DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Re: DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Post autor: Furion »

Pierwszy post nie został updateowany Gajowy :) b_sk powiedział, że realna jest liczba 300.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Na której "Łodzi" pkp trzeba wysiąść z cioponga? W sensie żeby najbliżej było, ma się rozumieć.

Łódź:
Widzew
Kaliska
Fabryczna
Żabieniec
Andrzejów
Niciarniana

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

hmm czy ktos mi moze powiedziec jak na własną ręke najlepiej i najtaniej załatwić nocleg w Łodzi?

G'N'R
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Łódź

Post autor: G'N'R »

Furion pisze:Na której "Łodzi" pkp trzeba wysiąść z cioponga? W sensie żeby najbliżej było, ma się rozumieć.

Łódź:
Widzew
Kaliska
Fabryczna
Żabieniec
Andrzejów
Niciarniana
Łódź Kaliska
Gime more Guns! Guns'N'Roses

(...)now holidays come,and then they go,nothin new to gain,collect another memory..when I come home, late at night, don't ask me where I've been, just count your stars I'm home again..you could be mine, you could be mine,you could be mine, mine, mine(...)

Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

oprócz tego zgłoszonego, będą jeszcze 2 teamy ze Strefy Zero. Na pewno się zgłoszą jak tylko się ogarną :)
.:prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły:.

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

G'N'R pisze:
Furion pisze:Na której "Łodzi" pkp trzeba wysiąść z cioponga? W sensie żeby najbliżej było, ma się rozumieć.

Łódź:
Widzew
Kaliska
Fabryczna
Żabieniec
Andrzejów
Niciarniana
Łódź Kaliska
Prawda to.

Dodałem nowe drużyny do listy i wygląda na to, że ten limit 300 zaraz pęknie. Ludzie, wy nie macie co robić z wolnym czasem tylko plastikowymi ludzikami się bawić? :wink:

O już pękł bo nie zauważyłem jeszcze jednego info. Nie jest dobrze, bo nie chciałbym, żeby zabrakło miejsc dla wszystkich chętnych, ale nie ma możliwości żeby to jakoś lepiej ogarnąć bo po prostu brakuje stołów i terenów, dlatego prosiłbym o szybką informację jeśli któraś drużyna się wycofa.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2009, o 13:05 przez b_sk, łącznie zmieniany 1 raz.
A licky boom boom down!!!

Frąc
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Frąc »

Chcialem zglosic team Zielonego Smoka. Zmiescimy sie?
Porzadne zgloszenie i rospiski wyslemy jak tylko ogarniemy, ale jestesmy na 100% zdecydowani przyjechac.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

chyba trzeba myśleć o ponownym zwiększeniu limitu - na 2 tygodnie przed jest już 60 drużyn.

a przy okazji czy drużyny:
30. Czerstwe Śledzie
43. Czerstwa Śledzie

to nie to samo ?
Ostatnio zmieniony 15 sie 2009, o 13:29 przez Asassello, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

b_sk pisze: Dodałem nowe drużyny do listy i wygląda na to, że ten limit 300 zaraz pęknie. Ludzie, wy nie macie co robić z wolnym czasem tylko plastikowymi ludzikami się bawić? :wink:

O już pękł bo nie zauważyłem jeszcze jednego info. Nie jest dobrze, bo nie chciałbym, żeby zabrakło miejsc dla wszystkich chętnych, ale nie ma możliwości żeby to jakoś lepiej ogarnąć bo po prostu brakuje stołów i terenów, dlatego prosiłbym o szybką informację jeśli któraś drużyna się wycofa.
brakuje jeszcze jednego SNOTa, SNOTów w sumie bedzie 3 :)

co do terenow czy stolow to uderz do Warszawy... ktos bedzie jechal samochodem moze 2-3 blaty zaladowac na dach... wezma tak 10 blatow i juz troche to pomoże

co do terenow to kazdy mysle moze wziasc po pare kartonow, my jedizemy 4 samochodami i bysmy napewno mogli jakies wziasc, starczy wtedy zrobic tak zeby tereny poszczegolnych klubow staly na jakichs okreslonych rzedach stolow (np tereny SNOT rzad 4,5), zrobic rozpiske gdzie co jest i tyle...kazdy zbierze swoje tereny po turnieju i wsio, tylko jasno okreslcie czy chcecie dodatkowe tereny na jakis tydzien przed turniejem...
DMP powinno zdecydowanie byc turniejem bez limitow i wszyscy powinni zrobic co sie da zeby tak bylo


pzdr

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Asassello pisze:chyba trzeba myśleć o ponownym zwiększeniu limitu - na 2 tygodnie przed jest już 60 drużyn.

a przy okazji czy drużyny:
30. Czerstwe Śledzie
43. Czerstwa Śledzie

to nie to samo ?
Taa, to to samo było. Musiałem dostać dwa zgłoszenia i nie zauważyć.

Co do limitu to fajnie by było, ale już teraz tereny/stoły będą kombinowane. Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Jak będzie tylko parę drużyn ponad limit to nic nie da rady zrobić, ale jak będzie tych nadprogramowych osób większa ilość to może spróbujemy pożyczyć stoły na przykład z Poznania.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2009, o 13:34 przez b_sk, łącznie zmieniany 1 raz.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

thurion pisze: co do terenow czy stolow to uderz do Warszawy... ktos bedzie jechal samochodem moze 2-3 blaty zaladowac na dach... wezma tak 10 blatow i juz troche to pomoże
My już w planie mamy wywiezienie wszystkich Warszawskich, Plockich i Włocławskich stołów do Łodzi i to i tak za mało. ;)
co do terenow to kazdy mysle moze wziasc po pare kartonow, my jedizemy 4 samochodami i bysmy napewno mogli jakies wziasc, starczy wtedy zrobic tak zeby tereny poszczegolnych klubow staly na jakichs okreslonych rzedach stolow (np tereny SNOT rzad 4,5), zrobic rozpiske gdzie co jest i tyle...kazdy zbierze swoje tereny po turnieju i wsio, tylko jasno okreslcie czy chcecie dodatkowe tereny na jakis tydzien przed turniejem...
DMP powinno zdecydowanie byc turniejem bez limitow i wszyscy powinni zrobic co sie da zeby tak bylo
Myślę, że z terenami tak się to będzie musiało skończyć bo ich po prostu brakuje i od razu inforumuję, że jak ktoś może na takiej zasadzie przywieźć tereny to będziemy bardzo wdzięczni.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

Przejdzie obsługa od działa jako obsługa do organek w krasiach?
Obrazek

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Przejdzie. Ja bym i tak jednej od drugiej nie odróżnił. :P
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

mam nadzieje że to przeoczenie że na liście zgłoszonych nie ma 3 snota :roll: i nie będe musiał się użerać jak z organizatorami polconu

pozdro

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Co jest ze zgłoszeniem teamu ,,wszystkie robocopy z Poznania''?

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Ja pierdziele. Największy turniej ever. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

37. Szybki Szpil
38. Silesia Miners

to jeden team:
1wsze to klub
2gie to nazwa teamu
dzieki temu zrobi sie miejsce dla Snot III
:mrgreen:
Ostatnio zmieniony 15 sie 2009, o 20:59 przez zaf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

to się okaże

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Snot III był wczesniej zgłaszany tylko pominięty.

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

My już w planie mamy wywiezienie wszystkich Warszawskich, Plockich i Włocławskich stołów do Łodzi i to i tak za mało. ;)
Macie jakiś transport stołów z Warszawy??

ODPOWIEDZ