Studio "Czarny Kot" Galeria Jankiela i Yudo

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Re: Studio "Czarny Kot" Galeria Jankiela i Yudo

Post autor: Yudokuno »

Kotu w pralce 4U :D

Tak jak mówiłam: utopiła mi się spora część mieszkania i muszę na nowo ogarniać choćby tła. Druga sprawa: ciągle poszukuję kogoś, kto mnie nauczy robić foty figsom :D

Figsy są bardziej kontrastowe rl, a koniki metodą prób i błędów są brązowe, bo czarne wyglądały zbyt mrocznie, a szare/beżowe/białe nie pasowały do reszty.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Yudokuno pisze:Kotu w pralce 4U :D
No! :mrgreen:
Yudokuno pisze:Tak jak mówiłam: utopiła mi się spora część mieszkania i muszę na nowo ogarniać choćby tła. Druga sprawa: ciągle poszukuję kogoś, kto mnie nauczy robić foty figsom :D
Wpadnijcie na Hussara, jak dacie radę, można by tam coś poćwiczyć przy stoliku ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Sławol pisze:
Yudokuno pisze:Kotu w pralce 4U :D
No! :mrgreen:
Yudokuno pisze:Tak jak mówiłam: utopiła mi się spora część mieszkania i muszę na nowo ogarniać choćby tła. Druga sprawa: ciągle poszukuję kogoś, kto mnie nauczy robić foty figsom :D
Wpadnijcie na Hussara, jak dacie radę, można by tam coś poćwiczyć przy stoliku ;)
oj, chcielibyśmy (a raczej głównie ja, bo Jankiel już nie maluje). Niestety z Igą nie mam co zrobić. Może next time, chętnie bym coś razem poćwiczyła :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Życie :)

Ja sam w tym roku odmówiłem sobie wielu wyjazdów, ale w przyszłym planuję się odkuć nieco.

P.S. Kończę już offtop, ale zapytam jeszcze: jak się wabi kot? Ma jakieś cudaczne imię?
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Sławol pisze:Życie :)

Ja sam w tym roku odmówiłem sobie wielu wyjazdów, ale w przyszłym planuję się odkuć nieco.

P.S. Kończę już offtop, ale zapytam jeszcze: jak się wabi kot? Ma jakieś cudaczne imię?
to nie mój kot. Mojego będę przepuszczać przez magiel :twisted:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

A widzisz, myślałem zawsze, że to zdjęcie Twojego zwierzaka.

Z tym maglem to tak jak w dowcipie z bacą: "Piere się, piere, ino nie wyżyma" :twisted:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Sławol pisze:A widzisz, myślałem zawsze, że to zdjęcie Twojego zwierzaka.

Z tym maglem to tak jak w dowcipie z bacą: "Piere się, piere, ino nie wyżyma" :twisted:
tiaaa... :twisted:

moja Iga barrrdzo chce mieć żółwia, więc myślę, że to będzie najbliższe zwierze, które się u nas pojawi. 3-letnie dziewczynki mają pierwszeństwo wyboru :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

ODPOWIEDZ