"Ryk Stegadona" - Turniej w Nowym Dworze Mazowieckim 12.12

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Angel
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz
Kontakt:

Re: "Ryk Stegadona" - Turniej w Nowym Dworze Mazowieckim 12.12

Post autor: Angel »

shino czego ci brakuje?.
sproxować nie możesz?.. zadzwon do mnie 504759861..
Sklep w Nowym Dworze Maz
www.Imperium.prv.pl
gg 5296007
skype : imperium.prv.pl
mail imperium0@wp.pl

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

O kurcze, wszystko na ostatnia chwile. Bez sensu! Ktos bedzie tak mily i druknie mi rozpiskie?

Zgloszonko dotarlo?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Zyraf
Chosen of Slaanesh
Posty: 666
Lokalizacja: Pomiechówek Terror Boyz

Post autor: Zyraf »

Doszło.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

wysłałem zgłoszenie ale jednak nie mam transportu :) wiec mnie nie będzie

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Chyba bedzie mozna na miejscu druknąć.
Manfred dawaj w pociąg :P

Awatar użytkownika
Angel
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz
Kontakt:

Post autor: Angel »

bedzie można..
Manfred no wiesz?..
Sklep w Nowym Dworze Maz
www.Imperium.prv.pl
gg 5296007
skype : imperium.prv.pl
mail imperium0@wp.pl

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

no niestety, Kielon nie jedzie więc nie mam jak ;) pociągiem niee to nie dla mnie :D

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Ok.
To widzimy sie jutro po 9:00.
:D

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

maniek ja mam miejsce palo
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

bawcie sie dobrze... nas niestety nie bedzie... moze nastepnym razem...

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Turniej wypadł naprawde fajnie - Ci co nie byli to sporo stracili.

- sporo miejsca
- objadek

Dzieki za spoko i bez cisnieniowe bitwy.
Pierwsza - Kolega z WE 16:4
Nie mialy zbytnio o czym gadac - gdybym dogonil drzewko to bylo by conjamniej 18:2

Druga - Rince i DE 10:10
Jak to zwykle w naszych bitwach bywa - mialem od skur.. farta, ale musielismy skoczyc w 4 turze. Gdyby nie to to prawdopodobnie jakies 4 pkt wiecej dla mnie.

Trzecia - Arbiter Elegancji i DE 15:5
Ehh - sporo strzelal do moich BK, 1 blad po mojej stronie i nie dogonienie genka i BSB spowodowały taki kulawy wynik :p No i jeszcze nie wskrzeszenie jednego BK by Daniel nie mial polowy za nich.

Razem 41 z bitew + 5 z malowania
Co miejsca to nie wiem, dlatego czekam pilnie na wyniki :D

P.S
jeszcze raz dzieki za bitwy i objadek :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dzięki Ekipie z pomiechówka i Angelowi za bardzo fajny turniej; organizacyjnie nie bylo nic do zarzucenia, na prawdę jak na lokala to standard byl bardzo wysoki =D> . no i obiadek w cenie wejściówki :D
Jedyną slabą stroną byly tereny; żalośnie male lasy i malo ciekawe ustawienie na stolach (czasami to kto jaką stronę wybral mialo marginalny wplyw).
Szkoda też że tak malo osób się pojawilo.
Nie mniej jeszcze raz wielkie dzięki :)
pzdr.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Angel
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz
Kontakt:

Post autor: Angel »

Dziekuje wszystkim za pojawienie się... kulturalne zachowanie i spokojną dobrą zabawę..
Ciesze sie że mogłem sprawić wam troche frajdy.. szkoda ze nie wyszlo to w takich rozmiarach na jakie bylem gotowy..

