KOHORTEX 9-10.01.10 Bydgoszcz 1350pkt Master WFB

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: KOHORTEX 9-10.01.10 Bydgoszcz 1350pkt Master WFB

Post autor: Szwentas »

mnie toże dopiszcie
Obrazek

Awatar użytkownika
MichaLZgierz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 103
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: MichaLZgierz »

Prosze o dopisanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jutro rano wszystkich dopisze - zwiekszam limiit do 104 - wiecej juz naprawde nie da sie wcisnac. Zrobie liste rezerwowych - na pewno duzo osob sie wykruszy - od razu mowie z gory jak ktos wie, ze nie przyjedzie niiech nie blokuje miejsca - nie chcemy znow sytuacji sprzed 2 lat , ze 3 dni przed turniejem nagle 30 osob zrezygnowalo.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

dopisz mnie Ziemku :)

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Yahoo i jego zieloni.
Zaznaczam jednak sobie prawo do rezygnacji z powodu remontowo/przeprowadzkowych.
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

kemot
Wodzirej
Posty: 737

Post autor: kemot »

Prosze o dopisanie do listy

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

i mnie tez
Obrazek

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

prosze o dopisanie do listy
Obrazek

Koszu
Chuck Norris
Posty: 592
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

liczy się kolejność wysłania rozpiski, czy kolejność napisania na forum?
nie wiem czemu Bydgoszcz rok w rok musi byc jedynym masterem ktorego caly temat jest zasmiecony postami "dopiszcie mnie". naprawde nie bylo lepiej zbierac zapisy przez email, jak wszyscy?
bede na pewno, i teraz nie wiem czy mam wysylac rozpiske, zeby sobie miejsce zaklepac, czy wystarczy to co teraz napisalem.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Napiszesz na forum to wystarczy - zawsze sprawdzam kolejnosc i tak po godzinie wyslania maila czy posta. Yahoo sorki, ze Ciebie nie dopisalem zglaszales sie wieki temu na naszym forum...

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Ziemko, Karlee w piątek 7ego Grudnia wysłał Ci zgłoszenie 4ech osób na pm (siebie, mnie, Inferno i Zulusa)
doszło/nie doszło? liczy się/nie liczy?
Pozdro

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Doszlo - wlasnie zaktualizowalem liste. Prosze osoby, ktore nie przyjada, aby o tym pisaly, aby ludzie z liste rezerwowej mogli wejsc na ich miejsce.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Ja też będę:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

o kurcze takiego zainteresowania sie nie spodziewalem sie, przez ostatnie 2 tygodnie nie patrzylem na 1 post bo po co a tu taka niespodzianka

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

@ Gajowy myśle że na 90% można ze 20 osób spokojnie odliczyć ;), ale ja będe na 99,9999% :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zainteresowanie jest duze, zobaczymy ile przyjedzie ;) Oby nie powtorzyla sie sytuacja z pierwszego Kohortexu ;) Gajowy mam nadzieje, ze bedziesz bardziej teraz aktywny, bo ja znikam na 2 tygodnie, Gokish sam wszystkiego nie ogarnie.

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

To zglaszanie sie przez forum to jakies kompletne nieporozumienie. Przeciez chyba rok temu bylo to samo, sami sie oburzaliscie i mialo byc inaczej. A teraz znowu jest 150 osob i sie bede musial stresowac czy napewno te 50 odpadnie(chociaz to prawie pewne wdlg mnie) 8) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Powiedz mi jaka to roznica, czy ktos sie zglosi na maila czy na forum ??? Daje to wiekszosc pewnosc, ze przyjedzie , jesli wysle maila pt. " zglaszam sie" czy nawet takiego maila z rozpa? Zadnej pewnosci. Zarowno mail jak BP jest przeze mnie dokladnie sledzone i ogarniam to. NA pewno z 20 osob sie wykruszy.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

w temacie nie ma wtedy spamu
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Robson pisze:w temacie nie ma wtedy spamu
a dodatkowo to co juz pisalem, napisac sobie 'zglaszam sie' moge zawsze, nic mnie to nie kosztuje...

wyslac zgloszenie z rozpa i wszystkim to trzeba poswiecic te 10 minut, a jak wiem ze mam 5% szans na przyjazd to po co mam marnowac 10 minut z zycia...

cos chyba w tym musi byc jesli przy normalnym mailowym zlgaszaniu odpada 10% zgloszen, a u was 40%...

ODPOWIEDZ