Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Kosa »

"imperium" mi się podoba jako figsy, ale w batlu to ciężko mi tu umiejscowić, widocznie słaba wyobraźnia ;)

Może trzeba będzie zacząć zbierać Lotra, Wotra czy coś w ten deseń, no kurcze ja chce 100% fantasy a nie jakieś 70% fantasy i 30 czegoś... :(
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ślivek
Kretozord
Posty: 1672

Post autor: ślivek »

Kosa - to jest 100% fantasy (przynajmniej ze zdjęcia tego) tylko po prostu high fantasy raczej ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Warhammer: Age of Cygnar

#-o

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ślivek pisze:Kosa - to jest 100% fantasy (przynajmniej ze zdjęcia tego) tylko po prostu high fantasy raczej ;)
ach, to jest fantasy 150% ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Ok, myślałem o powrocie do młotka ale już mi przeszło. Ci sygmaryci strasznie mi śmierdzą sanguinary guardami do BA, cóż przynajmniej się komuś do konwersji 40tkowych przydadzą.

Awatar użytkownika
Bombaj
Chuck Norris
Posty: 471

Post autor: Bombaj »

kupię chętnie tarcze od tych nowych SigMarinów. Nie miałem pomysłu skąd wziąć stormshieldy dla command squadu iron handsów na motorach i voila :)

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

WFB umarło tym zdjęciem.
Pozostaje tylko W40k z turniejami w stylu 15 graczy : 13 marines i 2 chaos marines.

P.S To chyba nadinterpretacja ale AoS to oddzielna gra będzie a battle 9 ed swoja droga wyjdzie.
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Vlad
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Vlad »

Istnieje też świat poza GW, a ewentualna śmierć WFB będzie szansą dla innych producentów.

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

Fajne figurki. To jakieś nowe armie do 40k ? :D
A tak na serio, to modele (zwłaszcza sygmaryci) są OK ale to za żadną cholerę nie jest fantasy. Dobrze że grupa kumpli, z którą gram zostaje przy 8ed bo to jest tragedia.

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 922

Post autor: Kopyt »

Nie tak sobie wyobrażałem nowy początek i walkę na dzidy. Kozacko pojechali z technologią.
BTW serio myślicie że tak będzie starter wyglądał jak tak to to będzie kosztowało z 2k.
Mnie coś się wydaję że to jednak osobna gra będzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Jako Space Marines - całkiem ładni. Jako Warhammer Fantasy Battle (a przynajmniej jako następstwo) - beznadziejna kupa. Ogólnie modele są kwintesencją trendu wydawniczego GW w ostatnim czasie. Ilość odpustowego badziewia na modelach jest powalająca, tani przepych do potęgi entej - brakuje tylko murzyna ze złotymi zębami i krowim łańcuchem na szyi. Ilość czaszek na modelach chaosu jest wręcz absurdalna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Powiem tak, modele same w sobie są bardzo dobre, szczególnie space marines. Trochę w uniwersum 40k przeszkadza mi ten wilk/demigryf, no ale najważniejsze że jest pancerz po zęby i wielkie bronie. Dzieci będą zadowolone.

A tak poważnie to jeśli taki ma być klimat nowego WarhammeRa, to muszę zmienić grę chyba ze 8ed zostanie i nadal będziemy grywac na nią mastery itp.

Jak będę chciał zacząć 40k to kupię sobie dark angels, no cholerę GW jeszcze robi mi inny zakon niby do fantasy:p
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

Milutki pisze:Jako Space Marines - całkiem ładni. Jako Warhammer Fantasy Battle (a przynajmniej jako następstwo) - beznadziejna kupa. Ogólnie modele są kwintesencją trendu wydawniczego GW w ostatnim czasie. Ilość odpustowego badziewia na modelach jest powalająca, tani przepych do potęgi entej - brakuje tylko murzyna ze złotymi zębami i krowim łańcuchem na szyi. Ilość czaszek na modelach chaosu jest wręcz absurdalna.
+milion
Ja mam nadzieję że osobno wydzadzą 9ed bo to jako WFB to jest tragedia :(

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Zawsze masz jeszcze space wolves :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Tylko skoro mieliby wydać 9ed, to czemu wycofali wszystkie armybooki...

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Powiedzcie mi, że ci SigMarianie to żart ... :lol2:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kopyt pisze:Nie tak sobie wyobrażałem nowy początek i walkę na dzidy. Kozacko pojechali z technologią.
GW przez 'Czas Sigmara' rozumie raczej nową erę, kiedy Sigmar powrócił do świata śmiertelników, a nie cofnięcie się do roku 0 Kalendarza Imperium.

Zastanawia mnie coś innego, GW zrobi z Sigmara jednego z Prymarchów czy może samego Imperatora ludzkości?

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Po niebieskiej kolorystyce stawiam na Robota Grillmana :( Szkoda, że tak to wygląda, mam nadzieję, że chociaż zasady dla starych modeli będą w porządku i w miarę zbalansowane, to sobie będzie można jeszcze pograć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Damik »

Przebrnąlem przez ten cały płacz i dokolapalem się w końcu do zdjęć. Rozumiem czemu większości te modele sie nie podobają, ale no litości. GW porzucilo wfb, teraz jest to Age of Sigmar. Nowy system, nowe zasady, trochę powiązany fluffem z wfb (kontynuacja end of times) I logicznym jest ze będą nowe modele /frakcje. Klimat SM może być tu z racji bytu, iż kosmiczni marines stali się swego rodzaju ikoną, ich zbroja jest rozpoznawalna i tacy giganci jak Blizzard czy Riot czerpali inspiracje. Może GW znów stara się powielić sukces SM, jednak nie mnie oceniać czy im się to uda. W mojej opinii modele ciekawe, poczekam aż będę miał je w rękach. A wszystkim, którzy płaczą co to GW robi z wfb to przypomnę, że.. Je zamknelo. Teraz trzeba czekać na zasady i zaakceptować fakt, że obok zakładki 40k na ich stronie pojawi się AoS, nie warhammer.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Teraz trzeba czekać na zasady i zaakceptować fakt, że obok zakładki 40k na ich stronie pojawi się AoS, nie warhammer.
Na szczeście nie trzeba. Ciekawe czy przyszłe rewelacyjne wyniki sprzedaży coś tym matołkom z GW podpowiedzą?

Zablokowany