Zaginela czarna kurtka ADIDAS .. W wewnętrznej kieszeni znajdowal się dokument ze zdjęciem.. Kurtała zginęła przy sprzataniu wiec moze ktos przypadkiem zagarnął..
Jak cos prosze o kontakt.
Pozdrawiam
Sklep w Nowym Dworze Maz
www.Imperium.prv.pl
gg 5296007
skype : imperium.prv.pl
mail imperium0@wp.pl

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Bardzo żałuję, że nie mogłem pojechać i pomóc w rozpromowaniu WFB w Nowym Dworze.
Mam nadzieję, że nie macie żalu chłopaki i że następnym razem przyjadę. :)

pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Bylo naprawde super. Lokal za 15 zł z duza sala, wzgledna cisza, cieplym obiadem i fajna nagroda za pierwsze miejsce to naprawde wypas. Zalujcie lamusy ze nie przyjechaliscie :) Mam nadzieje ze Angel powtorzy kiedys taki turniej :P
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Heh, bardzo przyjemny turniej. Szkoda, ze wylamalo sie az tyle osob. Obiadek w cenie, kupa miejsca, muzyczka w tle i fajne nagrody. Bitwy tez calkiem spoczko. Najpierw ze szwentasem wymienilismy sie IFkami. On 8 shadow 2deszescia, potem ja 5ciu dp z black horrora. 17-3. Druga bitwa se smiechem, ktory ewidentnie podrzuca trefne kosci, bo znowu doszlo do niecodziennych sytuacji, np: 2 bolce w 2 tury, mialy 3 boczne w kawalerie. Wszystkie trafily, zaden nie zranil. 3 miscaty, w tym 2 rzucane z jedej kostki + sztylet :) Generalnie niezly ubaw. 10-10. No i na koniec dostalem sroga lekcje od slanesha. Niestety z lizakami mialem przyjemnosc po raz drugi. Bardzo zle zagralem, do tego w pierwszej turze stracilem shadow. maly pocisk, panika, nie zebraly sie, dziekuje. Maska w plecy. Aha, no i spoznilismy sie na turniej, bo nas psy zlapaly 200 metrow po ruszeniu w trase :D Wesoly dzien. Pozdrawiam wszystkich uczesnitkow i dziekuje przecinikom za mile bitewki.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Mobi
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Warszawa Bastion

Post autor: Mobi »

organizacja na 5+! pomimo braku sukcesow, to ciesze sie, ze odkurzylem imperium i przyjechalem ;)
sympatyczne bitwy i zadnych spiec. nastepnym razem (oby takowy byl) to takze postaram sie byc!
wszystkim polecam Angel odwalil naprawde kawal dobrej roboty!
Czasami mysle ze Ewa w raju opieprzyla nie tylko jablko ale i weza.

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Było na serio spoko, tylko frekwencja nie dopisała,ale mam nadzieję, że po tym turnieju widać, że warto zawitać na taką imprezę. Poza tym Angelus sporo serducha w to włożył. Zapraszamy w przyszłości. wyniki będą niedługo, a Ty Śmiechu chyba 4 byłeś :D .

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

Podziękowania za profesjonalnie zorganizowany turniej! Szacunek za chęc propagowania hobby dla Angelusa i jego dziewczyny! Tak trzymajcie!
Szkoda, ze nie dopisała frekwencja bo turniej był przygotowany spokojnie na 50+osób. Świetne warunki, jedzenie, nagłośnienie, komputer i atrakcje dodatkowe.

Turniej niestety nie poszedł mi najlepiej bo dostałem niewygodne paringi wampierze moją biedną bretką.
Szkoda, ze nie pokazałem Slaneshowi gdzie jego i jego lizaków miejsce bezpośrednią konfrontacją.

Do zobaczenia na następnym turze w Was.
Obrazek

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Fisch pisze: Turniej niestety nie poszedł mi najlepiej bo dostałem niewygodne paringi wampierze moją biedną bretką.
Szkoda, ze nie pokazałem Slaneshowi gdzie jego i jego lizaków miejsce bezpośrednią konfrontacją.
Challenge!!! :twisted:
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

ODPOWIEDZ