jedynie championa?
Tylko champion może brać torpedę. 24" S8 flaming, d3, slow2fire. Nic o tym, że to jest one use only.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Kenpachi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: Kenpachi »

co to jest old grumblers na longach?

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Przerzut testów LD w 6".
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Kenpachi pisze:co to jest old grumblers na longach?
Przerzut paniki w zasiegu 6 cali... bylo od zawsze. Taki mini BSB.
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

O tyle fajne, że pozwala się zabezpieczyć przed Treason of Tzeentch.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3355
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Placzecie jak gracze VC kiedy zabrali im baner z regenka i Chełm, oraz recast popychaczki w combat.

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Kto ma dostęp do AB - dajcie, proszę, znać:

Co robi podwójna Rune of Might?
Co robi potrójna Rune of Dismay?
Co robi potrójna Rune of Battle?

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

- d3 rany
- terror / terror -1 Ld
- +2 / uderzanie z kolejnego szeregu
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Smiechu pisze:Placzecie jak gracze VC kiedy zabrali im baner z regenka i Chełm, oraz recast popychaczki w combat.
Hełm!
No i chyba słusznie gracze VC płakali. Po tej zmianie VC zrobiły się jeszcze nudniejszą armią, duża część starych modeli trafiła na półkę z warzywami (grave guard, Blood knights, wszystko w rare'ach, BK poniekąd też), a na ich miejsce wylazły paskudne z dupy wzięte crypt horrory = brzydkie modele i koślawy fluff. GW udowodniło, że nie chce/nie potrafi ugrywalnić zwykłej piechoty (takiej jak ghule czy gwardia), że w opiera zasady jednostek na możliwości sprzedaży nowych modeli i ma kompletnie gdzieś, że balans wewnętrzny kodeksu = 60% jednostek ssie pałę a na 20% można robić chore przegięcia.

Dokładnie to samo spotyka Krasie - ten kodeks został napisany po to, żeby sprzedać modele żyrków. Tyle w temacie.

ODPOWIEDZ