Combosy w DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ale hotek musi być, bez niego ani rusz w mojim mega zabójczym kombie przeciwko magi.

Jednak czy nie lepiej dać wtedy pegaziste?
Ale taki zwierzyniec robi wrażenie, 4 terrory, 4 przypierdzielenia bardzo mocne, jednak jak trace hoteka jest bardzo niemilo, zaś pegazista lepiej się schowa, szczególnie, ze bedzie musial w wielu przypadkach latać za star dragonem, rhinoxem ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ja myślałem nawet o BSB na Manticorze, ale na małe punkty nie miałem turnieju, by przetestować - ale zobaczy się :)
Manticora nie jest taka zła i obecnie jako mount pod Mastera jest ciekawym wyborem - choć dotychczas mi punktów nie starczało na nią (albo slotów :D ). Prędzej czy później wystawię :)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Ja sie przyzwyczaiłem że daje Hoteka na coldach bo na herosach mam ważniejsze rzeczy,a oddział Coldów zawsze zabieram ze sobą. Opcja z BSB, też daje rade ale Ld 9 do okoła mi bardziej odpowiada.

Jak dla mnie to wydaje się jedna z wredniejszych rzeczy na małe punkty, wiadomo że z czołgiem sobie nie powalczy.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jednak z czołgiem na małe pts. mało co moze ;]
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

też bym chcial dać mastera BSB na mantysi...
jednak no nie da się ;)

czyli co byście preferowali z magic itemów oprócz hoteka na takim gościu?
Zalozenie rozpy podane wyżej, istny monser truck...
Jeszcze przesadzając moze wsadze dragon maga :P:P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Kosa pisze:też bym chcial dać mastera BSB na mantysi...
jednak no nie da się ;)

P
jak to się nie da??

jest jakiś zapis w Ab który to uniemożliwia??

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

zazwyczaj czyta się pare ostatnich postów w temacie ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Nie bądź za mądry, zadałem proste pytanie, jak nie znasz odpowiedzi to się nie wychylaj :wink:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

H@lfing pisze:Nie bądź za mądry, zadałem proste pytanie, jak nie znasz odpowiedzi to się nie wychylaj :wink:
i vice versa... :roll:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Mam pytanie do wszystkich, jakie wystawiacie ustawienie na Assach, jeśli wogóle ich wystawiacie. Druga rzecz to czy wystawiacie tą opcje z gwiazdkami i man banem. Czy to się wogóle sprawdza?? Ostatnio zacząłem wystawiać dwóch a czasami nawet trzech asów ale nie zawsze dają radę, nie mówię tu o pechu w kościach

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Assasinem trzeba umieć grać :P mbane +K3 ataki, mbane + gwiazdki, K3 ataki + KB.

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

jeżeli K3 ataki + KB to tez jakaś podstawowa toksyna.. by "wyłączyć" poison

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Andy pisze:jeżeli K3 ataki + KB to tez jakaś podstawowa toksyna.. by "wyłączyć" poison
dlaczego wyłączać poisona? kłuci się to może z KB?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

nie...

ale jak na trafienie rzucisz poisona to nie masz szans zrobić kiling blowa z tego ataku, imo troszke bezsensu...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

...Faktycznie. osobiście jeśli już wystawiam assasyna to zazwyczaj z +k3 atakami i z Wsv 5+
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A jak sie Wam sprawdza sorcka z focusem, PoK i smokiem? Wydaje mi sie bardzo mocna kombinacja.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

mi tez :)
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ja nie jestem zwolennikiem trzymania ponad 600 punktów w jedynym modelu, bo to ponad 1/4 armii, a też nie jest to rzeźnik klasy bloodthistera, chyba że zdarzyło się komuś ubić taką kombinacją to ścierwo, wtedy zwracam honor :D

A co do assasina, to ja osobiście nie widzę żadnych przeciwwskazań z połączenia KB z posionem, wręcz powiedziałbym, że taki assasin jest jeszcze silniejszy aniżeli z samym poisonem lub KB :P choć to zależy do czego chcemy go używać jak to neutralizowania wrogich bohaterów to imo nie na lepszej kombinacji :P Poza "mbane +K3 ataki" na chamstwo o T6. Dawanie assinowi warda jest imo bezsensowne, te punkty na obniżają jego wartość bojową.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

swieta_barbara pisze:A jak sie Wam sprawdza sorcka z focusem, PoK i smokiem? Wydaje mi sie bardzo mocna kombinacja.
Jankiel tak grał...

Ja wystawiam Assasina z hand of khain, rune of khain, i manbane. Dobrze rozkręca czolgi, stegadony i podobny duzy shit.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ale co ma dawać hand of khain w takim zastosowaniu? Na czołg i tak nie działa, a stegadon i jemu podobne wielkoludy i tak go zjedzą bez tego jednego ataku jak będą miały szansę.

A tak w ogóle to jak często udaje Ci się rozkręcić nim czołg, bo nie wydaje się to proste?

ODPOWIEDZ