Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Hearthstone

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

To żeby bardziej Cię zdołować to w grudniu w 30 klasycznych paczkach wyskoczyło mi 5 legend (wątpię czy coś takiego mi się kiedyś powtórzy ale może...)


W sumie to masz pecha i nic więcej, niestety, nie można tu napisać/powiedzieć :(
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

smiejagreg pisze:Kurde, masakra jakaś... Gram już ok 3 miesięcy, otworzyłem min. 70 pakietów wygranych na arenie albo kupionych w sklepie i ... ZERO legend jak na razie :( :!: WTF :?: :?: :?:
kurde to faktycznie megaaaaaa kiepsko statystycznie 1/20 pakow to tak optymalnie bo szansa to ~ 6,18 albo 6,36 % jakos tak mi sie obilo o uszy gdzies czyli mniej wiecej to co podalem no moze 1/21 ja pochwale sie niczym :D bo statystyka to wredna suka :D i z chyba 70+ paczkow mialem neptulona i hoggera ... wiec jader nie urywa zbytnio ale to i tak :D mkr otwierajac 40 paczek 1 legenda albo otwierajac chyba 120 to mial 4
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Irytuje to już mnie nieco, bo jak tu grać z gostkami, którzy co i rusz wyciągają jakieś legendy, przeciwko którym jest mało amunicji. Czasami się udaje, jakoś cisnę, ale lekko ni ma...

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

tez mam ten problem ;) ale naprawde legendy niektore sa bardzo kiepskie a ludzie mysla ze sa super i najczesciej biora jakies cuda typu hogger albo onyxia bo nie maja co wsadzic i to jest latwo zbijac. Sam nie mam wiele legend ;) mam tylko 2 ragnarosa i hoggera wiec sam ocen :D
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Legendy niektóre są trudnozabijalne jednak . OFC, część jest cienka, ale jednak dają przewagę, którą nieraz ciężko zniwelować. Pomimo tego jakoś sobie ciągnę, sporo partii udaje mi się wygrać. Więc nadal czekam na odwrócenie się karty (sic!) :wink: ...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Są legendy które są uber jak np. Tirion, Ragnaros, Sylvana a są też słabe. Bardzo fajne legendarki są z Curse of Naxx i nie trzeba ich losować ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Jakieś 20 ostatnich paczek z areny to niesamowite śmiecie u mnie, aż się grać odniechciewa. Raptem ze 3 rzadkie karty się trafiły i to tez bez szału, reszta szkoda gadać.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

hypnotic pisze:Jakieś 20 ostatnich paczek z areny to niesamowite śmiecie u mnie, aż się grać odniechciewa. Raptem ze 3 rzadkie karty się trafiły i to tez bez szału, reszta szkoda gadać.

chyba epiki :D bo rzadkie to w każdej paczce dostajesz :P
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Jak zwał tak zwał, te fioletowe :)

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Bardzo fajne legendarki są z Curse of Naxx i nie trzeba ich losować ;)
One są trochę zbyt sytuacyjne i potrzebują odpowiednich decków żeby działać. Poza Loathebem, który nadaje się prawie wszędzie. Inna kwestia ze karty klasowe w naxxie to w większości must have.

Gram od bardzo wczesnej bety i otworzyłem tony paczek i też nie mam szczęścia do legend. Wszystkie, które mnie interesują po prostu craftuje, a te legendy, które są useless wywalam. :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

No chyba będę musiał częściej narzekać w tym topicu :mrgreen: . W godzinę później ciach - Alekstraza wyskoczyła...

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

No to jeszcze tylko "kilka" legendarnych i control warrior jak się patrzy. :D
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

alekstrasza tylko w kontrolnym warriorze w zasadzie grana.
Mi dzisiaj Pat wyskoczył z pakietu #-o ale nie narzekam, bo ostatnio otworzyłem Huka :) trochę wcześniej Troggzora

Chyba będę craftował jakąś legendę- co bardziej polecacie na obecną metę, Harrisona czy Black Knighta?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

IMO najbardziej uniwersalna legenda z classic to BK, ewentualnie Thalnos. Reszta jest zbyt sytuacyjna.
W Naxx Loatheb gwałci i nie bierze jeńców, wsadzam go do prawie wszystkich decków.
W GvG Boom.

Z klasowych to dla mnie najlepszy jest Neptulon, Gromash i Fordring.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

A no to racja :) Boom, Sylvanas i Loatheb są bardzo uniwersalni. Ja ich mam w control priescie i w tym midrangowym paladynie.
Masz rację, chyba BK zrobię. Przyda się na Belchery i giganty u handlocka

Foldring to jest moc...

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Loizok pisze:A no to racja :) Boom, Sylvanas i Loatheb są bardzo uniwersalni. Ja ich mam w control priescie i w tym midrangowym paladynie.
Masz rację, chyba BK zrobię. Przyda się na Belchery i giganty u handlocka

Foldring to jest moc...
kazdy gra na BGH teraz w zasadzie, takze polecałbym sylvanas, cairne bloodhoofa, toshleya, nie kosztuja duzo do wystawienia a daja duzo opcji;]

sam otworzylem 2 legendy...a paków duzo poszlo;]

gram rogue miracle(tylko loatheb) i magemill (bez legend). da sie wygrywac bez legend bez problemu;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Mnie się nawet potrafi sprawdzić Kelthuzad. Bywa gamewinnerem jak się przeciwnik wystuka z minion killerów i na stole jest kelth z jakimś tauntem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Sylvanas mam :) to prawda, teraz bgh jest wszędzie. Zauważyłem też, że gra więcej wyciszeń, obojętne czy w formie czarów, czy jako sowy :) nie jest to dziwne, bo już po naxxramas jest więcej celów do wyciszania, a gvg dodało jeszcze do puli

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Tak jest, KelThuzad jest fajny. Zwłaszcza ze Stalagiem&Co :mrgreen: . Czasem wygląda to śmiesznie, jak 2 Thadiusów siedzi na stole. Poza tym wiele razy przeciwnik mając wygraną grę zapominał o tym i zaczynał atakować KelThuzada :wink: ...
A bez legend jak najbardziej da się wygrywać. Fajnie jednak mieć coś w talii. Czasem daje kopa...

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

na poziomie legendy da się wbić bez legend, ale na turniejach nie poszalejesz bez control warriora, który składa się w połowie z legend ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

ODPOWIEDZ