League Of Legends

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
diuk
Falubaz
Posty: 1487

Re: League Of Legends

Post autor: diuk »

Ja też nie mam co do niej zastrzeżeń, mimo że ostatnio grałem tylko w święta ;)

Ahri fajna jest - dobry Escape.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

nowa jungla jest słaba strasznie, w dodatku z nowymi masteriami można junglować dosłownie każdym...
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

akurat to ze mozna junglowac wieksza iloscia champow jest fajne. np jungle maokai jest swietny, a wczesniej nie dalo sie nim junglowac.

troche boli jednak ze jungla jest wolniejsza, no ale juz trudno, trzeba sie przyzwyczaic i tyle

Syraf
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: True Legion Kraków

Post autor: Syraf »

widziałem junglerow maokajem już wcześniej , najbardziej niestety boli mnie ze już tripple spawn shaco jest nie opłacalny

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Shaco akutrat owni nadal, na elo 1400+ na którym gram jest on insta banem, zaraz po lee i kasadinie :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Shaco to typowy noob killer, do któryś tam poziomów ELO najłatwiej się nim wybić wysoko, kiedyś już o tym chyba nawet Furion pisał.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Syraf
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: True Legion Kraków

Post autor: Syraf »

racja cryt za 250 boli tym bardziej z redem gdy na linii maja ciągle 1 lvl a Ty 2

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

diuk pisze:Shaco to typowy noob killer, do któryś tam poziomów ELO najłatwiej się nim wybić wysoko, kiedyś już o tym chyba nawet Furion pisał.
najlepsze ganki ma. no i lvl 3 w 2.20 minucie. gank na dole w tym czasie gry to +1 na 99%.
insta ban lub insta pick. tak jak rammus zresztą lub niegankowalna morgana.

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Sam często gram ww i zgankować morgane jest cholernie cieżko, jedyna szansa to mocny magic burst i szybkie zdjęcie tarczy
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Andrzej pisze:Sam często gram ww i zgankować morgane jest cholernie cieżko, jedyna szansa to mocny magic burst i szybkie zdjęcie tarczy
zburstowac to mozna kazdego. bardizej mi chodzi o fakt ze po prostu wrzuci sobie tarcze i spokojnie bez zadnego CC wróci sobie pod wieże.
WW jest zajebisty. ma wolną jungle, to jedyny jego minus. sam nim gram zazwyczaj na solo topie. dobry sustain=endless farm.
chociaz tak czy siak moj ulubiony champion to Nidalee robiona w ad, latarnia, warmog, atma. dobrze zagrana przejedzie sie po prawie kazdym xD

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie do końca, jak nim gram to kradne reda i gankuje już na lvl 2 w 2 minucie. Dzięki e ma naprawdę sporego speeda, a ja kupuje mu na początku buty i mam runy+ 4,% ms co daje naprawdę sporą prędkość. No i to, że ww nie potrzebuje praktycznie wracać do bazy po heala, chyba że po bardzo ciężkiej walce.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Syraf
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: True Legion Kraków

Post autor: Syraf »

ja nie junglowalem ww od kiedy zmieniła się zasada jego ulti i teraz pytanie czy madredy ciągle się aplikują podczas ulti?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Na elo 1500+ nikt nie składa ww madredów :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Ten gość wygląda bardziej jak gracz WoWa ;P
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

Andrzej pisze:Na elo 1500+ nikt nie składa ww madredów :wink:

na zadnym elo juz nikt nie sklada madredow

ogolnie teraz gra sie WW jako offtank solo top jesli w ogole. vest, frozen heart, sunfire i koles jest prawie niezabijalny

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

WW nie jest jakimś mistrzem solo topu moim zdaniem, za bardzo jest podatny na leczeniu się na mobkach, ale to tylko moje zdanie.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

W ogóle część junglerów lepiej sprawdza się na topie obecnie. Mi bosko gra się Olafem na topie. Ktokolwiek zechce podejść, topór, troche true damage na ryj i heja ;). Problemy są tylko z Riven, ale osobiście uważam ją za najlepszego top lanera obecnie.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Ja kompletnie nie ogarniam Riven (która mimo że jest kobietą wygląda jak facet) , nigdy nią nie grałem, a kojarzy mi się tylko z wkurzającym skaczącym offtankiem z jakimś nuke-skillem i to wszystko ;P

Generalnie miło się ocenia nowych championów z pozycji supportu ;)

"Aha, ten gość jak będzie blisko AD carry to stun, a tamten po prostu zejdzie z AutoAttacku więc tylko Heal."
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Imo WW ma jedno z lepszych ulti, jeśli chodzi o ganki w early i teamfight engage w late. Flash, ulti na AD carry, banshe uniemozliwia stun, carry pada w kilka sekund i można grać :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