Empire armylist by Sa!nt

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

W ogóle zastanawiam się nad usunięciem tego sztandaru jest ich już dużo a ten naprawdę jest niepotrzebny i słaby, jeszcze nie widziałem aby ktoś na nim grał.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Ja tam nawet czesto biorę jak mi na WB nie styka. :oops: ;)
Często się przydaje przy moich rzutach na Ld, a czasem nawet to nie starcza, ale można usunać, nie zrobi mi za bardzo różnicy. :)

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Nic nie zmieniać. Wszystko jest OK...sztandarów dobrze, że jest wybór spory. Pamiętajcie proszę, że od przybytku głowa nie boli ;)

Jeśli wszystko dobrze pójdzie (i nie będzie mi się chciało grać w EU2) to dziś po południu podrzucę Wam skończony podręcznik.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

jupi jeee :D

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Otrzymałem kopie Imparialnego Podręcznika by BP na swoje konto mailowe....Dziękuje za pamięć miło się to czyta jest w końcu to co powinno być zawarte... Jutro w domu z bratem przystąpię do testów...Co do gier klubowych raczej u mnie odpada mam ortodoksyjnych kolegów...ten pdf nie przejdzie w klubie. Bardzo przypadł mi do gustu banner of realoading..oraz wiele innych rzeczy.. postaram sie niedługo zamieścić jakaś rozpiskę:).POWODZENIA I NIECH SIGMAR NAM POMOŻE TO PRZEPCHNĄĆ ZA 2-3 lata...
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Czy jest szansa, iż w niedalekiej przyszłości ten armylist stanie się powszechnie dostępny? Od momentu zarejestrowania się na BP śledzę uwaznie Wasze prace w tej materii i chciałbym poczytać i potestować

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Można również prosić o kopię Army Listu by BP na pocztę elektroniczną ?
tadzik95@wp.pl

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Azrael ..Tedzio odwiedźcie swoje skrzynki wysłałem Wam kopie...Ku Chwale Sigmara
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

Czy sądzicie, że zasłużyłem na egzemplarz pdf z podręcznikiem? 8)

pepe2@o2.pl

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

To ja też Wam powysyłałem :D
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Wilqu: danke schon Kamerad, właśnie czytam, i ku chwale Sigmara, jestem pod wrażeniem!
Pieszy Reiksguard, bonusy dla Inercyrkli, inżynier junior, zasada regular dla halabardników i spearmanów - dobre:)

Natomiast coś mi się widzi, że banner of reloading spowoduje olbrzymi zamet wśród graczy innych armii - subiektywnie uważam, że ów sztandar zamiata dokumentnie.

Borysek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Borysek »

Jeśli łaska to też poproszę to cudeńko, jako że posiadam dość sporą grupę znajomych, którzy są tolerancyjni do różnych takich wynalazków i np. od sporego czasu gram za ich przyzwoleniem na pikinierach corach :) i jestem wstanie przetestować owego armylista :)

Mail - Borysek1@gmail.com
Ostatnio zmieniony 4 lut 2009, o 20:34 przez Borysek, łącznie zmieniany 1 raz.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

jak możecie się podzielić, to ja też bym poczytał
nehannon@wp.pl

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Już się wysyła ;)

To co Panowie jak już mamy praktykę to zabieramy się zapisanie Armylistu do Chaos Dwarfów? 8)
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

pelcu pisze:Czy sądzicie, że zasłużyłem na egzemplarz pdf z podręcznikiem? 8)

pepe2@o2.pl

Powinno u Ciebie być. Wysłałem wszystkim, którzy brali udział w pracach.

EDIT


OK...mam nadzieję, że wszystko zadziała (dopiero co zrobiłem konto na rapidshare...obym nic nie spartolił)

Bierzcie i czytajcie

http://rapidshare.com/files/193941230/E ... RINCES.pdf

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Pozwoliłem sobie ściągnąć i przeczytać wasze dzieło:] Kawał dobrej roboty... czapki z głów...
Rozumiem, że teraz czas na play testy:] może osobny temat na spostrzeżenia po play testach...

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Wow. Świetna robota Thrawn. Choć trochę czasu mi zajmie ogarnięcie, czy wszystko się zgadza i nie ma jakiś błędów itp. (jakieś literówki mi tam mignęły;) )

Saint, czy można umieścić ten Armylist w przyklejonym temacie (może tym Army List by BP), aby Nam (i Naszym następcom ;) ) nie zniknął z pola widzenia ? Fajnie by też było umieścić go na jakiś forach zagranicznych, typu warhammer-empire, asur itd.

Ze swojej strony wszystkim bardzo dziękuję za współpracę. Praca zajęła Nam ponad pół roku; nie obyło się od ostrych wymian zdań i gorących dyskusji. Nie zawsze mówiliśmy jednym głosem, ale w końcu zawsze osiągaliśmy kompromis - jednoczyliśmy się, jak Nasze ulubione Imperium w obliczu wrogiego ataku ;). Chyba było warto. Prywatnie mogę powiedzieć, że to najlepszy alternatywny Army List do Imperium, jaki widziałem. Czego Wam i sobie serdecznie gratuluję.
Pozdrawiam -ism

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Polecałbym go wrzucić na jakiś serwer gdzie jest możliwe ściąganie i dopiero jak dacie mi link to przykleję temat z tym linkiem;)

Ja też dziękuje wszystkim za wytrwałość a przede wszystkim Mythowi, że temperował mnie i robił za moje sumienie abym nie wymyślał za dużych przegięć ;)
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Wiem, sam zobaczyłem kilka literówek i brak kilku kropek już po wysłaniu Wam ;( ;( ;(

Ale na końcową końcową wersję i tak trzeba poczekać do zakończenia testów i pewnie dosłownie kilku głosowań jeśli coś będzie nie tak jak być powinno. Co do umieszczania na innych forach to poczekałbym z tym właśnie do definitywnego końca pracy (brakuje jeszcze wstępu w książce ale już nie chciałem przedłużać...postaram się coś napisać ale nie obiecuję, że będzie to coś wzniosłego) ;)


EDIT

Wrzuciłem go na rapidshare z kontem więc będzie go można ściągać cały czas bez problemu.


Od siebie też przy okazji podziękuję za świetną zabawę (tzn ciężką pracę) wszystkim i każdemu z osobna ;)

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Rewelka panowie! Nie wiem co robi tam na początku robi moja osoba, bo bardzo mało brałem w tym udział, ale jestem zaszczycony :) Sądzę, że wiele przedmiotów jest przegiętych jeśli chodzi o skuteczność, a spearmenów i halabardy bym podrożył o 1 pkt... dostali bardzo fajne bonusy i heavy armour... to dużo :/

Faktycznie jest kilka błędów, ale one zawsze się pojawiają (np. w liście armii nie ma wypisanych zdolności Priesta Ulryka) i to zapewne kwestia tylko skromnych poprawek :) Bardzo mi się podobają rysunki... Kto je malował?! No i sam dobór rysunków, tych GW szczególnie... bo aktualny podręcznik nie ma np na samym początku Karla walczącego z orkiem, a to przecież pikne jest. :)

Ave inżynierowie i ich zasady! :D

Już zacznę rozsyłać to pisemko w imię Imperium!
Pozdrawiam waszmościów.

ODPOWIEDZ