Play Mini of the Month - Ogólnie - Nowy temat! :)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Re: Play Mini of the Month - Ogólnie - WSTRZYMANE

Post autor: Mongrim »

Też chętnie wziąłbym udział.
Moje propozycje to :

Konwersja
Hero
Maszyna
Teren (budynek, cokolwiek)
Diorama

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

No dobrze, widzę, że jest paru chętnych, to mnie cieszy.
szczurek pisze:wystarczy zniesc zapis ze musi byc minimalny wystawialny ... W takim ukladzie mozna spokojnie sobie dopracowa 3-4 GS ,a ktos inny smignie w tym czasie 20 gobosow ;)
I to ma sens. Oczywiście PMOTM miał być konkursem dla graczy (więc raczej zależałoby na pełnym regonie), natomiast jeżeli wolicie zrobić np. 5 modeli - czemu nie. Umówmy się tylko na jakiś minimalny limit - np. 5 modeli.
szczurek pisze:Dajcie 2 miesieczne terminy i ludzkie tematy tzn. COKOLWIEK DO SWOJEJ ARMII :wink: (a juz forumowicze zdecyduja czy lepszy jest duzy oddzial pomalowany na TT czy pro pomalowany hero na kuniku z freehandem na szmacie :wink: ) i bedzie git :wink:
I uważasz, że ten pro pomalowany hero na kuniku nie jest pewną wygraną? Po to są robione kategorie, żeby pro painted smok nie stawał w szranki z regonem dwudziestu gobbosów pomalowanych na trzy kolory. A zresztą:

Ustalcie między sobą do...poniedziałku wieczór jaka ma być formuła konkursu i jaki ma być pierwszy temat. Jak to zrobicie, wtedy postawię temat i wszystko ogarnę.

Rzekłem.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

to chyba wszystkim spasuje hero-lord ;p

Jak się ktoś nie zgada to niech napisze, a jak nie to tak chyba będzie najlepiej.

EDIT:

Jeśli dzisiaj prawie pomalowałem samego wierzchowca, to może się liczyć bohater do tego konkursu? Czy zacząłem za wcześnie?

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

I to ma sens. Oczywiście PMOTM miał być konkursem dla graczy (więc raczej zależałoby na pełnym regonie), natomiast jeżeli wolicie zrobić np. 5 modeli - czemu nie. Umówmy się tylko na jakiś minimalny limit - np. 5 modeli.
Tylko proponuje ,zeby nie bylo :wink: Po co 5 modeli jako limit ,skoro konkurs mial motywowac do wziecia sie za mazanie :wink: :?: Jezeli konkurs zmotywuje mnie do skonczenia (lekko zaczetego bohatera) przez caly miech (bo akurat mialem malo czasu) to chyba dobrze :wink: Druga osoba bedaca w "ciagu" malowania armii (albo majaca luzniejszy miech) skonczy oddzial powiedzmy 15 chlopa ... tez dobrze .Juz sami ludzie zadecyduja kto wiecej wysilku/pracy/pomyslu etc. wlozyl w dana figurke/figurki :wink:
I uważasz, że ten pro pomalowany hero na kuniku nie jest pewną wygraną? Po to są robione kategorie, żeby pro painted smok nie stawał w szranki z regonem dwudziestu gobbosów pomalowanych na trzy kolory.
Uwazam ,ze nie jest :) Zapominasz ,ze kazdy oceniajacy user inaczej patrzy na prace ... widac to bylo po wielu glosowaniach gdzie prace slabsze -ale majace lepszy pomysl/wiecej wlozonej pracy - wygrywaly .

Inna sprawa ,ze wielokrotnie glos w konkursie byl swoistym robienie sobei nawzajem "dobrze" :wink: Mnei zdazylo sie raz zaglosowac na prace dobrego kumpla ,ale sumienie mam czyste (imo byla najlepsza technicze ,a ja na to w pierwszej kolejnosci zwracam uwage ) :wink:

Tyle odemnie ,ja powoli zaczynam brac sie za swoich TK ... jezelic czasowo bede sie wyrabial i temat mi podpasi to moze cos mazne :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

No jest poniedziałek prawie wieczór i nikt nie zaprotestował więc chyba zostaje hero-lord...

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

skoro hero/Lord to biorę się za swojego generała z gamezone, do kiedy trwa konkurs :?:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Do końca grudnia - na próbę. Wieczorem machnę temat.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

to jak jest tyle czasu, a trza się spiąć przed bazylem z armią to chyba natłok prac będzie, ja planuję tego już wymienionego, BSB oraz czarka na chabecie :mrgreen:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Silesian_Heretic
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Kontakt:

Post autor: Silesian_Heretic »

To Fanatyku kiedy ten temat powstanie ? Mamy wtorek poranek, dawaj temat :D

Rozumiem, hero/lord ? Do końca grudnia ? Można foty z WIP wstawiać na forum ? Kaj jest regulamin ?

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Miałem trochę zawieruchy wczoraj wieczorem.

W przeciągu dwóch godzin postawię temat.

Teraz też mam zawieruchę...

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Jedno pytanie tylko. Jak jeden użytkownik ma np 3 prace, to może wrzucić po jednej fotce każdej figurki do jednego tematu, czy trzeba 3 osobne tematy zakładać?

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Może być w jednym temacie ale lepiej, żeby to było w 3ch oddzielnych postach.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

I ostatnie chyba pytanie: muszą być figurki malowane po rozpoczęciu konkursu, czy wystarczą malowane wcześniej, ale nie biorące dotąd udziału w żadnym konkursie?

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Ogólnie to do miesiąca, dwóch przed rozpoczęciem konkursu.

Z drugiej strony, nikt tego nie sprawdza.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Drogi Fanatyku a może by każdy wklejał fote skończonej pracy w tym oficjalnym temacie? Nie było by to wygodniejsze rozwiązanie? Każdy by miał swój temat, a w oficjalnym tylko fota z tytułem i link do tematu. Co Ty na to? Dobry pomysł?

Awatar użytkownika
Silesian_Heretic
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Kontakt:

Post autor: Silesian_Heretic »

Nie wiem czy można dodawać póxniej ankiete co jakiś czas, lepiej osobny temat z zebranymi zdjęciami.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Źle sformułowałem, chodziło mi o ten temat : Play Mini of the Month XXIX - Listopad i Grudzień!

Awatar użytkownika
Silesian_Heretic
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Kontakt:

Post autor: Silesian_Heretic »

No na to samo wychodzi, chyba nie można dodac ankiety po założeniu tematu. Ale nic nie szkodzi założyć temat " PMotM zdjecia i głosowanie" :)

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

No też można. Jak się pan zapatruje panie fanatyk na nasz plan?

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Niech każdy założy swój temat z pracą, ja te zdjęcia zbiorę i tradycyjnie zrobię głosowanie.


ODPOWIEDZ